Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistukas - 7

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 03 balandžio 2011 - 13:10
aciu uz namucius - as su nuotykiais bandziau atidaryt lotuliukas.gif

QUOTE(cezi @ 2011 04 03, 12:26)
sunku alygint, aš nemačiau ano, bet ar atkreipei dėmesį, kad čarlis nekalba, bet rašo smile.gif

zinok parsisiusk, torentuose lietuviu kalba yra - tikrai vertas demesio mirksiukas.gif

bet jis raso tik vardus - ar praleidau kazka g.gif
jis kalbejo - paskui nustojo kalbet - bet gestus gerai ivaldes - kazkaip papilde mano nora nekalbantiems vaikams nebelaukt tos kalbos ir gestu mokint - daug lengvesnis ir vaiko ir seimos gyvenimas - nors savy susitaikyt kad vaikas nekalbes aisku be galo sunku (ypac kai jis jau kalbejo)
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 04 03, 13:18)
aciu uz namucius - as su nuotykiais bandziau atidaryt lotuliukas.gif
zinok parsisiusk, torentuose lietuviu kalba yra - tikrai vertas demesio mirksiukas.gif

bet jis raso tik vardus - ar praleidau kazka g.gif
jis kalbejo - paskui nustojo kalbet - bet gestus gerai ivaldes - kazkaip papilde mano nora nekalbantiems vaikams nebelaukt tos kalbos ir gestu mokint - daug lengvesnis ir vaiko ir seimos gyvenimas - nors savy susitaikyt kad vaikas nekalbes aisku be galo sunku (ypac kai jis jau kalbejo)

ne tik vardus, bet manau tokio laipsnio autizme ir tai jai daug

pakartok pavadinimą, grįžus iš ligoninės pasrsisiūsiu

man irgi būna tokių nuotykių, kai katinys prašuoliuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 04 03, 14:57)
ne tik vardus, bet manau tokio laipsnio autizme ir tai jai daug

pakartok pavadinimą, grįžus iš ligoninės pasrsisiūsiu

man irgi būna tokių nuotykių, kai katinys prašuoliuoja lotuliukas.gif

nemaciau kad kazkur kitur rases butu - tik uzkliuvo kad piesia kaip milda lotuliukas.gif

"My name is Khan"

as tai kompa labai saugau nuo ju - nes jiems labai rupi - tik palieki sekundei - ir bega doh.gif , o cia totaliai - net palikus nebuvau - atsidariau nauja tema - o anie sast - ir patvirtino - kol man dar dasilo kas nutiko - nes tik langas uzsidare doh.gif
Atsakyti
Cezi - o ka jus ligonineje veikiat? kiba su koja negerai kas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 04 03, 14:18)
Cezi - o ka jus ligonineje veikiat? kiba su koja negerai kas? blink.gif

ne mes epi kontroliai į klinikas gulam, o koja tai šiaip sau, mėlsta, reiks klinikose paprašyt kokio chirurgo konsultacijos g.gif nesaugo jis jos nė kiek grūdasi kaip laukinis, sakyk nesakius doh.gif o kai liepiau nusipraust kojytes, tai ligonis baisulinis nė prisiliest neina, teko man plaut lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal ir supyksit, bet kodel visa laika reikia rodyt kad autistas gali prisitaikyt prie kitu ir buti tik keistuoliu, juk stas filmas parodo kad dauguma autistu tokie ir yra. Mamos kurios augina sunkesnius autistus cia neturi kada rasyt, nes pas jas tokia panasi situacija kaip siam filme r as dziaugiuosi kad parode autizma koks jis yra, o ne genialu zmogu kuris tik yra kitoks.
Atsakyti
QUOTE(kija @ 2011 04 03, 18:14)
Gal ir supyksit, bet kodel visa laika reikia rodyt kad autistas gali prisitaikyt prie kitu ir buti tik keistuoliu, juk stas filmas parodo kad dauguma autistu tokie ir yra. Mamos kurios augina sunkesnius autistus cia neturi kada rasyt, nes pas jas tokia panasi situacija kaip siam filme r as dziaugiuosi kad parode autizma koks jis yra, o ne genialu zmogu kuris tik yra kitoks.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kija @ 2011 04 03, 19:14)
Gal ir supyksit, bet kodel visa laika reikia rodyt kad autistas gali prisitaikyt prie kitu ir buti tik keistuoliu, juk stas filmas parodo kad dauguma autistu tokie ir yra. Mamos kurios augina sunkesnius autistus cia neturi kada rasyt, nes pas jas tokia panasi situacija kaip siam filme r as dziaugiuosi kad parode autizma koks jis yra, o ne genialu zmogu kuris tik yra kitoks.

