Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Lucija @ 2011 03 31, 21:12)
O gal galite pasidalinti prausyklio receptais? nerandu arba nematau temos  blush2.gif

jei nori konkretaus recepto ne vien iš aliejų tuomet čia manau rasi daugiau receptų. mirksiukas.gif
Atsakyti
o as esu pasidariusi geliuka toki veidui, tepu vakarais pries miega. ieina distiliuotas vanduo, ksantanas, erketroziu ir nakvisu aliejai, morku, citrinu, ylang-ylang eteriniai aliejai. jis toks lengvutis, bet turetu manau kazkiek balint tas nedoreles strazdanas. tiesa dabar ju beveik nera, bet tik pasirodys saulute- iskart padauges doh.gif o tada manau jokie balinimai ju nepamazins, nes neesu megeja sleptis nuo saules vasara schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 30, 09:48)
O kur butu galima nusipirkti naturalaus varnalesu aliejaus ar istraukos, anksiau bandziau ne naturalu, patiko. Bet va dabar ieskau naturalaus ir niekur nerandu.


As ir jo niekur neradau, tai parsisiunciau is AZ varnalesu milteliu. Pasidariau alieju misini ir i ji idejau tu milteliu, bandysiu laikyti kelias sav, ale istrauka pasidaryti. Gal kas pakomentuos ar gausis man kas vertingo, nes tie miltukai tirpus vandenyje, o ne aliejuje 4u.gif
Atsakyti
Parašiau apie rasulo molį +ea, o tema tai apie aliejus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 01 balandžio 2011 - 16:36
As ana savaite nusipirkau jojobos alieju nerafinuota, galvojau tepsiu plaukam, nes labai isgyre pardaveja, bet paminejo,kad ir veidui galima.

Mano oda siaip kaprizinga ir jai bet kas neitinka, tai is pradziu bijojau tepliot ant snukelio, bet kadangi kaina to aliejaus (kaip plaukam) yra kosmine biggrin.gif nusprendziau pabandyt veidui..

Pasitepiau vakare, pries einant miegot ir ka jus galvojat blink.gif Atsikeliau svytinciu veidu! Nesitikejau tai tikrai, maniau,kad isbers ar panasiai, bet viskas atvirksciai thumbup.gif
Dabar kiekviena vakara tepuosi juo, nors jis nesusigeria pilnai, bet nera to nemalonaus riebumo jausmo, kaip nuo riebiu kremu buna schmoll.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kokia jūsų nuomonė apie parduotuvė aliejai? Kur Big'e yra. Esu nusipirkus iš ten aliejukų, prašiau nerafinuotų, viskas ok. Bet kažkur skaičiau, kad ten ne per tikriausi aliejai. Tai kaip vis dėl to ? Galima ten pirkt ar ne? biggrin.gif
Papildyta:
Ai dar norėčiau paklaust hidrolatus purkšt po valymo ar prieš?
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2011 04 02, 17:05)
Noriu paklausti, kokia jūsų nuomonė apie parduotuvė aliejai? Kur Big'e yra. Esu nusipirkus iš ten aliejukų, prašiau nerafinuotų, viskas ok. Bet kažkur skaičiau, kad ten ne per tikriausi aliejai. Tai  kaip vis dėl to ? Galima ten pirkt ar ne?  biggrin.gif
Papildyta:
Ai dar norėčiau paklaust hidrolatus purkšt po valymo ar prieš?


As tik apsiziurejau, bet nieko ten nepirkau, nepatikima atrodo man. rolleyes.gif
Atsakyti

 i 
Tema apie aliejus, ne hidrolatus ir pan.
Atsakyti
kaip manot, ar toks kokoso aliejus tinkamas naudoti kaip kosmetinis? g.gif
http://www.violey.co...tra_p_9760.html
Atsakyti
O kodėl gi ne? g.gif
Atsakyti
Nusipirkau lazdyno riesutu alieju (AZ), nu koks nerealus kvapas bigsmile.gif wub.gif stipriai kvepia pakepintais riesutais, net suabejojau ar nedadeta kvapu biggrin.gif ar Jusu riesutu aliejai irgi taip stipriai jais kvepia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 04 03, 12:42)
Nusipirkau lazdyno riesutu alieju (AZ), nu koks nerealus kvapas  bigsmile.gif  wub.gif stipriai kvepia pakepintais riesutais, net suabejojau ar nedadeta kvapu  biggrin.gif ar Jusu riesutu aliejai irgi taip stipriai jais kvepia?  4u.gif

Maniškis iš AZ irgi taip dieviškai kvepia smile.gif turėjau iš Akomos, jis pasirodo expeller pressed be jokio kvapo, jokios spalvos, tai kosmetikai nė nėnaudojau.
Atsakyti