Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių miesto darželiai

QUOTE(janna @ 2011 04 03, 18:00)
I toki  dalyka Jums greiciau atsakytu savivaldybes svietimo skyriaus inspektorius.
Gautumete vis info ir nesaliska  mirksiukas.gif

aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 04 03, 12:25)
Evuska, kas per istatymas? Kodel as jo nezinau  g.gif
Gal gali imest nuoruoda?

Issiaiskinkit ar jusu seniunija nera su miestu del darzelnuku kokio popieriuko pasirase? Jei yra tai ir deklaruoti nebutina, galioja nustatyta bendraja tvarka.

Tiesa sakant įstatymus skaitau retai doh.gif Bet rudenį man taip aiškino darželyje kai paprašė atnešti abiems vaikams deklaruotą gyvenamą vietą,nors didysis jau lankė trečius metus,bet tik pirmas ruduo kai paprašė deklaracijos ir pasakė,jog naujas įstatymas ir reikės kas met pateikti ar nepakeitėm gyvenamos vietos,čia dėl rajoninių vaikų doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2011 04 03, 22:23)
Tiesa sakant įstatymus skaitau retai  doh.gif  Bet rudenį man taip aiškino darželyje kai paprašė atnešti abiems vaikams deklaruotą gyvenamą vietą,nors didysis jau lankė trečius metus,bet tik pirmas ruduo kai paprašė deklaracijos ir pasakė,jog naujas įstatymas ir reikės kas met pateikti ar nepakeitėm gyvenamos vietos,čia dėl rajoninių vaikų  doh.gif  ax.gif

tai viskas aisku tada g.gif siandien kaip tik perskaiciau zurnale mazylis,kad jei vaikas jau lanko darzeli,bet persideklaravo gyv vieta,tai negali isbraukti is sarasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evuška @ 2011 04 03, 21:23)
Tiesa sakant įstatymus skaitau retai  doh.gif  Bet rudenį man taip aiškino darželyje kai paprašė atnešti abiems vaikams deklaruotą gyvenamą vietą,nors didysis jau lankė trečius metus,bet tik pirmas ruduo kai paprašė deklaracijos ir pasakė,jog naujas įstatymas ir reikės kas met pateikti ar nepakeitėm gyvenamos vietos,čia dėl rajoninių vaikų  doh.gif  ax.gif


suuuupratau, reiks pasidometi is smalsumo, taip sakant akiracio prapletimui.

gale bobutes nauja bizni sukti doh.gif , berots su mokyklom tai pasiteisino. dabar dar viena nisa - darzeliai doh.gif
Atsakyti
o merginos kas liecia mokykla,ar irgi priklauso nuo gyvenamosios vietos g.gif tarkim as is rajono,ar galesiu leisti i miesto mokykla?Pries kiek laiko jau turiu parasyti mokykloj prasyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 04 04, 06:53)
gale bobutes nauja bizni sukti  doh.gif , berots su mokyklom tai pasiteisino. dabar dar viena nisa - darzeliai  doh.gif

Sesuo vaika uzrase i mokykla, rase kita gyvenama vieta, sekretore sake, kad negali reikalauti gyv vietos deklaracijos, nes istatyme to nereikalaujama. Neisivaizduoju kaip tada sarasus mazins g.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 04 03, 22:59)
tai viskas aisku tada g.gif siandien kaip tik perskaiciau zurnale mazylis,kad jei vaikas jau lanko darzeli,bet persideklaravo gyv vieta,tai negali isbraukti is sarasu g.gif

Mūsų grupėje pernai buvo nemažai vaikiukų ir Ginkūnų, kurie jau iš seniau lankė darželį, tikrai jų niekas nebraukė iš sąrašų. Vyresniajai dukrai irgi gyv, vietos deklaracijos nešti nereikėjo, nes lankom jau seniai, o va, kai mažei tvarkėm dokumentus, tai tikrai nešėm. Direktorė sakė, kad deklaracijų reikia tik naujai priimamiems vaikams.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2011 04 04, 09:44)
Mūsų grupėje pernai buvo nemažai vaikiukų ir Ginkūnų, kurie jau iš seniau lankė darželį, tikrai jų niekas nebraukė iš sąrašų. Vyresniajai dukrai irgi gyv, vietos deklaracijos nešti nereikėjo, nes lankom jau seniai, o va, kai mažei tvarkėm dokumentus, tai tikrai nešėm. Direktorė sakė, kad deklaracijų reikia tik naujai priimamiems vaikams.

tai va idomu dabar,jei as perdeklaruosiu gyv.vieta o rudeni paprasys dokumento deklaracijos,tai as prazuvus doh.gif bet jauciu antrai dukrai pirmenybes nebebutu g.gif nes balandzio gale gimdau ir noreciau iskart uzrasyt i tapati darzeli.
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 04 04, 09:51)
tai va idomu dabar,jei as perdeklaruosiu gyv.vieta o rudeni paprasys dokumento deklaracijos,tai as prazuvus doh.gif bet jauciu antrai dukrai pirmenybes nebebutu g.gif nes balandzio gale gimdau ir noreciau iskart uzrasyt i tapati darzeli.

jeigu vienas vaikas jau lanko darželį, tai kitam yra pirmenybė. Mes irgi iš kart užsirašėm į darželį, kai tik gimimo liudijimą gavom biggrin.gif O deklaraciją nešėm jau prieš pradedant lankyti kartu su sveikatos pažyma ir foto .
Atsakyti
O prieš rinkimus ar tik nesusitarė Šiaulių miesto ir rajono valdžia dėl darželinukų? Kad lyg ir skaičiau straipsnį apie tai, kad vėl bus galima vežti vaikus iš rajono į miesto darželius. Gal kas geriau žino.
Atsakyti
QUOTE(n-e-r-i @ 2011 04 04, 11:07)
O prieš rinkimus ar tik nesusitarė Šiaulių miesto ir rajono valdžia dėl darželinukų? Kad lyg ir skaičiau straipsnį apie tai, kad vėl bus galima vežti vaikus iš rajono į miesto darželius. Gal kas geriau žino.

man pazystama tapati sake g.gif vat tikrai idomu g.gif
Atsakyti
sveikutės, noriu patarimo gal kas susidūrėte su panašia situacija ax.gif esu užrašiusi vaiką į lopšelį-darželį. Dabr rodos iki gegužės 1 dienos reikia paskambinti ir pasakyti ar ateinančiais metais eisime ar ne. Aš planuoju leisti vaiką ne nuo rudens , o pavasarį, o grupės kaip jau ir suformuotos ax.gif Bet man klausimas iškilo toks, ar jei laiko tuomet vietą ar gali man paskayti kad privalau jei noriu vesti nuo rudens, o pavasarš priimsime tik jei bus vietos g.gif (tiesiog noriu sužinoti, nes ne paslaptis kartais tuos reikalus tvarkančios sekretorės ar kas ten jos labai jau valdžią pradeda rodyti) doh.gif
Atsakyti