Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(so.am.i @ 2011 10 25, 22:21)
O as nusivyliau kokosu aliejumi  schmoll.gif Pirkau kokybiska is geros parduotuves, mozojau jau nezinia kiek kartu, per naktis laikiau, o rezultatas apgailetinas - plaukai toliau trupa, elektrinasi, netgi tepant alieju plaukai elektrinasi, va "toks tas visu taip isgirtas "drekinimas " verysad.gif

Vien kokosais plaukams nepadesite....Mano dukros plaukai sviesinti , gerai nualinti , slenka . Tai pries plovima ji daro aliejines kaukes ( truputis kokosu al. , plius ricinos , abrikosu kauliuku ir linu semenu aliejai) , galva plauna Lavera mango sampunu ir kondicionieriumi , geria biotina . Rezultatas tikrai matosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(so.am.i @ 2011 10 25, 22:21)
O as nusivyliau kokosu aliejumi  schmoll.gif Pirkau kokybiska is geros parduotuves, mozojau jau nezinia kiek kartu, per naktis laikiau, o rezultatas apgailetinas - plaukai toliau trupa, elektrinasi, netgi tepant alieju plaukai elektrinasi, va "toks tas visu taip isgirtas "drekinimas " verysad.gif


man kokosų aliejus pats blogiausias iš visų mano bandytų aliejų. niekam netiko - nei plaukams nei odai doh.gif o dar ir kvapo kokosų negaliu paskęsti mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(so.am.i @ 2011 10 25, 22:21)
O as nusivyliau kokosu aliejumi  schmoll.gif Pirkau kokybiska is geros parduotuves, mozojau jau nezinia kiek kartu, per naktis laikiau, o rezultatas apgailetinas - plaukai toliau trupa, elektrinasi, netgi tepant alieju plaukai elektrinasi, va "toks tas visu taip isgirtas "drekinimas " verysad.gif

tai kad aliejai daugiau maitina, nei drėkina...
Ir man kokosų netiko... Bet užtai visai nieko mišinys su ricinos, jojobos, kviečių gemalų ir da kažkokiais aliejais, taip pat primakaloju varnalėšų, dilgėlių, apynių ekstraktų, dar rozmarino, levandų, kedrų eterinių aliejų pridedu, dar acai miltelių - plaukai lyg patenkinti smile.gif. O aš taip pat - šį gėrį įmasažuoju ir į šaknis - nustojo slinkti, priaugo naujų... ax.gif. Tiesa, dar plius biotiną geriu rolleyes.gif
jetus, nusišnekėjau blush2.gif - ne acai, o AMLOS miltelių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 26 spalio 2011 - 11:35
QUOTE(kavasucitrina @ 2011 10 26, 11:20)
taip pat primakaloju varnalėšų, dilgėlių, apynių ekstraktų


Gal galite pakomentuoti apie šiuos ekstraktus? Čia nuovirai (varnalėšų bei dilgėlių) ar ištraukos aliejuje, ar dar kas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mattina @ 2011 10 26, 13:07)
Gal galite pakomentuoti apie šiuos ekstraktus? Čia nuovirai (varnalėšų bei dilgėlių) ar ištraukos aliejuje, ar dar kas?  smile.gif

mano va tokie:
http://www.iherb.com...30-ml/5262?at=0
http://www.iherb.com...30-ml/5247?at=0
http://www.iherb.com...fl-oz/5208?at=0
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2011 10 26, 12:15)
mano va tokie:


Nuostabu! Nežinojau, kad iHerb turi varnalėšų, labai ačiū, kad pasidalinote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mattina @ 2011 10 25, 22:50)
Turiu taip ir nenaudojamo Tamanų aliejaus, galvoju, gal galima jį plaukams naudoti? Gal ne gryną, nes kvapas nosį riečia, o maišyti su kitais aliejais. Ką manote - galima/verta?

Papildyta:
Kiekvienam skirtingai veikia. Man taip pat paveldavo ir pasausindavo plaukų galiukus kokosų aliejus (kai naudojau gryną), bet likusi plauką, kiek pamenu, pamaitindavo. Dabar maišau su kitais aliejais. Pamėginkite ir jūs, gal padės, plaukas atsigaus.  4u.gif

Man ziauriai patiko jo kvapas, kaip skirtingai visoms...kaip samanu, kaip riesutu. Gal pasenes jau pas jus? g.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti kur nusipirkti gryno vitamino e aliejaus.

dekui
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 10 26, 13:28)
Man ziauriai patiko jo kvapas, kaip skirtingai visoms...kaip samanu, kaip riesutu. Gal pasenes jau pas jus? g.gif


Nėra jis pasenęs, kvapas išlikęs toks kaip kad pirmą kartą kai pauosčiau perkant. Tiesiog man asmeniškai neįprastas, reikia priprasti, o mano pasisakymas 'nosį riečia' gal per daug hiperbolizuotas. Turiu porą randukų, pradėsiu tepti ant jų, vargiai panaikins, bet tikriausiai ir nieko blogo nepadarys. Tik vis dar įdomu, ar tamanus galima plaukams naudoti, kol kas nesu dar skaičius/girdėjus, kad būtų naudojamas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2011 10 26, 11:20)
tai kad aliejai daugiau maitina, nei drėkina...

O kuo tai skiriasi, kai kalbam apie krema? Daug nat.kremu sudaryti is alieju, ekstraktu, tai tuomet tas pats aliejus,kuris vienas pats yra maitinantis, tampa drekinanciu kreme ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 10 26, 20:38)
O kuo tai skiriasi, kai kalbam apie krema? Daug nat.kremu sudaryti is alieju, ekstraktu, tai tuomet tas pats aliejus,kuris vienas pats yra maitinantis, tampa drekinanciu kreme ar kaip?

Pagrindinis kremo drekiklis - vanduo arba hidrolatas , dar ,zinoma , pagerinimai sulaiko dregme. Aliejai daugiausia maitina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 10 26, 20:50)
Pagrindinis kremo drekiklis - vanduo arba hidrolatas , dar ,zinoma , pagerinimai sulaiko dregme. Aliejai daugiausia maitina  4u.gif

Tik dar noriu pridurti, kad vanduo (hidrolatas) kreme sudaro 60-80 proc. (na, maždaug - būna ir išimčių) smile.gif
Atsakyti