Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Sveikos,va,ir nauji namučiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krr @ 2011 03 28, 11:45)
Sveikos,va,ir nauji namučiai  4u.gif

Aciu smile.gif Kaip jauciates?
Atsakyti
QUOTE(krr @ 2011 03 28, 09:45)
Sveikos,va,ir nauji namučiai  4u.gif

dekui, kad sukurei nauja tema 4u.gif
Atsakyti
aciu uz naujus namucius smile.gif
Merginos, sakykite, kaip vyksta uzsiregistravimas i santariskiu VIP kabineta. Siandien skambinausi, pasakiau kuria diena noreciau, kad atliktu ta vandenu tyrima, tai sake man perskambins, nes dar kol kas reikia suderinti su daktare laika, ar cia vosoms taip, ar tik man sad.gif help.
Atsakyti
Merginos patarkit doh.gif doh.gif
Pagaliau prisiskambinau i Kauno klinikas ax.gif ir paprasiau uzregistruoti pas genetika ginekologa g.gif taip parasyta siuntime .
Sake su tokiu siuntimu reiktu skambinti i akuserini g.gif , ten nuo 8 ryto vis dar uzimta doh.gif doh.gif kosmosas kazkoks doh.gif doh.gif
turbut reiks draugauti su mokoma konsultacija ir keliauti i Vilniu smile.gif
Patarkit merginos kokio laiko geriausia registruotis pirmai konsultacijai .
Aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=La pluie,2011 03 28, 13:50]
Aciu smile.gif Kaip jauciates?

Ryt i ligonine guluosi,bijau ir nervinuosi,bet jau susitaikiau,nes tikrai prastai jauciuosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2011 03 28, 13:18)
Merginos patarkit  doh.gif  doh.gif
Pagaliau prisiskambinau i Kauno klinikas  ax.gif  ir paprasiau uzregistruoti pas genetika ginekologa  g.gif  taip parasyta siuntime .
Sake su tokiu siuntimu reiktu skambinti i akuserini  g.gif , ten nuo 8 ryto vis dar uzimta  doh.gif  doh.gif  kosmosas kazkoks  doh.gif  doh.gif
turbut reiks draugauti su mokoma konsultacija ir keliauti i Vilniu  smile.gif
Patarkit merginos kokio laiko geriausia registruotis pirmai konsultacijai .
Aciu 4u.gif

Pirmajai konsultacijai? Priska tu dareisi?
Papildyta:
[quote=krr,2011 03 28, 13:45]
[quote=La pluie,2011 03 28, 13:50]
Aciu smile.gif Kaip jauciates?

Ryt i ligonine guluosi,bijau ir nervinuosi,bet jau susitaikiau,nes tikrai prastai jauciuosi schmoll.gif
[/quote]
Laikykis, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
[quote=krr,2011 03 28, 12:45]
[quote=La pluie,2011 03 28, 13:50]
Aciu smile.gif Kaip jauciates?

Ryt i ligonine guluosi,bijau ir nervinuosi,bet jau susitaikiau,nes tikrai prastai jauciuosi schmoll.gif
[/quote]
laikykis mieloji

man vilniaus kraujo tyrimai 1 is 175 blush2.gif [gine sake vandenu tyrimo nereik wub.gif
zinau kad dievui turiu but dekinga blush2.gif
nepamirskit mergaites maldos ir sekmes jums wub.gif
Atsakyti
Mano kraujo tyrimai 1:6580, bet vandenu tyrima darysiu... turiu jau saulyte kuri taip pat gime is 1:6 tukst su virsum..... doh.gif Taciau taip buvo man... kitos ir turedamos tikimybe 1:50 pagimdo sveika vaika ax.gif taip kad as busiu rami tik po vaisiaus vandenu tyrimo rolleyes.gif Visoms linkiu graziu, sveiku ir nuostabiu vaikuciu :*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vvarliokas: 28 kovo 2011 - 17:09
QUOTE(Vvarliokas @ 2011 03 28, 16:06)
Pirmajai konsultacijai? Priska tu dareisi?
Papildyta:

Laikykis, viskas bus gerai  4u.gif

Dar nieko nesidariau , mums dar tik, 8 savaiteles ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 28 kovo 2011 - 19:25
QUOTE(bbiitute @ 2011 03 28, 20:25)
Dar nieko nesidariau , mums dar tik, 8 savaiteles  ax.gif

Tada pirmasis genetinis tyrimas atliekamas 11 - 13sav. +6 d. termine. Paima krauja ir padaro echoskopa, sumatuoja sprando rauksles ir pan. Atsakymas buna maz daug po 3-4 dienu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvarliokas @ 2011 03 29, 19:39)
Tada pirmasis genetinis tyrimas atliekamas 11 - 13sav. +6 d. termine. Paima krauja ir padaro echoskopa, sumatuoja sprando rauksles ir pan. Atsakymas buna maz daug po 3-4 dienu wink.gif

Supratau mirksiukas.gif mirksiukas.gif Labai aciu 4u.gif
Atsakyti