Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras - tolimųjų reisų vairuotojas

Mano du pazistami pradejo dirbti furiskais , vien del to ,kad isaugoti santuoka .
Kitaip butu issiskyre , o taip isvaziuoja ,pailsi vienas nuo kito . Alternnatyva skyryboms biggrin.gif
Atsakyti
zinau pora kur vyras jau kokia 10m isvazineja i reisus, bent is paziuros laimingai gyvena.
Atsakyti
Vyras prieš 3-4 mėn įsikūrė firmą ir vežioja krovinius į užsienį. Pirmadienį išvažiuoja ir dažniausiai šeštadieniui grįžta. Tada vėl pirmadienį išvažiuoja. O per savaitgalį tvarkosi įmonės reikalus, mašiną remontuoja ir pan. doh.gif Kai kūrėsi firmą niekam neprieštaravau, nes čia buvo jo svajonė. Bet dabar imu galvoti ar aš noriu tokio gyvenimo, gyvenimo be vyro. Kaip ir turiu vyrą, kaip ir neturiu g.gif Mūsų vaikutis dar tik nepilnai 2 metukų, tai ką jam vargšiukui galvoti, kai tėvą mato į savaitę tik pusantros paros.. ale "savaitgalinis tėtis" gaunasi. Gaila vaiko unsure.gif Taigi taigi, vat tokie nevisai optimistiškas mano požiūris į tolimųjų reisų vairuotojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2011 09 07, 00:25)
Vyras prieš 3-4 mėn įsikūrė firmą ir vežioja krovinius į užsienį. Pirmadienį išvažiuoja ir dažniausiai šeštadieniui grįžta. Tada vėl pirmadienį išvažiuoja. O per savaitgalį tvarkosi įmonės reikalus, mašiną remontuoja ir pan.  doh.gif Kai kūrėsi firmą niekam neprieštaravau, nes čia buvo jo svajonė. Bet dabar imu galvoti ar aš noriu tokio gyvenimo, gyvenimo be vyro. Kaip ir turiu vyrą, kaip ir neturiu g.gif Mūsų vaikutis dar tik nepilnai 2 metukų, tai ką jam vargšiukui galvoti, kai tėvą mato į savaitę tik pusantros paros.. ale "savaitgalinis tėtis" gaunasi. Gaila vaiko unsure.gif  Taigi taigi, vat tokie nevisai optimistiškas mano požiūris į tolimųjų reisų vairuotojus biggrin.gif

Na čia jau žiauroka..Kiti būna gauna atostogų į mėn po savaitę ar pan..tai dar nėra taip blogai.
Atsakyti
QUOTE(Patikimas @ 2011 09 09, 23:01)
Na čia jau žiauroka..Kiti būna gauna atostogų į mėn po savaitę ar pan..tai dar nėra taip blogai.

Kartais leidžia sau savaitę pailsėti, kai mašina apgenda ir reikalaujasi remonto. Bet per tą saivaitę, kol mašina tvarkoma ir nevažiuoja į reisą, jis tvarkosi įmonės reikalus. Atsibunda 9val ryte ir grįžta 21val vakare. Vat toks ir pailsėjimas, praktiškai nulinis. Žinoma, gaila jo, kad tiek vargsta, tačiau psichologiškai ir man tenka iškęsti nemažai, užgriūna ant pečių visi namų reikalai, vaikui turi atstoti tiek motiną tiek tėvą. Gal užjausčiau vyrą ir labiau, bet kai žinau, kad čia jo savanoriškas pasirinkimas dirbti tokį darbą, tai tos užuojautos minimalistinė kruopelytė. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jutela @ 2011 03 27, 12:42)
Pasidalinkikime patirtim
Papildyta:

Sveikos, likimo drauges.Mano vyras dar nelabai senai isidarbino tolimuju reisu vairuotoju.Kolkas man sis isbandymas labai sunkus, o kai pasiklausai, kad nemazai furistu seimu skiriasi, visai nemalonu pasidaro.Kaip sekasi jums?



