Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterinės apskaitos kursai 2

QUOTE(<LaPeLis> @ 2012 12 16, 19:09)
Sveikos, ar kas baigėte apskaitos kursus panevezyje, panevezio verslo konsultaciniame centre?kokie atsiliepimai, o gal kaip tik ruosiates i dabar rengiamus kursus sausio 2? smile.gif

Sveikos. Mane irgi labai domina. O jus jau uzsiraset?
Atsakyti
Mergaites, gal pazystate kokia gera buhaltere, kuri galetu privaciai pakonsultuoti. Kaune. Rasykite i az. Aciu
Atsakyti
Ir as ieskau buhalteres kuri galetu pamokinti, buhalterijos, esu baigusi buhalteriu kursus ir dirbu apskaitininke, taciau tvarkyti visa buhalterija turbut nesugebeciau smile.gif Jei kas suzinotumete parasyk i az. Lauksiu smile.gif aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau paklausti, gal kas nors esate išsilaikę buhalterių profesionalų egzaminus (http://www.lbaa.lt/)?
Kadangi temos neseku, gal galite į až parašyti. Norėčiau paklausti dėl egzaminavimo tvarkos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugaa: 20 sausio 2013 - 16:53
Sveiki, gal kas lanke siuos kursus: http://www.apskaitajums.lt/
Kokie atisilepimai?

Prasau parasykite i AZ, nes temos neseku ax.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas visom, noriu pradeti nuo kovo men lankyti buhalteriu kursus Vilniuje, kaip jau daugelis cia minejo kazkada baigusios mokslus bet yra tarpas ir nori prisiminti viska, tokia situacija ir pas mane. Galvoju tarp Paciolio ir Apskaita jums,gal kas galit patarti nes ir kaina truputi skiresi, as galbut noreciau daugiau praktikos, labai lauksiu Jusu nuomoniu.

Papildyta:
ir kaip dar sie kursai, gal kas zino
http://www.countline.lt/kursai.php
Atsakyti
sveiki,ar yra baigusiu globaliose idejose siauliuose kursus?
Atsakyti
Sveiki, esu baigus finansus prieš n metų bei šiek tiek dirbus šioj srity, tačiau užsisėdėjau namuose ir prieš pradėdama dirbti labai norėčiau atnaujinti žinias. Gal galėtumėte pasidalinti, kaip sekėsi lankančioms apskaitajums. Gal kas dar rekomeduotų kokius kursus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singrid @ 2013 02 05, 10:26)
Sveiki, esu baigus finansus prieš n metų bei šiek tiek dirbus šioj srity, tačiau užsisėdėjau namuose ir prieš pradėdama dirbti labai norėčiau atnaujinti žinias. Gal galėtumėte pasidalinti, kaip sekėsi lankančioms apskaitajums. Gal kas dar rekomeduotų kokius kursus?  4u.gif

As kaip tik jau baigineju apskaitajums kursus.Patiko, kursas isdestytas mano manymu nuosekliai , destytojos su kantrybe smile.gif o, kai nelabai yra su kuo palyginti, tai sunku kazka daugiau pasakyti. Tik apskaitos programa man nelabai patinka Stekas, bet kiek kalbejom tai planuoja lyg ir daugiau programu ateityje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2013 02 06, 12:24)
As kaip tik jau baigineju apskaitajums kursus.Patiko, kursas isdestytas mano manymu nuosekliai , destytojos su kantrybe  smile.gif o, kai nelabai yra su kuo palyginti, tai sunku kazka daugiau pasakyti. Tik apskaitos programa man nelabai patinka Stekas, bet kiek kalbejom tai planuoja lyg ir daugiau programu ateityje  4u.gif


Sveika,
o kiek kartu buvo uzsiemimai su kompiuterine programa jums Kaune? Mokausi Vilniuje, antroje vasario puseje baigsis kursai, kai baigsiu tai pasakysiu ka galvoju. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulbulka.: 08 vasario 2013 - 16:32
QUOTE(Bulbulka. @ 2013 02 08, 16:32)
Sveika,
o kiek kartu buvo uzsiemimai su kompiuterine programa jums Kaune? Mokausi Vilniuje, antroje vasario puseje baigsis kursai, kai baigsiu tai pasakysiu ka galvoju.  4u.gif

Pagal programa 4, tiek ir bus.Nors ka veiksim paskuti karta tai nezinau, nes jau beveik viska baigem, nelabai man patiko su kompiuterine programa tiesa sakant. Visu skirtingas tempas, tai taip chaotiskai viskas.
Atsakyti
Dirbau buhaltere imoneje, tvarkiau ne vienai imonei buhalterine apskaita nuo pradiniu dokumentu iki finansines atskaitomybes. Bet isejau auginti vaikucio, paskui kitas vaikutis... ir uzsisedejau. Viskas pamirsta. Viskas!
Gal kur uzmatete straipsneli, informacija apie buhalterines apskaitos pagrindus. I kursus kolkas negaliu sau leisti, nes jie nera pigus. Kazkokia konkrecia tema dometis neiseina, kai pagrindai pamirsti. Gal kas galite padeti? ax.gif
Atsakyti