Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterinės apskaitos kursai 2

QUOTE(busima @ 2014 04 25, 18:37)
Gal kuri nors yra baigusi ar bent jau pradėjusi "Globaliu ideju", tiksliau mokymaiPRO.lt nuotolinius  mokymus "Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindai"? g.gif nelabai galiu vazinet i Kauna ar Vilniu vakariniams kursams, tad domina sis variantas. Galbut turite ziniu ar baigus tokius kursus galima tvarkyti nedideles imones ar mazosios bendrijos apskaita?
aciu 4u.gif

as susigundziusi buvau tais mokymai PRO kursais, uzsiregistravau internetu, patvirtino ir parase kad pranes del kursu vietos , bet taip ir nesulaukiau jokio skambucio doh.gif doh.gif doh.gif nei paskambino nei atsiprase kad gal grupe nesusirinko, nu zodziu nieko unsure.gif lotuliukas.gif man toks firmos elgesys atrodo neatleistinas ir niekada daugiau nei registruosiuosi ten nei kitiems patarsiu doh.gif
Atsakyti
Miela Liusii, labai apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir norime Jūsų atsiprašyti, jeigu taip nutiko. Bandysime išsiaiškinti priežastis, kad daugiau tai nebesikartotų. (Jūsų mokymų centras PRO).


QUOTE(Liusii @ 2014 04 25, 19:15)
as susigundziusi buvau tais mokymai PRO kursais, uzsiregistravau internetu, patvirtino ir parase kad pranes del kursu vietos , bet taip ir nesulaukiau jokio skambucio  doh.gif  doh.gif  doh.gif nei paskambino nei atsiprase kad gal grupe nesusirinko, nu zodziu nieko  unsure.gif  lotuliukas.gif man toks firmos elgesys atrodo neatleistinas ir niekada daugiau nei registruosiuosi ten nei kitiems patarsiu  doh.gif

Atsakyti
Sveiki, gal kas nors šiuo metu lankote kursus Pačiolyje arba nuotoliniu būdu ten mokotės?
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal galite man parekomenduoti kokius kursus Kaune?
Esu baigusi vadyba ir verslo administravima, dirbu jau 10 metu galima sakyti administratores darba, bet noreciau baigti buhalteriu kursus, noreciau kad prie turimo darbo dar galeciau papildomai pasiimti tvarkyti imones. Sakykit ar uztektu kursus ir kokius baigti? Aisku mokytis galeciau tik vakare. Rekomendavo Povilionienes, nes suteikia profesija, bet ten jauciu tik dieniniai ir visa menesi neina su jais susisiekti - keista kazkaip man. Aisku labiausiai zinomi Paciolio, bet ar ten duoda ta pazymejima, kad paskui galetum savarankiskai tvarkyti imoniu apskaita?

Aciu labai uz info 4u.gif
Atsakyti
paciolyje duoda pazymejima, jog isklausei kursus, o jei surenki atitinkama balu skaiciu per patikrinimus, tai pazymejimas buna su prierasu, jog islaikei ir egzamina. ar pakanka tik isklausyti kursus, kad vesti apskaita..sakyciau individualu. mokesciu atzilgiu reikia dar mokesciu kursus isklausyti, bet pagrindu neuzteks. bent man g.gif
as studijavau apskaita, ejau i kursus papildomai. dirbu metus. ir klausimu dar daug, ir ju bus nuolat smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos.

