Įkraunama...
Įkraunama...

Mano draugas/sutuoktinis - nelegalas, 2 tema

QUOTE(astdum @ 2013 01 12, 13:34)
sveikos mergaites,reikia skubios pagalbos.mano vyras urainos pilietis,isivaizduokite siandien pasiemem dokumentus is pasto,o ten parasyta kad vyrui nesuteikta viza.Cia jau buvo pratesimas po 5 metu vizos.tai dabr reikia duoti apeliacijai turbut,gal kartais kam nors teko susidurti su tokia situacija?

buciau labai dekinga uz kokius nors patarimus



O siaube,dar ir taip buna....

Nieko nezinau apie tai,tad patarti negaliu. Bet stiprybes palinketi galiu.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
QUOTE(juozuke @ 2012 09 19, 20:56)
Tegaliu pasakyti, kad Airijoje sis dalykas daug lengvesnis  mirksiukas.gif


O kaip viskas vyksta Airijoje, nuo ko reikia pradeti?
Atsakyti
QUOTE(daugiavaike 4 @ 2013 04 08, 22:43)
Sveikutes smile.gif
O kaip viskas vyksta Airijoje, nuo ko reikia pradeti?

Priklausomai nuo konkrečios situacijos. Gali man i az mestelt - pakonsultuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flower33 @ 2012 12 14, 11:47)
sveikutes,o ka daryti jei busimasis vyras yra uk,bet jo tiek viza tiek pasas sulaikyti?

O del ko pasas sulaikytas?
jei del to, kad baigesi viza, tai jeigu jis eitu atsiimti paso,ji tikriausiai deportuotu.
Jei nori pasilikti slayje, tiesiog buti nelegalu, dirbti nelegaliai.
Jus be paso net susituokti negalesite.


Mano vyras buvo nelegalu cia 2 dienas. Baigesi studentiska viza, bet jau buvome susituoke, taiga padavem marriage vizai UK.
Nepatikesit, viza gavome po 2ju menesiu thumbup.gif Pries savaite thumbup.gif
Jokiu patikrinimu, skambuciu, nieko. Tiesiog gavome viza, nes pas mus viskas tvarkinga, turime dukryte.
Advokatas sake pirma karta mato, kad taip greitai ateitu marriage viza biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 04 10, 14:35)
O del ko pasas sulaikytas?
jei del to, kad baigesi viza, tai jeigu jis eitu atsiimti paso,ji tikriausiai deportuotu.
Jei nori pasilikti slayje, tiesiog buti nelegalu, dirbti nelegaliai.
Jus be paso net susituokti negalesite.
Mano vyras buvo nelegalu cia 2 dienas. Baigesi studentiska viza, bet jau buvome susituoke, taiga padavem marriage vizai UK.
Nepatikesit, viza gavome po 2ju menesiu thumbup.gif  Pries savaite thumbup.gif
Jokiu patikrinimu, skambuciu, nieko. Tiesiog gavome viza, nes pas mus viskas tvarkinga, turime dukryte.
Advokatas sake pirma karta mato, kad taip greitai ateitu marriage viza biggrin.gif



