Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas NR2.

QUOTE(Cosette @ 2011 04 08, 10:38)
sveikos,

man tame EDS puslapyje rašo, kad PD suformuota pagal 2011-03-31 duomenis , nors jau kovo 22d buvo pranešta, kad deklaracija priimta. Ir tikrai sumažėjo 3 Lt  doh.gif  tai čia VMI pati pataisė tą dieną?  g.gif

Tai dar nusikels pinigų gavimas?...  gun_bandana.gif  bash.gif


man 2 lt sumazejo,bet pataisiau is naujo viska
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 04 08, 10:38)
sveikos,

man tame EDS puslapyje rašo, kad PD suformuota pagal 2011-03-31 duomenis , nors jau kovo 22d buvo pranešta, kad deklaracija priimta. Ir tikrai sumažėjo 3 Lt  doh.gif  tai čia VMI pati pataisė tą dieną?  g.gif

Tai dar nusikels pinigų gavimas?...  gun_bandana.gif  bash.gif

Taip, jums atnaujino pagal paskutinius duomenis is Sodros.
Tai reikia perpildyt is naujo deklaracija. Pinigu gavimas gali irgi nusikelt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(masiniuke @ 2011 04 08, 10:41)
man 2 lt sumazejo,bet pataisiau is naujo viska

pas mane padidejo 1 lt,tai dabar galvoju ,galejau is naujo ir nepildyt,nenubiedneciau del lito g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 08, 10:12)
NA PAGALIAU IR MAN PERVEDE  smile.gif SWED VILNIUS,PILDYTA 03.10 D IS RYTO     thumbup.gif

thumbup.gif

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 08, 10:25)
aciu,o tolkas,ruosiuosi i parduotuve,tai jau mergynos zinot,kad grisiu su tuscia kortele  biggrin.gif

Gerų pirkinių mirksiukas.gif

O mane vis dar akivaizdžiai ignoruoja verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2011 04 08, 11:48)
O mane vis dar akivaizdžiai ignoruoja  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Ne vien tik Jus smile.gif as tai nusiteikus, kad siandi jau man nebus, belieka tiketis kita savaite doh.gif
Atsakyti
Mane irgi,berods,inspektorė apgavo. Pagalvojo,nėr čia ko jai pinigų savaitgaliui duoti,nes išleis smile.gif
Pernai per tris dienas (iš kurių dvi buvo savaitgalis) nuo patikrinimo gavau.
Atsakyti
sveikutes, jau deklaravau, bet vis suku galva ar man pakankamai grazina, kazkaip mazokai atrodo, gal dar per vyra kazka uz mokslus ar pan. grazins ax.gif ....gal pakonsultuosit.

uz vaika (17 langelis) prisitaikiau 1200 (vyras taikesi 0)
20 langely 5163,63
uz mokslus sumoketa 4419
draudimas gyvybes 1320
grazins 899.

jau cia visa imanoma grazinama suma ra dar per vyra kazka imanoma butu gauti?

aciu labai, kas atsakys.

o 2 proc galima irgi skirti uz 5 metus atgal ar tik uz praejusius?


Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2011 04 08, 11:42)
Taip, jums atnaujino pagal paskutinius duomenis is Sodros.
Tai reikia perpildyt is naujo deklaracija. Pinigu gavimas gali irgi nusikelt  4u.gif

buvo skelbta, kad tikslins kovo 22 ar 23 dieną, tai laukiau tos dienos, dar 23 dieną skambinau į VMI ir klausiau, man pasakė maždaug taip, kad "jeigu nepasikeitė šiandien, ta ko jūs norit? vadinas nesikeis". O pasirodo paskeitė tik kovo 31 doh.gif nu blembas.

Tai reikia vėl šitą iš naujo pateikt? Pildyt tai jau nepildysiu, nes patys mokesčiai supildė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2011 04 08, 11:42)
Taip, jums atnaujino pagal paskutinius duomenis is Sodros.
Tai reikia perpildyt is naujo deklaracija. Pinigu gavimas gali irgi nusikelt  4u.gif

O as vakar gavau kad mano deklaracija neteisinga doh.gif (po menesio laiko) doh.gif doh.gif doh.gif Tai siandien begau i VMI,Taisyti klaida ir speju greitai pinigeliu jau nera tikslo laukti unsure.gif doh.gif Vot tep... rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 08 balandžio 2011 - 11:39
Na galiu pasakyt, kad yra pinigėliai Snoras ir Medicinos bankas - Vilnius.
Pildyta sausio 13 d.

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti