Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Juozo Grušo meno vid.mokykla

QUOTE(Aušra Kazlauskaitė @ 2019 07 26, 07:49)
<p>Sveikos. Norėjau paklausti, gal kas iš mamyčių gali pasidalinti savo nuomone apie Šilainiuose esančias mokyklas - Grušo ir J. Pauliaus. Mes atvykstame iš kito miesto, dukra eis į 2-rą klasę. Reikia pasirinkti iš šių mokyklų. Būsiu labai dėkinga, nes apsispresti reikia kuo greičiau..</p>Vienas dalykas - susisiekimas, žiūrėkite, kas vaikui bus patogiau, jei reiks pačiam grįžti.
Antras dalykas, Grušo yra meninės pakraipos.

Skambtelkite į pačias mokyklas pasidomėti, Kauno m. švietimo skyrių pasiteirauti, forume jau vargiai sulauksite informacijos.

Jei man reiktų rinktis neatsižvelgiant į susisiekimą, rinkčiausi JP2.
Atsakyti

O mes pabėgome prieš metus iš Jono Pauliaus į Sargėnuose esančią šv. Kazimiero progimnaziją. Kai nuvažiavę su vyru ir dukra pamatėme, kiek ten visko sukurta ir daroma dėl vaikų, kai pabendravome su direktore, pavaduotojais ir mokytojomis - jokių abejonių nebeliko. Praėjo metai ir nesigailime nė vieną akimirką. Jono Pauliaus - fabrikas, o ne mokykla, apie mikroklimatą - išvis geriau nekalbėti. Sargėnuose (miesto pakraštyje, nuosavų namų mikrorajone) esanti Kazimiero progimnazija mums buvo ir tebėra tikras atradimas: vaikams įvairiausių erdvių prikurta, anglų, informacinių technologijų nuo pirmos klasės moko, gamtos eksperimentų pamokas pradinukai turi, daržo lysvėse patys daržoves augina, su vaikais iki vakaro pusės šešių yra užsiimama nemokamai, į edukacines keliones važiuoja, didžiulė teritorija su sporto aikštynais atnaujintais, vaikų žaidimo aikštele, mokytojos po pamokų vaikams padeda, konsultuoja. Jauku, malonu, visada išklausoma. Dukra noriai visus metus į šią mokyklą kėlėsi rytais ir ėjo, ir dabar jau laukia, kada vėl pamokos prasidės. Šimtas vienas pliusas šiai progimnazijai ir jos bendruomenei (nors ir miesto pakraštyje, bet superiniai jie).

 

Atsakyti