Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Juozo Grušo meno vid.mokykla

Labas visoms,
Siais metais mano dukra perejo is basanaviciaus mokyklos i Gruso mokykla, taciau grupuojant klases likau nusivylusi, buvo pazadeta vienaip, o padare kitaip. neleidziame dukros i meninio ugdymo klase, o ten net puses klases vaiku sugrupuoti i menini ugdyma, o kiti kaip bendrojo ugdymo. Kaip jus manote, ar tai gerai? ar girdejote, gal dar galima perkelineti vaikus is vienos klases i kita, ar yra tokia galimybe? Ar direktore sutiktu? sarasai tai jau iskabinti...
Atsakyti
QUOTE(Kerma @ 2009 07 26, 14:28)
Labas visoms,
Siais metais mano dukra perejo is basanaviciaus mokyklos i Gruso mokykla, taciau grupuojant klases likau nusivylusi, buvo pazadeta vienaip, o padare kitaip. neleidziame dukros i meninio ugdymo klase, o ten net puses klases vaiku sugrupuoti i menini ugdyma, o kiti kaip bendrojo ugdymo. Kaip jus manote, ar tai gerai? ar girdejote, gal dar galima perkelineti vaikus is vienos klases i kita, ar yra tokia galimybe? Ar direktore sutiktu? sarasai tai jau iskabinti...

Buvo sarasai isnaujo perziureti ir nauji pakabinti ax.gif .
Atsakyti
Laba diena,
Noriu pasiteirauti,gal kas parduodate J.Grušo m-klos mokyklini švarka mergaitei penktokei? Labai lauksiu įvairiu pasiūlymu 4u.gif Gali būti ir šeštokų ir septintokų švarkas ant išaugimo biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,kadangi neradau daug atsiliepimu apie sia mokykla, nutariau atidaryti nauja temele.Lauksiu atsiliepimu is pradinuku teveliu apie sia mokykla, klases, mokytojas,prailgintas grupes. Labai aktualu, nes esu busimos pirmokes mama smile.gif
Atsakyti
Eisim rugseji i sia mokykla, kadangi brolis cia eina jau penktus metus. Kiek zinau, kol kas yra tik dvi ketvirtos klases, tai mokytoju pasirinkimas arba viena, arba kita biggrin.gif Bus atviru duru diena, tada ir suzinosim daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Pastaba @ 2010 01 11, 22:30)
Eisim rugseji i sia mokykla, kadangi brolis cia eina jau penktus metus. Kiek zinau, kol kas yra tik dvi ketvirtos klases, tai mokytoju pasirinkimas arba viena, arba kita  biggrin.gif Bus atviru duru diena, tada ir suzinosim daugiau.

Sveiki, dekui uz atsakyma smile.gif Kaip keista kad tik dvi ketvirtoku klases g.gif Lauksim atviru duru dienos smile.gif
Atsakyti
mano irgi sūnus rugsėji eis į 1 kl tai irgi renkuosi kur čia geriau būtu ar J. GRUŠO ar J. BASANAVIČIAUS g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2010 01 24, 14:26)
mano irgi sūnus rugsėji  eis į 1 kl tai irgi renkuosi kur čia geriau būtu ar J. GRUŠO ar J. BASANAVIČIAUS  g.gif

O Basanaviciaus mokykla ar ne gimnazija pasidariusi?
Atsakyti
QUOTE(mil @ 2010 01 26, 09:34)
O Basanaviciaus mokykla ar ne gimnazija pasidariusi?

kai pradėjau domėtis tai lyg ir Basanavičiaus mok nebėra pradiniu klasių
Atsakyti
QUOTE(jurgitux1978 @ 2010 01 26, 10:14)
kai pradėjau domėtis tai lyg ir Basanavičiaus  mok nebėra pradiniu klasių

Pradinuku teveliams mazeja pasirinkimas Silainiuose g.gif
Atsakyti
jo, labai sunku išrinkti mokyklą o svarbiausiai kad būtu gera pirmoji mokytoja doh.gif
Atsakyti
Man ir idomu kaip sita mokykla, nes patenkam pagal gatve i ja.
Atsakyti