Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namai

QUOTE(linuter @ 2011 05 12, 17:24)
As va kaip sakysiu:Jaunoji būna tik žiedų sumainymo dieną. Jau prasidėjo nauja para.Šiandien tu jau moteris. Kadangi šiais laikais šeimos vyriausias virėjas nebūtinai moteris, ir jis nenešioja prijuostės ir skarelės, tai Jauniesiems įteikiame šiuolaikines skrybėles, kad turėtumete kuo pasipuošti, kai į restoraną eisit vakarieniaut! O jei ryte po audringos nakties tingėsit pusryčius gamint, nereiks šukuotis, skrybėles ant galvos ir į kavinę pusryčiaut bėkit.
panasiai su karoliais ir slipsu galima sugalvot.
O sakykit kai vestuves vieno vakaro,ar visos apdovanojat baliui einant i pabaiga muzikantus,ka jiems iteikti?Musu atveju balius uzsakytoje sodyboje,seimininkes reik apdovanot.As pasiruosiau apdovanojimus visiems teveliams,o gal net visiems sveciams teikiat dovanas,ai dar komendantai blink.gif susipyniau


aciu
QUOTE(*gitana* @ 2011 05 12, 19:19)
Prasau patarkit, o kaip daryti su nuometu, kai pas mus tik jaunieji ir pirsliai. Jokiu poru daugiau nebus. Juk nuometa nuemus reikia uzdeti pirmai pamergei, o mano atveju kur ji padeti?  g.gif

o gal yra kokia sese jaunesne? tai jai galetum perduoti
Atsakyti
Labas, buvau kelias dienas isvykus tai jus tiek daug prirasyt spejot smile.gif

Negaliu dar pasirodyti, nes neturiu foto. Su filmuotoju ir fotografem (buvo 2) nebuvo problemu, nes vyras turi savo filmavimo imone ir visi buvo is jo firmos ax.gif
Spejau pasidaryti viska. Tvarka pas mus buvo tokia:
08.30 pas jauniki
10.00 pas jaunaja (jie gyvena skirtinguose miestuose)
11.30 metrikacija
13.00 baznycia
18.00 sodyba

Jaunųjų sugrįžimas
Išpirka
Sveikinimai
1 užsėdimas
Tostas už jaunuosius
Karštas
Muzikantai
Komendantai
Sveikinimai tėvams
Prisistatymas
Pirmas šokis, su juostom
23h židinys
Žaidimas
Žaidimas
12h
Šokiai
Tortas
Šokiai
Puokštė, keliaraištis
Šokiai
Išleidimas (1.30h)

Antra diena
10h užsėdimas
Muzikantų programa
Perrengimas, karvojus
Pasižadėjimai
Žaidimas
Apdovanojimai
Šokiai
korimas

Gamtoje drem zaidimus:
1. Ant paklods nupiestas leliukas, jaunikis iskises galva per iskirpta skyle, o jaunoji stovi uz jo ir iskisusi rankas per skyles rankoms ir maitina jauniki.
2. Pabroliai is spastu pelems su kinietiskais pagaliukais valgo suri
3. Is virviu pamerges pyne virve
4. Zaidimas agrastai - braskes.
5. Vaikinai ant rubu uzsideje "seimyninius" triusikus, pamerges uzsirise skareles. Groja muzika, jie soka. Kai nustojs groti muzika pabroliai atrisa skareles ir uzsirisa sau, o pamerges nuauna triusikus ir apsiuna sau. Negali pamerges sau atsiristi skareles, o pabroliai nusiauti triusikus. Turi vienas kitam. Kurie pasutinai iskrenta, kiti toliau soka.

Gamtoje dariau akmenelius, dovanojau kraicio skryne.

Vakare padariau du zaidimus: Kapitonai (buvau kazkada imetus teksta) ir pasaka raudonkepuraite. Jei reiks kam parasykit, imesiu.

Siaip visiems patiko, jokiu nenusipratimu nebuvo, vedem pirma karta, bet kazkaip ejosi lengvai, gal kad visi buvo atsipalaidave, dalyvavo, kai reikejo kalbeti musm visi tylejo, niekas netriuksmavo.

