Įkraunama...
Įkraunama...

Sodybos renovacija

QUOTE(ragana246 @ 2011 01 17, 21:44)
Po ilgo ir stropaus darbo taip atrodo, o rastai is geros matyt medienos, visdelto senelio statyta! thumbup.gif

Gerai padirbeta, grazu paziuret. Ir labai smagu, kad su proteviu dvasia namas.
Papildyta:
QUOTE(Gladijus @ 2011 01 17, 22:18)
ragana246 pagarba smile.gif

------------------------------

Tiesa. Prisiminiau tokį "patarimą" ...

patarimas geras - patikrintas, mes taip ir darem, tik mirkem para a dvi backose, o paskui viska lengvai nuskutom, bet tam t.b. pecius isardytas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evolvente: 17 sausio 2011 - 21:07
gal kas turit geru minciu kaip greit ir graziai issirengti vidu?? zadam kalti vieno pjovimo lentomis, sienas ir lubas g.gif kazin nebus kaip tvarte??? g.gif gal kas galit patarti kazka??
Atsakyti
QUOTE(*Urtėja* @ 2011 01 31, 22:50)
gal kas turit geru minciu kaip greit ir graziai  issirengti vidu?? zadam kalti vieno pjovimo lentomis, sienas ir lubas  g.gif  kazin nebus kaip tvarte???  g.gif  gal kas galit patarti kazka??


bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Urtėja* @ 2011 01 31, 22:50)
gal kas turit geru minciu kaip greit ir graziai  issirengti vidu?? zadam kalti vieno pjovimo lentomis, sienas ir lubas  g.gif  kazin nebus kaip tvarte???  g.gif  gal kas galit patarti kazka??

Kalkit! Bus thumbup.gif Jei palukesit pora savaiciu, ikelsiu foto savo pirties - sienos ir lubos taip iskaltos + pertvaros is moliniu raudonu plytu. Bent man - patinka.
Atsakyti
sveiki
ar galima sienas dažytas emale padengus gruntu perdažyti emulsija?
Atsakyti
QUOTE(Carbon @ 2011 01 31, 22:50)
Kalkit! Bus  thumbup.gif  Jei palukesit pora savaiciu, ikelsiu foto savo pirties - sienos ir lubos taip iskaltos + pertvaros is moliniu raudonu plytu. Bent man - patinka.



lauksim foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evolvente @ 2011 01 15, 17:45)
o gal  jus palikite rastus neuzdengtus, naturalus daktas vis tik. Idedu vaizdina "agitacija"
kaip buvo http://www_fotoz_lt/...9c7e83413799c95
http://www_fotoz_lt/...7cf7cecad230100
ir kaip dabar http://www_fotoz_lt/...4d57b12b8813671



SVEIKI!
kadangi patys renovuojam savo seneliu sodyba, tai idomu pasiziurinet kaip kiti daro!
paziurejau jusu ikeltas foto. sakykit, o cia sis kambarys gyvenamojo namo, ar pirties? ir ar jei gyvenamo, ar truputeli neslegia, kad visur medis?
Tiesa, man tu akmenuku apdirbimas(kaip suprantu cia pamatai) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prokurore @ 2011 02 13, 00:14)
SVEIKI!
kadangi patys renovuojam savo seneliu sodyba, tai idomu pasiziurinet kaip kiti daro!
paziurejau jusu ikeltas foto. sakykit, o cia sis kambarys gyvenamojo namo, ar pirties? ir ar jei gyvenamo, ar truputeli neslegia, kad visur medis?
Tiesa, man tu akmenuku apdirbimas(kaip suprantu cia pamatai)  thumbup.gif

Ne,negyvenamas namas. Cia kambarys prie pirties, buves tvartas smile.gif
Atsakyti
sveiki, jungiuosi ir as i jusu buri smile.gif turim seneliu sena sodyba, bet yra problema, vienas namo kampas smenga i zeme, gal kas gali patart kaip atnaujint ir pakelt pamatus. koki pigiausia varianta 4u.gif buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 02 23, 23:00)
sveiki, jungiuosi ir as i jusu buri smile.gif  turim seneliu sena sodyba, bet yra problema, vienas namo kampas smenga i zeme, gal kas gali patart kaip atnaujint ir pakelt pamatus. koki pigiausia varianta 4u.gif  buciau dekinga smile.gif


turit atkasti pamatus ir juos papildomai sutvirtinti ,aisku pries tai pasirupine pastato stabilumu
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2011 02 23, 22:05)
turit atkasti pamatus ir juos papildomai sutvirtinti ,aisku pries tai pasirupine pastato stabilumu

aciu uz atsakyma, o kokiom medziagom geriausiai sutvirtint butu? na ten toks ir pamatas kaip senoj troboj is akmenu pamatas padarytas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 02 23, 23:45)
aciu uz atsakyma, o kokiom medziagom geriausiai sutvirtint butu? na ten toks ir pamatas kaip senoj troboj is akmenu pamatas padarytas doh.gif


na pries mane guli zurnalas kur aprasyti laukuvos baznycios pamatu tvirtinimo darbai.ten buvo naudotas AB akmenes cementas CEM I 42,5
uzpildas 0/16mm frakcijos zvyras (gamtinis zvirgzdo ir smelio misinys)
naudotas betono misinio plastiklis rebamix f2
gal pravers kas nors
Papildyta:
QUOTE(Ihmantas @ 2011 02 23, 23:50)
na pries mane guli zurnalas kur aprasyti laukuvos baznycios pamatu tvirtinimo darbai.ten buvo naudotas AB akmenes cementas CEM I 42,5
uzpildas 0/16mm frakcijos zvyras (gamtinis zvirgzdo ir smelio misinys)
naudotas betono misinio plastiklis rebamix f2 
gal pravers kas nors


tik svarbus momentas namo paramstymas medinem blankom ,metaliniais pastoliais ar dar kazkuo ,kad nebutu judejimo,kai pradesit atkasinet pamatus,tai reikia daryti labai atsargiai ir cia grynai situacija stebima vietoje
Atsakyti