Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(lina_vid @ 2011 11 29, 23:41)
Dar kedainiu ligonineje dirba, pasidomekit ar priimineja pacientus, ar tik su ligoniais dirba.
O as noreciau pasiteirauti ar kurios vyro yra padidejes kraujo spaudimas, ir kokius vaistus vartojo planuojant leliuka?  g.gif


Maniškis vartoja nebilet, net dabar tai tik ketvirtį, nors gydytojai sako kad neturi įtakos tam šitie vaistai, tačiau anotacijoje nurodyta, kad salutinis poveikis - impotencija, tai gal vis dėl to turi, kas čia žino, ankčiau mano vyras vartojo po pusę tabletės,sumažino, rezultatai pagerėjo, bet mes prie šito dar n priemonių naudojom ir vaistų ir vitaminų ir akupunktūrą, tai turbūt niekada turbūt taip ir neišsiaiškinsim, kas mums padėjo, nors dar laukiamo rezultato neturim, bet jau nuo IVF planų, pereinam į IUI planus, padarysim kontrolinį tyrimą ir žiūrėsim, gal ir pereisim prie NATUR planų smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2011 11 30, 11:23)
gal ir pereisim prie NATUR planų smile.gif

to jums ir linkiu 4u.gif
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 11 29, 10:32)
Na va, as ka tik is gydytojos. MB tyrimai anot jos tikrai prasti, naturaliai pastoti tokioje situacijoje sansu beveik nera. Spermiju mazai, jie vos kruta ir dar brokuoti  verysad.gif Stebuklu aisku buna. Tamoksifenas sake tikrai pagerins situacija, bet menesiuka reiktu pasisaugoti o tada atsargiai bandyti. Po 2 men. pakartoti spermograma. IUI daryti prasmes nera. IVF butu iseitis, bet pradziai sake naturaliai pabandyti o jeigu jau nesigaus, tada imtis isskirtiniu priemoniu.
Pas mane irgi ne pyragai su gleivine ir geltonkuniu, reiktu pastiprinti Dufu. Tai menesiuka patinginiausim ir imsimes priemoniu  smile.gif

g.gif O kiek tie "prasti reikalai"? Ir del ko visa tai? Priezasties nerado? bet man kazkaip labai kvailai skamba - IUI prasmes dartyti nera, reikia tik IVF, bet pabandykite naturaliai. Nu *****, jeigu nera prasmes IUI - tai natur tuo labiau nesigaus.. doh.gif
O del dupho... musu IUI merginos, kur vln, kaune, tai mieliau urogestana geria vietoje dupho. Duphas sintetinis, o urogestanas kazkaip naturalesnis. klp nera, tai ant saves nebandziau, bet nuo dupho mane beria, atsiranda alergija, dilgeline ir labai kila svoris. Tiesa, krutines grozis tai neapsakomas, bet visa kita.... nuzudyk mane, mama.. doh.gif Tiesa, girdejau nuomone, kad duphas provokuoja apsigimimus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 02 gruodžio 2011 - 12:06
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 02, 13:05)
g.gif O kiek tie "prasti reikalai"? Ir del ko visa tai? Priezasties nerado? bet man kazkaip labai kvailai skamba - IUI prasmes dartyti nera, reikia tik IVF, bet pabandykite naturaliai. Nu *****, jeigu nera prasmes IUI - tai natur tuo labiau nesigaus..  doh.gif
O del dupho... musu IUI merginos, kur vln, kaune, tai mieliau urogestana geria vietoje dupho. Duphas sintetinis, o urogestanas kazkaip naturalesnis. klp nera, tai ant saves nebandziau, bet nuo dupho mane beria, atsiranda alergija, dilgeline ir labai kila svoris. Tiesa, krutines grozis tai neapsakomas, bet visa kita.... nuzudyk mane, mama..  doh.gif Tiesa, girdejau nuomone, kad duphas provokuoja apsigimimus  unsure.gif

Turiu recepta abiems preparatams smile.gif
Del IUI ir IVF, tai ne vieno nesiulo. Sake ir taip pastosiu, tik atsigausim mazumele.
Meidenana kazkurioje temoje prasitarei, kad labai stipriai pavyko jums atgaivinti vyro spermos kokybe. Primink, ka daret?
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 12 02, 13:23)
Turiu recepta abiems preparatams smile.gif
Del IUI ir IVF, tai ne vieno nesiulo. Sake ir taip pastosiu, tik atsigausim mazumele.
Meidenana kazkurioje temoje prasitarei, kad labai stipriai pavyko jums atgaivinti vyro spermos kokybe. Primink, ka daret?