Prie baznycios saude sirdeliu tokiu istirpstanciu patrankos, buvo nerealiai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2011 05 12, 21:13)
Labas, buvau kelias dienas isvykus tai jus tiek daug prirasyt spejot  smile.gif

Negaliu dar pasirodyti, nes neturiu foto. Su filmuotoju ir fotografem (buvo 2) nebuvo problemu, nes vyras turi savo filmavimo imone ir visi buvo is jo firmos  ax.gif 
Spejau pasidaryti viska. Tvarka pas mus buvo tokia:
08.30 pas jauniki
10.00 pas jaunaja (jie gyvena skirtinguose miestuose)
11.30 metrikacija
13.00 baznycia
18.00 sodyba

Jaunųjų sugrįžimas
Išpirka
Sveikinimai
1 užsėdimas
Tostas už jaunuosius
Karštas
Muzikantai
Komendantai
Sveikinimai tėvams
Prisistatymas
Pirmas šokis, su juostom
23h židinys
Žaidimas
Žaidimas
12h
Šokiai
Tortas
Šokiai
Puokštė, keliaraištis
Šokiai
Išleidimas (1.30h)

Antra diena
10h užsėdimas
Muzikantų programa
Perrengimas, karvojus
Pasižadėjimai
Žaidimas
Apdovanojimai
Šokiai
korimas

Gamtoje drem zaidimus:
1. Ant paklods nupiestas leliukas, jaunikis iskises galva per iskirpta skyle, o jaunoji stovi uz jo ir iskisusi rankas per skyles rankoms ir maitina jauniki.
2. Pabroliai is spastu pelems su kinietiskais pagaliukais valgo suri
3. Is virviu pamerges pyne virve
4. Zaidimas agrastai - braskes.
5. Vaikinai ant rubu uzsideje "seimyninius" triusikus, pamerges uzsirise skareles. Groja muzika, jie soka. Kai nustojs groti muzika pabroliai atrisa skareles ir uzsirisa sau, o pamerges nuauna triusikus ir apsiuna sau. Negali pamerges sau atsiristi skareles, o pabroliai nusiauti triusikus. Turi vienas kitam. Kurie pasutinai iskrenta, kiti toliau soka.

Gamtoje dariau akmenelius, dovanojau kraicio skryne.

Vakare padariau du zaidimus: Kapitonai (buvau kazkada imetus teksta) ir pasaka raudonkepuraite. Jei reiks kam parasykit, imesiu.

Siaip visiems patiko, jokiu nenusipratimu nebuvo, vedem pirma karta, bet kazkaip ejosi lengvai, gal kad visi buvo atsipalaidave, dalyvavo, kai reikejo kalbeti musm visi tylejo, niekas netriuksmavo.

Prie baznycios saude sirdeliu tokiu istirpstanciu patrankos, buvo nerealiai grazu  thumbup.gif

tai cia turbut tas zaidimas su skarelem, kur prasem paaiskinimo ar as klystu schmoll.gif
as turbut pavogsiu ji, man patiko thumbup.gif
o kas cia per tirpstanciu sirdeliu patrankos? g.gif
tiesa, saunuole ZUIKUTE24 mirksiukas.gif is pasakojimo matyti kad viskas sekesi gerai ir pasirodete sauniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lincejus: 12 gegužės 2011 - 21:15
Aš nuometo nenuiminesiu. Vestuves vienos dienos,tai isleisim miegoti su juo. O del nuemimo,zinau,kad dar atiduoda ji mamai saugoti,kaip mergystes simboli:-)
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 05 12, 19:05)
Nu kokia bitė devindarbė  thumbup.gif Man PRIMINEI, kad reik krepšį susirast ir pasipuošt.  lotuliukas.gif Ot atmintis  doh.gif
Pas mane taip pat, kai tik užmiega  doh.gif
Taip po pirmos nakties jie spaudžia iš varškės sūrį ir pateikia ant rytojaus visai vestuvių svitai  mirksiukas.gif
Pasidaryk blankias juostas ir atsispausdins kaip su pieštuku. mirksiukas.gif
O s.... doh.gif  Kas čia per liaudis papuolė? g.gif

kai turi jau du vaikus, tai manau apie suri ne kalbos negali buti bigsmile.gif va todel ir nezinau kaip cia geriau padaryti su karvojumi g.gif
ryte paskelbsim kad jau seima tikra kaip vyras ir zmona, kad mes savo darba atlikome padedami greiciau apsispresti iregistruoti santuoka ir pakviesiu paragauti spec. svociutes torto schmoll.gif
kaip manote ar bus gerai?
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2011 05 12, 22:13)

08.30 pas jauniki






Vakare padariau du zaidimus: Kapitonai (buvau kazkada imetus teksta) ir pasaka raudonkepuraite. Jei reiks kam parasykit, imesiu.