Reikia patarimo smile.gif kelerius metus dirbu tai apskaitininke, tai buhalterio padejeja ir atėjo metas, kai norisi rimciau imtis buhalterinio darbo. Tad klausimas, ar uztenka baigti buhalterio rengimo kursus (pvz. Paciolio), kad galetum pilnai dirbti buhalterio darba? Ar pacios priimtumete i savo komandą tokį narį? smile.gif
Atsakyti
sveikutes, noriu jusu patarimo del siu kursu, pati esu baigusi kirpejos modeliuotojos profesija bet palei sia specialybe nedirbu, ne prie sirdies jis man. Draugas pasiule buhalteriu kursus, bet jei toje srityje esu zalia jokio supratimo neturiu ar verta ir ar pavyks ka ismokti>? ir kur mokytis, labiau zinomas Paciolis, bet skaitau jog jus nlb ji rekomenduojate
Atsakyti
Sveiki, ką tik baigiau Pačiolio kursus nuotoliniu būdu bei praktinės buhalterijos kursą auditorijoje. Bent mane tai nuvylė aptarnavimo kultūra šiuose kursuose, taip pat medžiaga mokantis nuotoliniu būdu buvo neatnaujinta, mokesčių dalyje 2010 metų informacija su pasenusiais tarifais, taip pat kursų medžiagoje yra uždavinių, kurių atsakymų mokymų sistemoje nėra, paprašius atsiųsti, jų taip ir negavau. Egzaminą reikia laikytis auditorijoje, prieš jį parašiau kursų organizatorei, pasiteiravau ar bus galima kažkuo naudotis, ką reikia turėti ir pan., tai šioje vietoje vėlgi negavau reikiamos informacijos, laimei ir niekuo nesinaudodama puikiai išsilaikiau viską, kai visi kiti naudojosi visa medžiaga smile.gif na daug tų niuansų, bet blogiausia, kad jaučiasi toks atsainus požiūris į klientą, nors patys dėstytojai tai manau visai šaunūs, todėl mokantis ne nuotoliniu būdu ir išvengiant bendravimo su kursų organizatore, tai galbūt visai kitaip viskas atrodytų smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Gal kas padesit. Nelabai kokia dabar situacija pas mane, bet visos istorijos nerasysiu - nieko kolkas nebaigiau, teko anksti (12oj klasej) isvaziuoti gyventi i uzsieni, tai skaitosi baigiau tik 11 klasiu. Ar verta grizus pratesti mokslus, o gal geriau i kokia profesine isirasyti? Nezinau nuo ko pradeti. Kadangi auginu vaika, nezinau ar tureciau pakankamai laiko ir pinigu stoti i universiteta po mokslu - ir dar neaisku ar tas garantuotu man darba.

Norejau paklausti ar baigus buhalterijos kursus (noreciau bandyt Klaipedoje "Heurekoje" arba "Paciolyje") didesnis sansas butu gauti "pradini" darba (buhalterio padejeja ar panasiai)? Ar per daug noriu, kaip darbo patirties neturinti? Galbut kazkur kitur reikia pradeti ir kazkada grizti prie buhalterijos?

Dekui, jei patarsit ka nors.
Atsakyti
QUOTE(Kibinas @ 2015 06 19, 06:47)
Sveiki smile.gif

Gal kas padesit. Nelabai kokia dabar situacija pas mane, bet visos istorijos nerasysiu - nieko kolkas nebaigiau, teko anksti (12oj klasej) isvaziuoti gyventi i uzsieni, tai skaitosi baigiau tik 11 klasiu. Ar verta grizus pratesti mokslus, o gal geriau i kokia profesine isirasyti? Nezinau nuo ko pradeti. Kadangi auginu vaika, nezinau ar tureciau pakankamai laiko ir pinigu stoti i universiteta po mokslu - ir dar neaisku ar tas garantuotu man darba.

Norejau paklausti ar baigus buhalterijos kursus (noreciau bandyt Klaipedoje "Heurekoje" arba "Paciolyje") didesnis sansas butu gauti "pradini" darba (buhalterio padejeja ar panasiai)? Ar per daug noriu, kaip darbo patirties neturinti? Galbut kazkur kitur reikia pradeti ir kazkada grizti prie buhalterijos?

Dekui, jei patarsit ka nors.


Atsakiau asmeniškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aratinga @ 2015 06 19, 17:56)
Atsakiau asmeniškai smile.gif


Dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kartais kuri lankete VEV kursus? Niekur nerandu jokiu atsiliepimu apie juos....
Atsakyti