koks procentas autistisku vaiku yra tokiu? jusu vaikas sunkus?

iseikit i gatve ir paklauskit zmoniu kas yra autizmas, taip pat toje pacioje mokykloje (ne spec) ir darzelyje - dalis nzn nieko, kita dalis apibudins charli mirksiukas.gif
aisku norint sukelt uzuojauta aplinkos, gailesti tokioms seimoms - tinkamas variantas, bet kai nueinu i istaiga ir pasakau kad ji autiste - visi purtos, kratos, bijo, kartais jauciu atmetima, kartais isgasti, nerima ka reiks daryt - ir kai jau ateinu su ja - lieka maloniai nustebe...
gi nera tie vaikai vien tik blogis, gi nera vien tik stresas - buna ir geru, graziu akimirku - net su sunkiausiais atvejais (tikiu tuo - nors ne vieno nepazystu) blush2.gif
Atsakyti
Aš vakar nemačiau to filmo, parsisiunčiau, peržiūrėjau.

Eina sau, merginos. Žiumbiau balsu. Dabar tik rašau ir trinu, rašau ir trinu...
Taip gaila artimųjų.
Atsakyti
MB vakar įjungė tą flimą ir prasidėjo... mūsų vaikas ne tooooks, vadinasi ji ne autistas ir t.t. ir pan. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 04 03, 19:15)
koks procentas autistisku vaiku yra tokiu? jusu vaikas sunkus?

iseikit i gatve ir paklauskit zmoniu kas yra autizmas, taip pat toje pacioje mokykloje (ne spec) ir darzelyje - dalis nzn nieko, kita dalis apibudins charli mirksiukas.gif
aisku norint sukelt uzuojauta aplinkos, gailesti tokioms seimoms - tinkamas variantas, bet kai nueinu i istaiga ir pasakau kad ji autiste - visi purtos, kratos, bijo, kartais jauciu atmetima, kartais isgasti, nerima ka reiks daryt - ir kai jau ateinu su ja - lieka maloniai nustebe...
gi nera tie vaikai vien tik blogis, gi nera vien tik stresas - buna ir geru, graziu akimirku - net su sunkiausiais atvejais (tikiu tuo - nors ne vieno nepazystu) blush2.gif


Kriste, mano sūnus lanko KVAC. Ten daug tokių vaikų, ypač vyresnių. Ir visi augaloti, stiprūs. Tu manai, jie nė karto nėra užvožę artimajam? Tėvai nesijautė absoliučiai beviltiški?

Aš galiu pasakyti, kad tokių, kaip taviškė mergaitė - mažuma. Tu matai gražiąją autizmo pusę. Tos mamos neturi kada šnekučiuotis internete, jos negali dirbti.
Aš gerai pamaenu vienos mamos, auginančios vaiką su negalia, žodžius: jaučiuosi taip beviltiškai, kad norisi vaiką įsisodinus į mašiną, pasukti ją tiesiai į medį, kad žūtume vietoje abu.

Autistai - ne vien tik genijai, kuriems pagrindinė kliūtis - socialinio bendravimo perpratimas. Fimas "Adamas" apie tokius. Šis - apie kitokią autizmo pusę...
Atsakyti