Prie baznycios saude sirdeliu tokiu istirpstanciu patrankos, buvo nerealiai grazu  thumbup.gif

ogogo kaip anksti,kada bereikejo išsigražint?jaučiu be miego likai?

norėčiau žaidimukų tekstukų j.skaburskiene@gmail.com


vava ir aš apie tas patrankas smulkiau norėčiau kaip kas kur ir už kiek???
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 05 12, 18:05)
O s.... doh.gif  Kas čia per liaudis papuolė? g.gif

ai gi papuola verysad.gif kiek supratau tai zmones kurie susidelioje viena filmo scenariju ir neduok dieve kas nors ji pakeis. Visa laika kazkaip itartinai ziurejo i tai ka darem, visus vaike, balsa kele ir pries mamas ir jaunaja bare, o ka jau kalbet apie kitus svecius, mat ima ir uzsimerkia kazkas ar sneka. O mane suerzino, kad gamtoj negana, kad jiems net nebuvo idomu poru zaidzianciu pafilmuot, bet dar ir demonstratyviai pareiske, kad va ju zaidimas tai geras (tas kur apie buteli suktis reikia ir pamerges ieskot), ne tai ka as kad organizavau. Is vis ju deka pulkas buvo kazkoks suskaidytas. Gal as pernelyg senoviskai mastanti, bet man atrodo, kad jei jau ima jaunieji pulka tai tam kad smagu butu, o ne kaip kazkokius statistus, kurie turi prisijungt, kai reikia dekoraciju. Cia zinoma prisiimu ir savo kalte, nes po tos jo pastabos buvau ismusta is veziu, tesem zaidimus, bet ne puse to nebuvo ka planavau.

QUOTE(Jurga 251 @ 2011 05 12, 18:50)
Nebegaliu nervas jau man irgi ima kai reikia ruostis dvejoms vestuvems ir da skirtingai, nes vienose rutu nesides kitose is vienu tik namu iseis ir t.t....B is vis nepatenkintas kad sugadintos atostogos iseis

O man patinka, kad reiks skirtingas daryt, tik si syki sakiau reiks kazkaip judet pradet anksciau, kad ir nuo ryt blush2.gif nes kai netiketai isejau i darba tai visa nasta gule ant vyro peciu. Viska pirko, padejo man gamint.
Siaip ir mus gyre, mane, kad cia ne pirma vestuve (na ir dar grazesniu zodziu girdejau blush2.gif ), bet itampos tikrai uzteko, nes sekantis pokstas buvo pasikeitimai mano scenarijuj, kai jaunieji savo staigmena paankstino ir man teko viska deliotis is anksto, kad neduok dieve nuometo nenuimciau ne 12, kad spetume su visom atrakcijom kol filmuotojas neisvaziavo doh.gif zodziu tikras egzaminas, kuri islaikiau bigsmile.gif

QUOTE(zuikute24 @ 2011 05 12, 20:13)
Negaliu dar pasirodyti, nes neturiu foto.
Prie baznycios saude sirdeliu tokiu istirpstanciu patrankos, buvo nerealiai grazu  thumbup.gif

savo maciau jau kelias foto, nes fotografai i neta isideje.

kas per patrankos?

