Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

Na sekasi lygi ir neblogai. jau nuo pirmadienio duodu karves piena, ir nieko gere, nesisparde  ;D
Galvojau, kad bus blogiau  :smile.gif
O tuos antibiotikus geriant, tai gydytojas sake, kad geriau nebemaitint. Ir siaip as tuos antibiotikus ne del tos cisteles geriu, o del uzdegimo pazastyje, ten tokie spuogiukai skausmingi atsirado, bet jie visai nesusije su pieno liaukom. Tai vat taip. Kol kas lyg ir nieko, ziuresim kaip bus toliau. O karves pienuka tai duodu vakare ir ryte. Nakti vis dar keliames, bet tikiuosi, kad palaipsniui tie kelimaisi mazes  :smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Nepavyko palaipsniui mazinti vakarinius ir naktinius maitinimus (diena jau dirbau ir nebereikejo mamos), emiausi kitu budu. Bandziau neduoti viena kita karta naktimis, bet tai reiske, kad mazyle reks, klyks, raitysis kaip gyvaciukas ir panika kels teveliams, kurie kantrybes turejo tik kokiam pusvalandziui...


As irgi ketinu maitinima nutraukti palaipsniui, bet kaip suprantu is daugelio pasisakiusiuju, tai reiks arba visai neduot arba duot kiek nori, nes kitaip vaiko traumavimas ???
Diena mano pieno valgo 3 kartus (11men), o nakti kartais net 6 kartus issireikalauja. Dar neisdyge virsutiniai kandziai. Bet kai jie isdigs zadu nebeduoti nakti, o pasilikt ryte, vakare. Bet kazin ar pavyks...  :-/
Atsakyti
As irgi buvau susimascius kaip reikes atpratinti. Bet savaime viena vakara nebenorejo pieno ir viskas tuo ir baigesi. Buvo likusi savaite iki metuku. Kaip visada vakare atsigulem duodu kruti o jis mat tyciojasi, zaidzia kandziojasi. Tai sakau vyruti issidirbineji reiskia negausi, ir nieko pasisupo ir uzmigo be pienuko, nuo tos dienos nei ryte nei vakare nebepraso.

Atsakyti
QUOTE
As irgi buvau susimascius kaip reikes atpratinti. Bet savaime viena vakara nebenorejo pieno ir viskas tuo ir baigesi. Buvo likusi savaite iki metuku. Kaip visada vakare atsigulem duodu kruti o jis mat tyciojasi, zaidzia kandziojasi. Tai sakau vyruti issidirbineji reiskia negausi, ir nieko pasisupo ir uzmigo be pienuko, nuo tos dienos nei ryte nei vakare nebepraso.

