Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai 5

QUOTE(Aushrita @ 2011 05 19, 11:06)
Na tai sekmes jums  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Angel08, man palaisveje viduriai jau kelias savaites. Pagal mano paskaiciavimus man turetu buti 6 sav. Pas gydytoja nebuvau, nes tepriima tik nuo 8 sav. Bet nemanau, kad cia nestumo pozymis. Pats tirksiausias nestumo pozymis - dingusios menesines ir teigiamas NT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 19 gegužės 2011 - 12:42
QUOTE(String @ 2011 05 19, 08:45)
Aš tai labai laukiu  ax.gif  Šiandien jau 11 CD, pagal viską turėtų būti vaisingos dienos  rolleyes.gif  Ovuliacijos testų nedarau, nes ciklas reguliarus, tiesiog reguliariai darom ND ir tikimės  nestuke.gif



As irgi jau laukiu, kada pagaliau busiu nestuke.gif Tikrai butu dziugi zinia tiek man, tiek mano vyrui. biggrin.gif ax.gif Tik dabar labai daug turime problemu mano tevu seimoje, tai nervu labai daug atseina, bijau, kad del per didelio streso, taip greit neiseis pastoti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hytka @ 2011 05 19, 14:39)
Angel08, man palaisveje viduriai jau kelias savaites. Pagal mano paskaiciavimus man turetu buti 6 sav. Pas gydytoja nebuvau, nes tepriima tik nuo 8 sav. Bet nemanau, kad cia nestumo pozymis. Pats tirksiausias nestumo pozymis - dingusios menesines ir teigiamas NT.

sveikinimai jusu seimai. zinau kad cia ne nestumo pozymis,tik itarimas kilo man... nes niekad man taip nera buve. o kai labai lauki tai ir pastebi visokius pasikeitimus ir bandai ieskoti nestumui budingu pozymiu blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal taip buvo kam? Aš ovuliacijos testų nenaudoju, apie vaisingas dienas maždaug sprendžiu pagal išskyras. Paprastai man jos būna 10 CD, bet šį mėnesį atrodo, kad tokios išskyros buvo anksčiau, panašiai nuo 7 CD. Dabar toks jausmas, kad gimda "krenta" lauk blink.gif Na, panašiai kaip per mmm būna, tik be skausmo, tempia tiesiog žemyn viską blink.gif Kažin kas čia galėtų būti? Gal jau pastojimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(String @ 2011 05 20, 08:40)

Darykite testa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 20, 12:24)
Darykite testa  4u.gif

Kur ten, dar anksti ax.gif Dar reikia porą savaitėlių palaukti, o laukiant prisisvajoji visokiausių požymių doh.gif Na, bet gal šį kartą jau bus nestuke.gif nes gi turi būti thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif O man po ilgo laiko dar karta veluoja savaite menesines. Viduriai tai uzkieteja, tai visai atlaisveja..nebesuprantu savo virskinimo sistemos. Pastarasias savaites tempe blauzdu raumenis,kaip paauglysteje. Ech...
Kad ir kaip noreciau si karta nedarysiu nestumo testo..kiek darydavau vis neigiamas....tikrai saves neberzinsiu-kaip bus taip verysad.gif
Labai dziaugiuosi uz visas sulaukusias teigiamo nestumo testo nestuke.gif
Negaliu atsigrozeti mamytemis su mazais kudikeliais...vis gatvese lydziu stumiamus vezimelius.. ax.gif Tai graziausia ka gyvenimas gali duoti moteriai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažutis debesėlis: 20 gegužės 2011 - 13:19
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(String @ 2011 05 20, 13:05)
Kur ten, dar anksti  ax.gif  Dar reikia porą savaitėlių palaukti, o laukiant prisisvajoji visokiausių požymių  doh.gif  Na, bet gal šį kartą jau bus  nestuke.gif  nes gi turi būti  thumbup.gif

Gal ir ne per anksti,kiek liko iki mmm? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 20 gegužės 2011 - 13:29
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 20, 14:30)
4u.gif
Papildyta:

Gal ir ne per anksti,kiek liko iki mmm? 4u.gif

14 dienų doh.gif Aš čia iš to didelio noro svaigstu nestuke.gif Ir vyras vis juokais paklausia "ar dar nesispardo?"... Tai manau reik atsipalaiduot pabandyt ir laukt mirksiukas.gif Bet kaip sunku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo String: 20 gegužės 2011 - 14:21
QUOTE(String @ 2011 05 20, 15:20)
14 dienų  doh.gif  Aš čia iš to didelio noro svaigstu  nestuke.gif  Ir vyras vis juokais paklausia "ar dar nesispardo?"... Tai manau reik atsipalaiduot pabandyt ir laukt  mirksiukas.gif  Bet kaip sunku...

Na teks laukti tada,siaip galima 10 dienu po akto jau darytis testa biggrin.gif bet kuriuo atveju sekmes jums sulaukt || 4u.gif
Atsakyti
String, nekankink saves, stenkis nusiraminti ir palaukti, kol jau bus laikas, ir tada daryti NT. Pozymiai labai lengvai issigalvojami mirksiukas.gif As irgi norejau pastoti, ir prisiekiu, kiekviena menesi jausdavau simptomus, bet mmm atvykdavo laiku ir jokio nestumo nebuvo.
O NT gadinimas pries mmm, tai tik pinigu svaistymas. Man pastojus abu kartus, kelios dienos po nepasirodziusiu mmm NT nieko nerode. Tai gerau savaitele palaukt ir tada bus matyti raudonai ant balto, II ar I, ir be jokiu vaiduokliu... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 20 gegužės 2011 - 15:18