Tamoxi gere, po puse tabletes 2 kartus dienoje. Bet musu atveju tamoxi buvo tikrai vaistas, nes pas vyra buvo labai aukstas estrogeno lygis.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 02, 17:52)
Tamoxi gere, po puse tabletes 2 kartus dienoje. Bet musu atveju tamoxi buvo tikrai vaistas, nes pas vyra buvo labai aukstas estrogeno lygis.

Mes ta pacia doze 1 x dienoj. Taip pat is normu islipam, bet matomai dar ne taip baisiai.
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 12 03, 09:03)
Mes ta pacia doze 1 x dienoj. Taip pat is normu islipam, bet matomai dar ne taip baisiai.


o kaip tikrinamas estrogeno lygis? Krauja turi vyras priduot? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuxe: 03 gruodžio 2011 - 12:21
QUOTE(spaliuxe @ 2011 12 03, 13:21)
o kaip tikrinamas estrogeno lygis? Krauja turi vyras priduot? blush2.gif

nu taip, krauja. is venos. hormona. estrogenas tai hormonas. aukstas estrogeno lygis pas vyra slopina testosterono gamyba. O nera testosterono - nera spermos. Todel sumazini estrogena - gauni sperma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 03 gruodžio 2011 - 13:53
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 03, 13:52)
nu taip, krauja. is venos. hormona. estrogenas tai hormonas. aukstas estrogeno lygis pas vyra slopina testosterono gamyba. O nera testosterono - nera spermos. Todel sumazini estrogena - gauni sperma.


zinau, kad hormonas smile.gif tik kazkaip lyg mb niekad netikrino hormonu,neeme kraujo.. o gal as jau tiesiog nebepamenu... o cia jums androloge liepe ta tyrim atlikt? Mes pirmadieni vaziuosim pas Zilaitiene, gal reikes paklaust del hormonu tyrimo..
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2011 12 03, 15:03)
zinau, kad hormonas smile.gif tik kazkaip lyg mb niekad netikrino hormonu,neeme kraujo.. o gal as jau tiesiog nebepamenu... o cia jums androloge liepe ta tyrim atlikt? Mes pirmadieni vaziuosim pas Zilaitiene, gal reikes paklaust del hormonu tyrimo..

mes nedareme to tyrimo, Zilaitiene pati susivoke kame kampas, ji buvo pas mus klp pakonsultuoti, musu klinikos vadove suorganizavo jos atvykima ir konsultacijas. Tai mes kaip ir negalejome is anksto visko paruosti. O siaip, tai taip, butinai pasidarykite tyrimus, paklausinekite Z, ji pati jus iskamantines.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 12 03, 14:22)
mes nedareme to tyrimo, Zilaitiene pati susivoke kame kampas, ji buvo pas mus klp pakonsultuoti, musu klinikos vadove suorganizavo jos atvykima ir konsultacijas. Tai mes kaip ir negalejome is anksto visko paruosti. O siaip, tai taip, butinai pasidarykite tyrimus, paklausinekite Z, ji pati jus iskamantines.


o kaip ji susivoke, jei nedarete tyrimo?
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2011 12 03, 15:58)
o kaip ji susivoke, jei nedarete tyrimo?

ji paklause ka vyras vartojo per savo sportine karjera (jis atletas), nu tas kai pradejo vardinti, tai Z uz galvos susieme ir pasake, kad tie preparatai jam sperma ir sugadino. Tiesiog pats vyras apie tokia zala nezinojo, as jo tada dar nepazinojau, man paciai i galva neatejo, kad jis galejo steroidus vartoti, o Z kai pradejo kamantineti nuo vaikystes ligu iki koki maista valgo ir ka dirba.. Ptradzioje mane, kad jam prostatitas koks nors, persalimas (dirbo juroje ilgai), bet prostatos paselio tyrimai nepriekaistingi tam momentui buvo, tai atpuole, kamantinejo toliau iki kol nepriejome sportiniu papildu... Vat tada viskas ir prasidejo smile.gif
Atsakyti