Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Sveikos,nu va vazinejau ir as snd,tik kazkaip baisu buvo nes 3 vaikai masinoj buvo,bet nieko daug snd vazinejau,tai kaip ir neblogai sekes
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2011 07 28, 16:16)
Sveikos,nu va vazinejau ir as snd,tik kazkaip baisu buvo nes 3 vaikai masinoj buvo,bet nieko daug snd vazinejau,tai kaip ir neblogai sekes

Šaunuolė esi thumbup.gif
Gal man irgi šeštadienį užsispirti ir vienai bent 10 km nuvažiuoti:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singė: 28 liepos 2011 - 15:23
QUOTE(zzana @ 2011 07 28, 16:16)
Sveikos,nu va vazinejau ir as snd,tik kazkaip baisu buvo nes 3 vaikai masinoj buvo,bet nieko daug snd vazinejau,tai kaip ir neblogai sekes

Kaip aš norėčiau važiuot. wub.gif
Atsakyti
Buvo snd bajeris,prieki manes stovejo masina prie svesoforo,uzsidege zalia,ziuriu nevaziuoj,stov stov,pradejau pypsint,per mirkcianti tik nuvaziavo,ziuriu bobike su telefonu snek,nes sukos tai mates,o as ir likau stovet vel,per geltona nevaziuosi.

Bet smagiai pasivazinet,tik kieme statydama masina,tarp masinu,galvojau,kad dar pavaziuot i prieki galiu,ir uzlipo biski priekis ant borta is vienos puses,tai paskuj pavaziavau atbuliniu,ziuriu biski matos,bet vos vos,nu gal mb nematys,sakys ziopla
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zzana: 28 liepos 2011 - 15:35
QUOTE(zzana @ 2011 07 28, 16:34)

Bet smagiai pasivazinet,tik kieme statydama masina,tarp masinu,galvojau,kad dar pavaziuot i prieki galiu,ir uzlipo biski priekis ant borta is vienos puses,tai paskuj pavaziavau atbuliniu,ziuriu biski matos,bet vos vos,nu gal  mb nematys,sakys ziopla

Čia yra smulkmena, aš aoplamai gal važiuosiu už kilometro pastatyt mašiną, nes bijosiu kišti tarp kitų biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Singė @ 2011 07 28, 15:36)
Čia yra smulkmena, aš aoplamai gal važiuosiu už kilometro pastatyt mašiną, nes bijosiu kišti tarp kitų biggrin.gif .



Aisku gerai ne i kokia masina,bun ir mb uzlip biski,galvoj,kad dar gal pavaziuot,ir bamberis ant borto,bet zinai pirma diena ir kai jau gryzau namo,ir pz,pirma issigandau,galvoju nu pz,bet nieko nesimato lb,tik vos vos,tai nesakysiu jei nematys pats biggrin.gif ,pasilenkes gal neziures smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2011 07 28, 16:41)
Aisku gerai ne i kokia masina,bun ir mb uzlip biski,galvoj,kad dar gal pavaziuot,ir bamberis ant borto,bet zinai pirma diena ir kai jau gryzau namo,ir pz,pirma issigandau,galvoju nu pz,bet nieko nesimato lb,tik vos vos,tai nesakysiu jei nematys pats  biggrin.gif ,pasilenkes gal neziures smile.gif

Tikrai nematys mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2011 07 28, 16:34)
Buvo snd bajeris,prieki manes stovejo masina prie svesoforo,uzsidege zalia,ziuriu nevaziuoj,stov stov,pradejau pypsint,per mirkcianti tik nuvaziavo,ziuriu bobike su telefonu snek,nes sukos tai mates,o as ir likau stovet vel,per geltona nevaziuosi.

Visokių vištų pilna. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2011 07 28, 15:28)
Kaip aš norėčiau važiuot.  wub.gif

o kas neleidžia? smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti