Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko durys - 2

QUOTE(zaize @ 2019 09 11, 18:59)
šarvo durys dėl tvirtumo ir stabilumo.Kokios alternatyvos tvirtumo atžvilgiu? Patys gamintojai nepatarė dėti plastikinių durų pagrindinėms namo durims.


Patys gamintojai? Keista, pas mane plastikinės durys, o dėl jų matmenų stapilumo jokių priekaištų. Ir šiltumas jų tikrai geras, net pasyviam namui tinkamas.

Taip, kad taip trumpai pasakyti, jog "plastikas neišlaiko matmenų" yra tikrų tikriausias melas. Vat medis, tas tai ir nuo drėgmės pokyčių, ir dėl temperatūros pokyčių keičia savo matmenis, nekalbant apie tiesioginius saulės spindulius. Plastikas iš principo labai stabilus išskyrus situaciją, kaip kad vaikis pasakė, kai plastikines duris veikia tiesioginiai saulės spinduliai. Bet ir vėl, vien saulės nepakanka, jei durys bus iš plastiko, bet baltos, tai stabilius matmenis išlaikys net ir veikiamos tiesioginių saulės spindulių. Vat jei plastikas bus su atspalviu, tada jau tiesioginės saulės reikėtų vengti.
Atsakyti

ech, visai pasimečiau.O kaip su aliuminių Uw? Mes kol kas apsitoję ties šarvo su UMIDAX plokšte.tiesa, šiek tiek dėl jos abejonių kyla, ir ta kainos skirtumas truputį keistas atrodo

Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2019 09 09, 14:22)
gal kas kaune zino kas prekiauja gerom durim ? buvom paskaiciavo 1759 gal daugoka sakau unsure.gif


Kaune kokybiškas duris gamina Kalsto gaminiai.
Atsakyti