Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių foto vietos Šiauliuose

Geras fotografas ir paprastoj pievoj Jaunaja kaip karaliene padarys, o prastas prie dvaro nufotografuos kaip kaime g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaprizelee @ 2012 01 05, 23:56)
Geras fotografas ir paprastoj pievoj Jaunaja kaip karaliene padarys, o prastas prie dvaro nufotografuos kaip kaime  g.gif  cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
g.gif ką galima nuveikti paprastoje pievoje? g.gif
-pažaisti futbolą
-susiorganizuoti tipo iškylą
-pūsti didžiulius muilo burbulus (pulkui)
-leisti aitvarą
-pinti vainikus
-ieškoti boružėlės ir t.t.


aha, Sirenaa, nuvažiuok į Frenkelio rūmus. kur prie Prūdelio yra. ten tikrai aplinka gražesnė doh.gif lotuliukas.gif kažin kodėl visi taip veržias į jų vidų? g.gif bigsmile.gif


Atsakyti
nesakau kad man neidomu kas to dvaro viduje bet manau ekskursija po dvara galima padaryt ir kita karta..gal pievoj prie dvaro irgi imanoma burbulus papust vistiek aplinka fainesne , gal bent i karves sh neilipsi .. thumbup.gif
Atsakyti
Prie estrados irgi karvių niekas negano šiaip biggrin.gif Neįsižeisk, aš čia šiaip pasakiau wink.gif Man tiesiog keista pasirodė ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ineffable @ 2012 01 07, 00:52)
Prie estrados irgi karvių niekas negano šiaip  biggrin.gif Neįsižeisk, aš čia šiaip pasakiau wink.gif Man tiesiog keista pasirodė ir tiek  ax.gif

o ar as sakiau kad prie estrados karves gano g.gif
Atsakyti
fotkintis dabar mada su žirgais, šunimis, tai kodėl negalima su karvėmis? lotuliukas.gif juokauju.

o šiaip faina būtų nuotrauka: einu per pievą, tolumoj karvė, o mano kibiras pilnas lauko gėlių bigsmile.gif ir visi mane suprastų, nes esu veterinaro dukra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(žliūgė @ 2012 01 07, 00:57)
fotkintis dabar mada su žirgais, šunimis, tai kodėl negalima su karvėmis?  lotuliukas.gif juokauju.

o šiaip faina būtų nuotrauka: einu per pievą, tolumoj karvė, o mano kibiras pilnas lauko gėlių  bigsmile.gif ir visi mane suprastų, nes esu veterinaro dukra  cool.gif

o man seip patiktu fotke su karve lotuliukas.gif isivaisduokit eina nuotaka link kares su kibiru ir guminiais batais.. arba bemelzianti nuotaka thumbup.gif taip linksmai atrodytu thumbup.gif
Atsakyti
O jeigu su kibiru eidama į karvės sh įlipsi? Nebijai? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jeeezus lotuliukas.gif

As tai neikertu, kai grazi nuotaka issipusciusi ir pan, tokiu ale POSH vestuviu eina kaimiskumo fotkint. lotuliukas.gif jei kokios paprastesnes (bet ne prastesnes), tai prie temos priderinus kodel gi ne... bet as vistiek to nesirinkciau... biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(ineffable @ 2012 01 08, 14:58)
O jeigu su kibiru eidama į karvės sh įlipsi? Nebijai?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaprizelee @ 2012 01 05, 22:56)
Geras fotografas ir paprastoj pievoj Jaunaja kaip karaliene padarys, o prastas prie dvaro nufotografuos kaip kaime  g.gif  cool.gif

Visiskai sutinku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ineffable @ 2012 01 08, 13:58)
O jeigu su kibiru eidama į karvės sh įlipsi? Nebijai?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai as turbut nelb rysciaus g.gif bet seip lb linksma fotke butu thumbup.gif
Atsakyti