Meginsiu trumpai pasakyt ka dariau:
Laukem jaunojo pas nuotaka ant duru pasikabine skelbima apie "paieska", MB atseit toki rado ir atveze, bet as dar ji "ismeginau" (ejo kur vede juosta atsakinedamas i klausimus, uz neatsakyta butu dainaves ekspromtu daina apie meile jaunajai, deja visus atsake, bet kad netiksliai vis tiek privertem dainuot o palyda galejo gelbet. Tada rode su ranksluosciu kokio tvirtumo santuokos nori ir t.t., tada aprenge jaunaja ir tostai sampanas, vainikelio segimas, poros, palaiminimas(zodziu kaip visur). Po zakso liko siek tiek laiko tai parke papozavo ir pasiuliau jauniesiems pasitikrint ar tikrai tuos ketina vestis prie altoriaus (jaunaji pazint is nosies, jaunaja is kojos). Dar maloni staigmena buvo netoliese grojantys muzikantai, ten pasokom. Baznycioj ziedlapiai ne mano iniciatyva blush2.gif o mes lauke padalinom balionus ir lapelius palinkejimams rasyti, poros ir sveciai rase ir iteike jauniesiems, paleidom Dievuliui smile.gif tada gamtoj tiltas, ant jo surakino sirdeles, ismete rakteli. Veliau kai atsidurem prie vandens nuplukdem buteli su zinia apie santuoka. Ir nuo cia praktiskai jaunuju neatgavau, nors buvau paruosusi ir jiems zaidimu. Tada jau namuose kaip ir priklauso: zidinys, zodziai tevams, visokie darbu pasiskirstymai, buciniu mokymai. Visa vakaro eiga maloniai derinom su muzikantu, jis stebejo mane ir pilde tas vietas kai norejosi man patylet smile.gif Deja dalis sios veiklos buvo nustumta jau po vidurnakcio, o tai reiskia, kad zmoniu demesingumo nerasta. Siunciau per stala savo gamybos "Teisingo gyvenimo receptu" knyga, leliuka su kojinaitem, kad isrinti varda, tevams saldainiu karolius su masinyte, lelyte ir pinigu maiseliu, nakciai siuvau trumpus naktinukus su Meiles simfonija. Dovanojom puokste roziu is pinigu, o dezej paslepta medaus indeli su dideliu saukstu (koks buvo tekstas ne nezinau, vyras dare) ir dar visokios smulkmes.
Na kaip ir sakiau, jei zmones gyre gal nebuvo dideliu kliurku


Papildyta:
QUOTE(jovituxss @ 2011 05 12, 22:28)
ogogo kaip anksti,kada bereikejo išsigražint?jaučiu be miego likai?


gerai tu sakai g.gif kiek reikejo tik pamiegot. As planavau gultis labai anksti, bet kaip ir pries egzamina vis atrodo dar daug padaryt galima, o ir daug neaiskumu buvo tai zinoma lova pasiekiau jau geroka po vidurnakcio. O ryte nulekus i kirpykla doh.gif suzinojau, kad tipo negerai laika pasizymejau, visa valanda laukiau kirpejos. Ir zinoma i savo sudeliota laika nespejau.
Atsakyti
Apie ta patranka nieko negaliu daug papasakoti, buvo jaunojo mama uzsakiusi. Atvaziavo is firmos zmones, kol buvo ceremonija baznycioj jie sumontavo tokias patrankas, jos i 10m auksti sauna ir is ju pute tokias is tirpstancio popieriaus padarytas sirdeles konfeti. Ju ten begale buvo, labai graziai atrode, ir tvarkyti nereikia, nes jos istirpsta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2011 05 12, 21:01)
Apie ta patranka nieko negaliu daug papasakoti, buvo jaunojo mama uzsakiusi. Atvaziavo is firmos zmones, kol buvo ceremonija baznycioj jie sumontavo tokias patrankas, jos i 10m auksti sauna ir is ju pute tokias is tirpstancio popieriaus padarytas sirdeles konfeti. Ju ten begale buvo, labai graziai atrode, ir tvarkyti nereikia, nes jos istirpsta.  thumbup.gif

kaip fainai. gal zinai kur galima jas uzsakyti?
Atsakyti
norkele, liux buvai pasiruošus thumbup.gif suprantu, kad dar muzikantai galėtų kištis į šventės vedimą/organizavimą, bet kad filmuotojai doh.gif

vakar padariau kalendorių, skaičiuojantį likusias 30 dienų iki vestuvių. į kiekvieną puslapiuką parašiau sentenciją ar šiaip kokį posakį apie meilę ir palikau vietos patiems įrašyti priežastį kodėl nori būti su tuo žmogumi. Nusiunčiau į svočiučių paštą wub.gif atspausdinsiu, gražiai įrišiu ir išsiųsiu būsimiems jauniesiems......
Atsakyti
QUOTE(norkele @ 2011 05 12, 22:48)
ai gi papuola  verysad.gif


suprantu.. musu vestuvese buvo toks pat fotografas. Teko ir man biski pasibarti tada. Tikrai nemalonu prisiminti, vienintelis juodas prisiminimas is savo vestuviu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2011 05 12, 11:28)
jau sulėtėjo iki 5 psl per parą biggrin.gif

visai gražiai dekoruotos spynos



labai grazios, ypac ta ,kur su auksiuku wub.gif

gal turit minciu kaip dar spyna isnaudot, kur ir prie ko ja prikabint? g.gif nes nezinau ar musu tiltas bus vertas tokio demesio, kad spyna ten prikabint
Atsakyti