Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 14 tema

Mergaites, o gal kuri turite va sita grazuoli? wub.gif

http://www.jcrew.com...~~~~~/38055.jsp
Atsakyti
user posted image

Tikrai dailiai atrodo Chino bubble skirt ant manekenės. Realaus vaizdo neradau
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 04 07, 20:52)
Tikrai dailiai atrodo Chino bubble skirt ant manekenės. Realaus vaizdo neradau


Kokia cia maikute? g.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2011 04 07, 14:37)
4u.gif

Tiesa, o dėl liemens, tai visų kiek turėjau marškinukų liemuo toks 'minimaliai apčiuopiamas' ir taisyti tenka beveik visada, norint, kad neatrodytų kaip vyriški marškiniai doh.gif  smile.gif


As ir pastebejau, kad jcrew daugumos rubu dizainas skirtas maza krutine, ilgom lieknom kojom ir neliekno liemens figurai ax.gif


QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 04 07, 18:00)
dedu savo leoparda,dydis S 4u.gif


man taip pat grazu laisvesni rubai, bet sis jau perdaug laisvas - ties pazastimis negraziai kabo g.gif Manau uztektu laisvumo ir dydziu mazesnio megztuko...
Atsakyti
QUOTE(Aiste P. @ 2011 04 07, 20:55)
Kokia cia maikute?  g.gif

Perfect-fit stripe boatneck tee
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 04 07, 19:47)
Belle, megztukas gerai - petukai vietoj, ilgis liuks, o tas lengvas laisvumas tikrai nemaiso. Mazesnio, manau, ziotusi sagos. ax.gif

Nesiziotu, mazesnis dydis butu pats tas, nes jis toks plonas, prasitampys dar tikrai, nebus vaizdo isvis.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija69 @ 2011 04 07, 19:41)
Si Fabiana nupirko, bet kazkodel manau kad su 89 klubais 0 dydi man reiks daug taisyti  g.gif  Gal kas turi ir gali pakomentuoti ? Ir siaip kaip jis jums ? Labai puosnus ?  ax.gif


Taisyt? per kur? kai kurie pencil sijonai tokiems klubams 2 dydis ok. siaip apie ji nemazai bloguose yra - vien tik pagyrimai (nesiglamzo, grazuolis, tvirtos medziagos)
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 04 07, 19:18)
ugis 167 kazkur,seniai ugi matavausi labai biggrin.gif
bliuskyte tureciau gaut kazkuria diena,nes siuncia man ja pastu(ji jau LT bigsmile.gif ) tai tikiuosi ryt poryt jau vaidinsiu SM su ja ir tikiuosi kad tiks dar blush2.gif  biggrin.gif
ismatavau ta pilka su kisenytem ir sita tai tip top dydis tik leopardo rankoves ilgesnes ax.gif

Bet ju modelis visai skirtingas, tas ilgasis turi buti polaisvis ir gerai atrodo, i sitas ne, jis daugiau prigludes prie kuno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2011 04 07, 21:22)
Neturiu, bet man jis gražiausias j.crew sijonas atrodo wub.gif


wub.gif 4u.gif

QUOTE(vuolia @ 2011 04 07, 22:24)
Taisyt? per kur? kai kurie pencil sijonai tokiems klubams 2 dydis ok. siaip apie ji nemazai bloguose yra - vien tik pagyrimai (nesiglamzo, grazuolis, tvirtos medziagos)


Neturiu dar ne vieno pencil tipo sijono, bet va vilnos mini sijonas 0 dydzio buvo tikrai didelis... Na bet kokiu atveju manau ilgi taisyti reikes, nes mano ugis tik 1.62, o megstu ilgi iki keliu ax.gif Aciu jums uz komentara 4u.gif
Atsakyti
Kazkas pirko sias kelnes, nepamenu, gal bakardi, gal galit pakomentuot arba pademonstruot? ax.gif

user posted image

Atsakyti
Gal turite issisaugoje sios maikutes nuoroda? 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Aiste P. @ 2011 04 07, 22:42)
Gal turite issisaugoje sios maikutes nuoroda?  4u.gif


Prie nuorodų yra Petal stream tank
Atsakyti