Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(j-urgit-a @ 2011 09 19, 20:03)
O kas nors naudoja kokius aliejus akiu makiazo valymui? Ir kokius, kad nesausintu ir per daug neriebintu paakiu odos g.gif Uzsimaniau pabandyti, bet neisivaizduju kokie tiktu.

Bandziau avokado aliejumi nuvalyti akiu makiaza, labai nepatiko schmoll.gif Diskelius su aliejumi laikiau kelias sekundes ant akiu, bet tusas nenusiimdavo, a pradejo trupeti, del riebumo buvo sunku nuvalyti nuo odos. Man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau linu semenu aliejaus, pirkau gerti ir plaukams kaukes darysiu, bet isbandysiu ir akiu makiaza nuvalyti. Parasysiu savo atsiliepimus po to smile.gif
Atsakyti
Yra gal koks aliejus padedantis kovoti su veido raudoniu ir išsiplėtusiomis kraujagyslėmis? Žiema ateina, vėl vaikščiosiu kaip Kalėdų Senelis žandais įraudusiais blush2.gif

Noriu pereiti prie natūralios kosmetikos ir aliejų, turiu Clinique kremą, bet mažai jis veikia schmoll.gif
Atsakyti
biggrin.gif Aš vakar su argano aliejum akis bandžiau nusivalyti, labai nepatiko, su abrikosais nors akių nedirgino, o šitą gal ilgiau palaikiau, gal tirštesnis, ir nenuvalė iki galo, ir akis graužt ėmė. Daugiau neeksperimentuosiu - gal kam aliejai akim ir tinka, bet man - ne, ir mano dabar naudojamo tušo neištirpina iki galo.
Kapiliarams vien aliejus nepadės. Reikia kremo gerai drėkinančio nakčiai, apsauginio riebesnio dienai, ir krempudros tinkamos taip pat, keli kosmetikos sluoksniai šiuo atveju gerai, gaunasi šioks toks odai rūbelis... Apie tinkamus EA neseniai irgi rašiau. Jeigu tepsit vien aliejais, raudonuos užtikrintai, nes odai trūks drėgmės. 4u.gif
Atsakyti
Akiu makiaza man labai gerai nuvalo jojobos aliejus
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2011 09 21, 10:43)
Oi oi oi, naudojau vakar kokosų aliejų po dušo, kaip patiiiiiko, fantastika. Kur aš anksčiau buvau, kokiu žiemos miegu miegojau?  biggrin.gif  O jau kvapaaaas...  wub.gif  Net lyžtelėjau  blush2.gif

Oda šian iškart minkštesnė ir švelnesnė. O dažniau naudojant, jis nepradeda sausint?

PLaukams irgi tepiau, bet tik galiukus. ax.gif

drinks_cheers.gif aš irgi labai patenkinta kokosų aliejumi. Naudoju tokį http://www.iherb.com...454-g/2505?at=0 plaukų kaukėms ir po dušo drėgną odą išsitepu thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabriell'e @ 2011 09 21, 18:40)
Akiu makiaza man labai gerai nuvalo jojobos aliejus

drinks_cheers.gif man irgi jojobos aliejus thumbup.gif
Atsakyti
koki alieju rekomenduotumet veidui , kad sviesintu visokius randelius po spuogu, demeles 4u.gif ir koki rekomenduotumet nagams, kad stiprintu ir minkstintu odeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 09 22, 12:56)
koki alieju rekomenduotumet veidui , kad sviesintu visokius randelius po spuogu, demeles  4u.gif ir koki rekomenduotumet nagams, kad stiprintu ir minkstintu odeles  4u.gif


manau labiausiai tamanu/puiklapiu randeliam tinkamas, jis dar ir nuo spuogu naudojamas.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 09 22, 11:56)
koki alieju rekomenduotumet veidui , kad sviesintu visokius randelius po spuogu, demeles  4u.gif ir koki rekomenduotumet nagams, kad stiprintu ir minkstintu odeles  4u.gif

Aš naudoju emulsiją spuoguotai odai http://aromata.lt/ko...spuoguotai-odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 09 21, 18:15)
  Kapiliarams vien aliejus nepadės. Reikia kremo gerai drėkinančio nakčiai, apsauginio riebesnio dienai, ir krempudros tinkamos taip pat, keli kosmetikos sluoksniai šiuo atveju gerai, gaunasi šioks toks odai rūbelis... Apie tinkamus EA neseniai irgi rašiau. Jeigu tepsit vien aliejais, raudonuos užtikrintai, nes odai trūks drėgmės. 4u.gif


gal galit kokį parekomenduoti? 4u.gif

QUOTE(shemsa @ 2011 09 22, 12:56)
koki alieju rekomenduotumet veidui , kad sviesintu visokius randelius po spuogu, demeles  4u.gif ir koki rekomenduotumet nagams, kad stiprintu ir minkstintu odeles  4u.gif


aš turiu erškėtrožių sėklų aliejų, ant jo lyg tais rašo kad padeda naikinti tokias bėdas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2011 09 22, 15:04)
manau labiausiai tamanu/puiklapiu randeliam tinkamas, jis dar ir nuo spuogu naudojamas.

o kaip kazin puiklapiu angliskai isvertus butu g.gif gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 09 22, 16:31)
o kaip kazin puiklapiu angliskai isvertus butu g.gif gal kas zinot?

foraha.
Papildyta:
QUOTE(AMAZONES LELIJA @ 2011 09 22, 15:08)
Aš naudoju emulsiją spuoguotai odai http://aromata.lt/ko...spuoguotai-odai  4u.gif

ir kaip tau jis? geras? kokie atsiliepimai?
Atsakyti