Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys - 2

QUOTE(kaktuselis @ 2012 03 22, 12:23)
Planuojam keisti laukines duris, tai vienoj firmoj pasiūlė lenkiškas gamyklines Mikea duris. Gal kas pirkot, turit?
Mikea durys


pirmas vaizdas kaip Gerdos durų, o bet tačiau ne visai. Medinis rėmas ir stakta tarsi apsaugo nuo šalčio tiltelio, su poliuretano užpildu irgi viskas gerai. Tačiau virš skardos nedėta jokia medžio ar pn plokštė g.gif gerai tai ar blogai negaliu pasakyti, bet turiu blogą įtarimą, kad jie ant to pataupė.
Atsakyti
QUOTE(kaktuselis @ 2012 03 22, 11:23)
Planuojam keisti laukines duris, tai vienoj firmoj pasiūlė lenkiškas gamyklines Mikea duris. Gal kas pirkot, turit?
Mikea durys

man tai spyna labai tragiška,pigi atrodo.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2012 03 23, 02:01)
man tai spyna labai tragiška,pigi  atrodo.

tos durys jau labai nerimtai atrodo, maciau gyvai yra ir ermitaze jos.

Bet pati duru neissirenku, kas geras pasiulykit unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veterane @ 2012 03 24, 12:34)
tos durys jau labai nerimtai atrodo, maciau gyvai yra ir ermitaze jos.

Bet pati duru neissirenku, kas geras pasiulykit  unsure.gif  4u.gif

gal Asmodo ,jei pas jus yra ju ofisas. Tik ilgai laukt pas juos.,apie pusantro men.Man dabar svarbu,kad būtų stakta kažkiek su medžiu ,ta prasme ne vien metalas.
Ar duris iki tinkavimo ar veliau dedamos? Aš nenoriu ,kad sugadintų meistrai,nenutaškytų ir nesubraižytų bevaikščiodami,tai kuo vėliau noriu statyt duris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 24 kovo 2012 - 20:08
QUOTE(airise @ 2012 03 24, 22:07)
gal Asmodo ,jei pas jus yra ju ofisas. Tik ilgai laukt pas juos.,apie pusantro men.Man dabar svarbu,kad būtų stakta kažkiek su medžiu ,ta prasme ne vien metalas.
Ar duris iki tinkavimo ar veliau dedamos? Aš nenoriu ,kad sugadintų meistrai,nenutaškytų ir nesubraižytų bevaikščiodami,tai kuo vėliau noriu statyt duris.
svarbiausia, kad durys butu siltos unsure.gif
mes lauko duris statysim ant pacio galo, greit susides langai ir istatysim paprastas senas duris.
Ziuriu yra Asmodo siauliuose, reikes gal gyvai jas pasiziureti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veterane: 25 kovo 2012 - 13:32
QUOTE(veterane @ 2012 03 25, 14:24)
svarbiausia, kad durys butu siltos unsure.gif
mes lauko duris statysim ant pacio galo, greit susides langai ir istatysim paprastas senas duris.
Ziuriu yra Asmodo siauliuose, reikes gal gyvai jas pasiziureti

Asmodo durų metalinė stakta ir slenkstis. Per šalčius, jeigu -20 lauke + 20 viduj, šarmos ir kondensuosis dregmė. Lauko durims stakta ir slenkstis turi būti nemetaliniai.
Atsakyti
Sveiki,
Įsigijom seną kotedžą ir norim remontuoti. Svetainėje turim stiklinę sieną į kiemo pusę su senais supuvusiais langais. Kadangi vis tiek reikia keisti, tai vyras siūlo vietoj paprastų ar stumdomų stiklinių durų statyti sulankstomas ("armoniką"), kad vasarą galėtume visą tą stiklo sieną sustumti į kraštą ir svetainę sujungti su terasa (ir kiemu).
Bet man truputį baisu ryžtis tokiam sprendimui, nes mechanizmas sudėtingesnis, nei paprastų durų. Ar jos tikrai patikimos?
Gal dar kas esate susidūrę ir galite pakomentuoti?
Kad kainuoja DAUG, jau žinau...
Štai tokio tipo daiktas:
user posted image

Taip pat domina ir nuomonė apie vidines ("šaltas") tokio tipo duris, t.y. naudojamas patalpoje dviejų vidaus zonų atskyrimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 17 balandžio 2012 - 20:50
QUOTE(inkas @ 2012 04 14, 21:21)
Asmodo durų metalinė stakta ir slenkstis. Per šalčius, jeigu -20 lauke + 20 viduj, šarmos ir kondensuosis dregmė. Lauko durims stakta ir slenkstis turi būti nemetaliniai.

va asmodo durys, kiek ziurejom realiai tai tikrai rimtos atrodo.

Beicuotos, lakuotos lauko durys namams, kotedžams bei kitiems pastatams. Jos atsparios drėgmei, atmosferos poveikiui ir turi neperšąlančios konstrukcijos varčią. Durų apdailai naudojama drėgmei atspari, lauko sąlygoms skirta medžio fanera (DAF), kuri yra beicuojama ir lakuojama, taip išryškinant medienos tekstūrą. Durys gali būti su stiklo paketais. Taip pat jos gali būti komplektuojamos su medine stakta, kuri išlaiko visas apsaugines savybes ir padidina durų šilumos izoliaciją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veterane: 18 balandžio 2012 - 04:11
QUOTE(Lapyna @ 2012 04 17, 19:49)
Sveiki,
stiklinių durų statyti sulankstomas ("armoniką"), kad vasarą galėtume visą tą stiklo sieną sustumti į kraštą ir svetainę sujungti su terasa (ir kiemu).
Bet man truputį baisu ryžtis tokiam sprendimui, nes mechanizmas sudėtingesnis, nei paprastų durų. Ar jos tikrai patikimos?
Gal dar kas esate susidūrę ir galite pakomentuoti?
Štai tokio tipo daiktas:
user posted image

Sprendimas grazus, bet tik siltiems krastams. Ten kur langai "lankstysis" turetu stoveti po statramsti, nes kitaip trauks vejas ir saltis, nes nebus sandarumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luksė: 18 balandžio 2012 - 14:08
QUOTE(luksė @ 2012 04 18, 14:07)
Sprendimas grazus, bet tik siltiems krastams. Ten kur langai "lankstysis" turetu stoveti po statramsti, nes kitaip trauks vejas ir saltis, nes nebus sandarumo.

Ne visai sutinku. Tokias duris statosi ir skandinavai - o pas juos tikrai ne tropikai. Tas sandarumo klausimas yra kažkaip sprendžiamas, tik kainuoja.

Man būtų įdomu nuomonė žmonių, su tokiomis durimis susidūrusių "gyvai".
Atsakyti
QUOTE(ikwins @ 2012 05 08, 15:01)
Sveiki, gal kas nors buvote užsakę įmonės Tego durys[/url] lauko duris (Šiauliuose), ar gerai jie daro?  g.gif

Kiek kiti gamintojai komentavo,sako jų durys pigiai padarytos,iš vamzdelių( kas blogai),šaltos.Nors pažiūrėt gražiai atrodo.
Atsakyti
Įsigijom kotedžą Durys jau buvo istatytos.Sarvo durys ziema salo,buvo kondensato,ledo.Planojam keisti i kitas.Gal galetumet kas parekomenduot i kokias ziureti.Reikia Vilniuje.Gal kas turi paterties g.gif uz duru iskarto sildoma patalpa(mazas koridoriukas ir svietaine).
Atsakyti