pasas buvo sulaikytas ,kai jis gryzo i londona po atostogu savo salyje,nors viza galiojo dar puse metu.po vizos ir paso sulaikymo pragyveno cia puse metu ir vizai besibaigiant ,paskambinois migracijos ir pasake kad turi vykti i savo sali,nes teismai atsake jam.isvykimas buvo super klaikus.zmones dirbantys migracijoje visiskai nedirba savo darbo.isivaiduokite.liepe nusipirkti bilietus per savaite laiko arba vykti su ju skridziu,pabijojome,kad skridimas su jais nebutu kaip deportacija.nusipirkom bilieta.pasirodo bilietas su persedimu netinka,nors niekas neinformavo apie tai.sumoketi pinigeliai nuplauke.nuvykus i oro uosta niekas nieko nezinojo apie skrydi ir kad jam negalima,tik va nebuvo kas grazina pasa,nes migracija nebedirbo.antra karta jau eme skridi su jais,kuri jie siule.atsiunte laiska,kada skrydis, koks lektuvas ir panasiai.ka jus isivaizduojate nuvyksta ten,o niekas nezino apie tai kad jis skrenda,nebuvo net bilietas uzsakytas.paskui siaip ne taip issiaiskino ,kad skrenda ,o tada pasirodo kad oro uosto migracija velgi nebedirba,tik atsitiktinumo deka ,gave kazkas is kazko raktus paime ta pasa is to kabineto.vat tokia istorija su angliska migracija.dabar jau bus du men kaip jis savo salyje.galvojam ivairius variantus kaip jam grysti.
nelegalu jis galejo buti,bet as nenorejau.tad yra kaip yra. tikiuosi viskas bus gerai ir atstumas neprazudys musu jausmu:(.
Atsakyti
QUOTE(flower33 @ 2013 04 11, 21:36)
pasas buvo sulaikytas ,kai jis gryzo i londona po atostogu savo salyje,nors viza galiojo dar puse metu.po vizos ir paso sulaikymo pragyveno cia puse metu ir vizai besibaigiant ,paskambinois migracijos ir pasake kad turi vykti i savo sali,nes teismai atsake jam.isvykimas buvo super klaikus.zmones dirbantys migracijoje visiskai nedirba savo darbo.isivaiduokite.liepe nusipirkti bilietus per savaite laiko arba vykti su ju skridziu,pabijojome,kad skridimas su jais nebutu kaip deportacija.nusipirkom bilieta.pasirodo bilietas su persedimu netinka,nors niekas neinformavo apie tai.sumoketi pinigeliai nuplauke.nuvykus i oro uosta niekas nieko nezinojo apie skrydi ir kad jam negalima,tik va nebuvo kas grazina pasa,nes migracija nebedirbo.antra karta jau eme skridi su jais,kuri jie siule.atsiunte laiska,kada skrydis, koks lektuvas ir panasiai.ka jus isivaizduojate nuvyksta ten,o niekas nezino apie tai kad jis skrenda,nebuvo net bilietas uzsakytas.paskui siaip ne taip issiaiskino ,kad skrenda ,o tada pasirodo kad oro uosto migracija velgi nebedirba,tik atsitiktinumo deka ,gave kazkas is kazko raktus paime ta pasa is to kabineto.vat tokia istorija su angliska migracija.dabar jau bus du men kaip jis savo salyje.galvojam ivairius variantus kaip jam grysti.
nelegalu jis galejo buti,bet as nenorejau.tad yra kaip yra.  tikiuosi viskas bus gerai ir atstumas neprazudys musu jausmu:(.

jetau doh.gif jokios tvarkos doh.gif
Susituokti negalvojot? Jis tada greitai gautu viza, manau, jei nebuvo uzskaitytas kaip deportuotas g.gif
O kokie dar variantai gali buti? g.gif

Mano vyras, kai dar nebuvome susituoke grizinejo is savo sallies su viza, nors ji buvo studentiska, taciau koledzo jis nelanke jau pora metu ir tiesiog koledzas neisbrauke jo is sarasu. O ileisdami cia, turejo paprasyti jo popoeriaus is koledzo, bet niekas nieko neprase doh.gif Mums tiesiog ziauuuuuuuuuriai pasiseke! doh.gif Va taip dirba migracija biggrin.gif
Atsakyti
Labukas merginos.net negalvojau,kad ir as susidursiu su tokia situacija.mano draugas uk nelegalas,viza jo pasibaigusi jau seniai.nusprendemeiregistruoti santuoka,bet nuo ko pradeti net nezinau.i registracijos biura eiti baisu,kad nebutu sulaikytas vestuviu diena.bandem kreiptis i baznycia,bet iskart praso jo paso su galiojancia viza.padetis man atrodo be iseities verysad.gif gal kuri galetu pasidalinti savo patirtimi,nuo ko pradeti blink.gif
Atsakyti
Sveikutes, pas mane irgi nekokia situacija. Mano draugas iranietis be paso be vizos, tad legalaus darbo negali gauti. Teike prasymus vizai gauti, taciau buvo atmesta. Del niekam nezinomu priezasciu jo deportuoti negali, taciau faktas jog salyje liko kaip nelegalas. Siuo metu laukiames vaikucio todel noretume ir susirasyti bent. Ka pasiulytumet man tokiu atveju daryti? kur pas ka eit kur klaust nieko neisivaizduoju...
Atsakyti
Sveikos merginos,

Labai aciu uz jusu pasisakymus ir idejas.
Norejau paklausti, gal kas nors zino apie dabartinius istatymus, nes as kaip suprantu jie nesenai pasikeite.

Ilga istorija trumpai: jis nelegalas, is Albanijos. Pasas ambasadoje. Dirba nelegaliai. Siuo metu gyvena su Vengrais, kurie ji sponsoriauja del vizos gavimo. Jis tikisi atsakyma gauti Sausio gale.
Gal jus kuri buvote susidurusi su sia situacija? blink.gif

Aciu uz bet kokia informacija mirksiukas.gif
Atsakyti