o as niekad netikejau kad taip buna  :smile.gif
Atsakyti
As tikiu, kad mano dukrele taip atpras....bet jai tada bus kokie 5-6 metai ;D ;D ;D
Atsakyti
Jo, problema kaip matau yra dry.gif , arba kitaip sakant bus, kai reikės atpratinti. 9 mėn. maitinu ir kol kas vaikas atsisakyti net nežada, be papo niekaip laugh.gif . bandžiau vandens naktį duoti bet net nežiūri į tą pusę. Pasinaudosiu kai kuriais jūsų patarimais, nors galvoju gal iki metų dar temti, tuo labiau, kad mažius alergiškas karvės pienui.
Atsakyti
As gan lengvai atpratinau nuo dieniniu maitinimu savo mazyle. Kazkaip po truputi maitinimus keisdavau kitu maistu, zaidimais uzimdavau, kai tik siaip "paciulpt" noredavo, ir atprato. Bet su naktiniais maitinimais kankinames, ir nezinau, ka daryt. Mazylei jau 1,3 m., galetu ir ismiegoti visa nakti, bet ne - apie 2 val. grieztai kraustosi i musu lova ir plesia mano naktinius, reikalauja kruties mad.gif Man pienuko tai negaila, bet as visai nebepailsiu, pasidariau pikta, o ir zisti ji pradejo kazkaip kitaip, kad man jau ir nebemalonu ja zindyti, beveik skauda sad.gif
Bet niekaip nepasiryztu nujunkymo riksmams. Pora kartu bandziau neduoti, tai pakele visus namus ant koju. Kai galu gale vyresnis sunus pradejo aiskint: "Mama, sese pienuko nori, o as miego noriu", teko vis tiek nusileist.
Atsakyti
As savo pirmaji maitinau iki 10 men., jis tik mano pieneli gere. Bet pagaliau isaiskejo is kur paraudimai, kad tai alergija ir as nesprendziau, kad laikas atpratinti. PEr savaite jis atprato nuo kruties, bet uztat priptato prie misinelio. Tai buvo mano klaida. Juk vistiek vargau keldamasi, supdama, kad tik krutines negautu. Tekdavo kasnakt ruost termosiuka, kad pienelis butu siltas. Ir taip iki kol man atsibodo. Jam ju buvo kokie 1, 6m. Parekdavo ir po kurio laiko suprato, kad nieko nebus. Tad manau reikia tik tvirtai apsisprest ir vaikas supras, kas cia vyresnis biggrin.gif
Atsakyti
Mes pries pora dieneliu baigem naktinį valgyma, ir dabar naktį geriam vandenuka. atpratinti sekesi sunkiai, bet galų gale per didziausius verksmus sad.gif įveikiau savo maziuka.Labai buvo gaila vaikiuko sad.gif sad.gif sad.gif , bet dabar per nakt maziau prabudineja, ir as galiu geriau issimegoti smile.gif smile.gif . Bet dabar niekaip negaliu be papulio diena uzmigdyti... sad.gif
Atsakyti
Giedrule, kiek laiko tas atpratinimas truko? Kaip uzmigdydavai nakti kai reikalaudavo papuko huh.gif
Va maniske ciulptuko jau koks menesis isvis neima, anksciau tai migdant kartais isliulydavom (greiciau uzmigdavo). Dabar arba papas arba supt. Nakti labai daug kartu keliasi, tai pavargciau as ja tiek supt sad.gif ir taip miego daznai truksta sad.gif
Tas variantas, kad diena dar geria mamos pienuka, o nakti ne - mums labai tiktu, mat karves pieno produktus dar tik labai atsargiai bandom (del alergijos).
Atsakyti
Bepigu nakti virkdyt atpratinant nuo papo(as pati taip dariau sunui) kai seimoj vienas vaikas. Bet dabar nebezinau kaip cia bus. Visada galvojau, kad leisiu sunui nakvot pas mano teva(tam paciam kieme gyveno), bet dabar tokios galimybes neber sad.gif . Pas vyro tevus nuvezam tik savaitgaliui, o to nepakanka, kad mazoji nuo papo atprastu per pora naktu. Darbas mano pamainom(ir nakti), po gero menesio jau pradesiu vel dirbt, tai nezinau kaip cia bus.
Atsakyti
Oi, mamos, noriu pasidžiaugti rolleyes.gif mano mažylė (1,3 m.) šiąnakt pirmą naktį išmiegojo be papo! Galvojau bus blogiau, bet ji paverkšleno, pasiskundė truputį ir sėkmingai užmigo vėl. Tik visą naktį mane baisiaii spardė, glaustėsi ir t.t. Turbūt norėjo įsitikinti, kad aš niekur nedingau, nors papas ir dingo smile.gif
Šiaip būčiau galėjus ją dar maitinti, bet blogiausia, kad jai paskutiniu metu jau net ne pienuko reikėjo, o papo vietoj čiulptuko unsure.gif Norėjo visą naktį čiulpti, o man ir skaudėt jau pradėjo, o kai atimu - rėkia kriokia ne savu balsu mad.gif Praeitą naktį miegojau tik 1,5 val. - nuo 7 ryto iki pusės 9. Tai kantrybė trūko ir nutariau visai papo nebeduot. Ir šianakt va - be didelių rėkimų puikiausiai išmiegojo smile.gif Turbūt jai ir pačiai ramiau, kai aš visai nebeduodu, nei kai duodu, bet paskui atimu.
Tai va - atrodo sėkmingai išstojam iš maitinančių mamų klubo smile.gif Tikiuosi, kad sekanti naktis nebus blogesnė.
Sėkmės ir jums!
Atsakyti