oho,sunkus isbandymai laukia,sunki to vyro dalia..toki darba dirbant
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Mano situacija tokia pati.Esam dar jauni,tad neturejom tvirto pagrindo po kojom. Kai pastojau,pradejo dirbt tolimuju reisu vairuotoju,tai buvo beprotiskai sunku,visur viena..
Dabar neseniai pagimdziau mergyte,nebesijauciu tokia vienisa,jau essame dviese rolleyes.gif ..
Maniskis darbo grafikas nestebuklingas..isvaziuoja menesiui,grizta,pabuna 2 o kartais net visas 5 dienas.. ir vel i reisa... Aisku beproto pasiilgstam vienas kito,bet islaukti visa menesi ir nepaluzti yra sunku.. Kol kas dar laukausi,bet palyginus dar nedaug laiko praejo smile.gif Tikiuosi jog pasitaikys galimybe ir jis pakeis darba,nes nenoriu tokio gyvenimo..Sako kad nenori ir jis..
Stiprybes visoms cia esancioms,privalome susitaikyti su esama situacija,kitaip sakant su ja ''susidraugauti''.. Nereiktu pamirsti jog vyrai stengiasi ir del musu geroves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciaburekas @ 2011 10 01, 19:48)
kas baisiau vaikui- matyt tupa teva karta i savaite ar tupa boba kasdien?

Baisiausiakai kai forume atsiranda tokiu kaip tu doh.gif Matai ne tau spresti kas yra tupas,kai pats ne is protinguju tarpo..
Atsakyti
mūsų tetukas taipat furistas jau 4 metai šio darbo,mes taipat retai matomės,bet mes kiekvieną minutę stengiamės išnaudoti prasmingai kai esame kartu,išvažiuojame kur nors pailsėti,lekiam kiekvieną savaitę į kauną susitikti kol muitinasi,buvom jau su sūneliu 7mėn iškeliavę kartu per vasarą italija,austrija ir t.t suprantu kaip diamond ar dar kitas kurios jaunutės neturi dar tvirto pagrindo ir yra labai pažeidžiamos jug vaikutį vienai auginti tikrai sunku ,jums čia didžiausias išbandymas,mes jau viresni čia mūsų lauktas pagrandukas,viskas susikurta tai tik džiaugiamės ,ir grįžus stengiamės visada pabūti vieni,be artimųjų,išsipasakoti pasidžiaugti,telefonų sąskaitos kai išvažiuoja ochoo,bet taip net nepajuntam to bendravimo stygiaus,laikykitės mamytės auginkit tuos gražius žiedelius,kurie kiekvieną rytą nubudę praskaidrina nuotaiką jug nekiekvienam tą duoną lemta lengvai uždirbti ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina13: 01 spalio 2011 - 19:53
Deja mano vyras jau gal kokius vos ne 10 metu dirba furistu.nezinau kazkaip kitakart pagalvoju atrodo pripratus bet buna daznai pagalvoju kaip mane uzknisa vienai gyvent na turiu saunia dukrele bet su vaiku dar sunkiau. viska tenka nesti ant savu peciu: namai ir visa buitis,vaikas kuris paskutiniu metu daznai sergantis o tai labai vargina.visur einam tik su dukrele - balius,prekybos centrus ir t.t. kartais labai pavargstu nuo tokio gyvenimo bet kai jam pasakau tai sako o ka cia LT gali dirbti ir uzdirbti tai kazkaip pamastai ir vel kuri laika rami.o jau nekalbu apie apkabinimus, bucinius ir seksa.siuo metu dirba 3-4 savaites o namie pabuna iki savaites bet laaaabai greit prabega.kai gryzta viskas apsivercia aukstyn kojom ritmas dienos buna kitoks kai pripranti ir vel isvaziuoja na zodziu kazin ar priprasiu kada verysad.gif
sekmes ir kantrybes visoms furistu zmonoms,draugems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sirdele @ 2011 10 11, 14:47)

sekmes ir kantrybes visoms furistu zmonoms,draugems  smile.gif


Sveika, ateik i musu tema, ten musu daug likimo draugiu, paplepesim , bus kartu smagiau mirksiukas.gif bendraminciuose trvz mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=776448
Atsakyti

Kažkaip man atrodo jų darbe pakelės žibutės mažiausiai svarbu......

QUOTE(jovitel12 @ 2011 08 21, 23:59)
na nzn, as nenoreciau kad maniskis butu tolimu reisu vairuotoju. maniskis buvo karta komandiruoteje, vaziavo su lengva masina i belgija. tai papasakojo kas darosi lenkijoje...... vaziuoji per miskeli ir kas keli kilometrai stovi pagundos "zvaigzdutes". na nzn kai papasakojo tai jauciu geriau kad nedirbtu visai negu dirbtu vairuotoju...

Atsakyti