Įkraunama...
Įkraunama...

Bare X Minerals

QUOTE(fuchia @ 2011 04 02, 02:48)
Bandziau dazytis su MM maskuokliu, tada BxM pudra

Kodėl pasirinkot MM maskuoklį, o BxM pardavėt? Aš vis delsiu pirkti kažkurį iš šių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 04 02, 17:14)
Kodėl pasirinkot MM maskuoklį, o BxM pardavėt? Aš vis delsiu pirkti kažkurį iš šių.  ax.gif

Zinokit nebeparduosiu BxM maskuoklio. Pasiliksiu ir viena ir kita, nes kol kas nepasakyciau, kad MM maskuoklis man geresnis. Abu is tiesu geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 04 02, 16:49)
Zinokit nebeparduosiu BxM maskuoklio. Pasiliksiu ir viena ir kita, nes kol kas nepasakyciau, kad MM maskuoklis man geresnis. Abu is tiesu geri thumbup.gif

Kad abu geri neabejoju, bet skirtumą tarp jų kokį nors matot? Lyg Lunera ankščiau rašė, kad MM geriau maskuoja. g.gif Ir dar palyginkit maskuoklio spalvas, ar abi vienodo šviesumo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 04 02, 18:06)
Kad abu geri neabejoju, bet skirtumą tarp jų kokį nors  matot? Lyg Lunera ankščiau rašė, kad MM geriau maskuoja. g.gif Ir dar palyginkit maskuoklio spalvas, ar abi vienodo šviesumo? 4u.gif

Pagrindinis skirtumas, kuri as izvelgiu, tai tas, kad MM maskuotojas toks labiau kreminis ir matinis, o BxM atrodo gana blizgus ir kur kas biresnis. Man BxM pasiskirsto lengviau. Spalvos skiriasi nezymiai. As pirkau sviesu MM atspalvi, tai jis siek tiek sviesesnis uz BxM maskuokli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 04 02, 18:28)
Pagrindinis skirtumas, kuri as izvelgiu, tai tas, kad MM maskuotojas toks labiau kreminis ir matinis, o BxM atrodo gana blizgus ir kur kas biresnis. Man BxM pasiskirsto lengviau. Spalvos skiriasi nezymiai. As pirkau sviesu MM atspalvi, tai jis siek tiek sviesesnis uz BxM maskuokli smile.gif

Ačiū už palyginimą. 4u.gif Dar klausimas - kokią pudrą naudojat (spalva), ar pasitepus maskuokliu (vienu ar kitu) jis nesišviečia iš po pudros? Ar nematyti tarsi baltesnių lopų?
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2011 04 02, 19:37)
Ačiū už palyginimą. 4u.gif  Dar klausimas - kokią pudrą naudojat (spalva), ar pasitepus maskuokliu (vienu ar kitu) jis nesišviečia iš po pudros? Ar nematyti tarsi baltesnių lopų?

Naudoju BxM light spalvyte. Bandziau ir MM medium bisque. Nei is po vienos pudros nematyti sviesesniu vietu del maskuokliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2011 04 02, 19:02)
Naudoju BxM light spalvyte. Bandziau ir MM medium bisque. Nei is po vienos pudros nematyti sviesesniu vietu del maskuokliu mirksiukas.gif

Ir aš naudoju light thumbup.gif Ką gi, dabar belieka sulaukti kokios akcijos ir čiupt kurį tongue.gif Kol dar saulė neišryškino pigmentinių dėmių galiu palaukti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėjau paklausti išbandžiusių ir labiau patyrusių smile.gif Ruošiuosi pasipildyti savo BxM kolekciją, visai sudomino veil užbaigiamoji ir silk skaistinamoji pudros. Akys didelės, norisi abiejų, BET. Ar reikia? Ar jos tepasi abi kartu? Ar vis dėlto vienam makiažui - tik viena kažkuri iš jų?
Ir gal dar kuri pajutote skirtumą tarp kabukio ir to kito didžiojo šepetėlio?
Atsakyti
kad jos visiskai skirtingos ir jus paskirtis skirtinga rolleyes.gif viena makiazo uzbaigimui, kita svytejimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 04 03, 10:27)
Sveikos,
norėjau paklausti išbandžiusių ir labiau patyrusių smile.gif Ruošiuosi pasipildyti savo BxM kolekciją, visai sudomino veil užbaigiamoji ir silk skaistinamoji pudros. Akys didelės, norisi abiejų, BET. Ar reikia? Ar jos tepasi abi kartu? Ar vis dėlto vienam makiažui - tik viena kažkuri iš jų?
Ir gal dar kuri pajutote skirtumą tarp kabukio ir to kito didžiojo šepetėlio?


veilas man einamas dalykas nes ji daznai naudoju kaip uzbaigimo priemone o silk pudra turiu senai senai ir vis jos yra ir yra ji suteikia blizgesio ir svytejimo tad tikrai kiekvienai dienai jo nereikia.

del sepeteliu turiu dabr naujaji pudrai tai man jis labai svelnuss ir galiu pasakyti geros apimties panasus kaip koks mazesnis kabukis su ilgu koteliu
Atsakyti
Kad Silk ir Veil skirtingos aš žinau, tai va ir klausimas - ar jas reikia/galima tepti abi kartu, ar jau bus "piriboras"... Ar kadangi Silk tokia tarsi šventiškesnė, tai tept savaitgaliais, o Veil darbo dienom, kad iki vakaro laikytų?.. Ir šventė ir darbas kartu nebus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 04 03, 15:56)
Kad Silk ir Veil skirtingos aš žinau, tai va ir klausimas - ar jas reikia/galima tepti abi kartu, ar jau bus "piriboras"... Ar kadangi Silk tokia tarsi šventiškesnė, tai tept savaitgaliais, o Veil darbo dienom, kad iki vakaro laikytų?.. Ir šventė ir darbas kartu nebus? biggrin.gif

As puikiausiai naudoju jas abi kartu kiekviena diena. Tik aisku, su ta silk padazau tik po antakiais ir skruostikaulius, kad siek tiek sveiko svytejimo butu mirksiukas.gif
Atsakyti