Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Lietuvos vaikučiams

QUOTE(burbulai2 @ 2011 11 18, 22:36)
As kaune smile.gif Turtas iki 2 metu. Bet tokia kaip vaikiska patalyne,pagalves,maitinimo kedute tiktu ir didesniems. Zaislai. Bute gyvena maniskio brolis jis surinktu viska ir manau susitarus but galima perduoti  4u.gif

Sveiki,
o gal galima būtų maitinimo kėdutę kol kas rezervuoti KMUK vaikų onkologijos skyriui? Pirmadienį išsiaiškinčiau ar galima ją ten turėti ax.gif Ir ar ji plaunama/valoma, be kokių pliušinių detalių, kurių vaikų įstaigos vengia?
Kėdutės ten mano manymu labai reiktų, nes mamos mažylius maitina lovose pasodintus, pagalvėmis apramstę unsure.gif O juk ten kai kurie vaikai praleidžia ilgus mėnesius, tai ir tas sąlygas norisi pagerinti, palengvinti kažkaip..
Atsakyti
Na zinoma,kad galima 4u.gif
Atsakyti
burbulai2, vaikų onko- skyrius būtų dėkingas ir mielai paimtų maitinimo kėdutę 4u.gif Dabar gal per AŽ susirašom kada ir iš kur smile.gif
Atsakyti
burbulai2, ačiū už kėdutę, drabužiukus, žaislus ir kt 4u.gif 4u.gif . Kiek tilpo biggrin.gif - parsivežiau, atrūšiuosiu ir išvešiu į KMUK vaikų kliniką.
Liko maniežas ir šiek tiek žaislų - juos gal kitom kaunietėm pasiūlom?
Atsakyti
Airiukiu siunta siandien iskeliavo thumbup.gif
Atsakyti
Murzinyte,mes senai organizuojame siuntas is IRL i LT,radome vezejus kas veza dykai,bet ,kad norinciu padeti maza,nepasitiki zmones,mano kad bizni daromes.Svarbiausia,kad duoti gaila,o kalbeti bele ka smagu....Ryt iskeliauja musu siunta i Klaipeda smile.gif"Geroves centro" seimas aplankys Kaledu senis smile.gif
Atsakyti
Smagu kad organizuojat 4u.gif
as kazkaip atvirksciai susiduriau su dideliu noru prisideti g.gif o ir neprievole juk, nenri tai ir nereikia smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Ar bus kokia Kaledine akcija?Mielai prisideciau kuom nors, jei LImcamca is Maida Vale paimtu blush2.gif
Atsakyti
la,tai kas Kaune gali pasiimti siunta? Kazkaip galvojau murzinyte,dabar paziurejau profilyje,jus Airijoj.DahLia++ jusu nika man rasyt ant siuntinuko? nedaug ten,pora zaisliuku ir apatiniu kruvele,bet vistiek reiks pasiimt is silainiu rajono 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
ateinu pas jus užlieta geriausių emocijų ir su didele padėka 4u.gif Šiandien mano namus pasiekė siunta iš Airijos. Gana didelė siunta blink.gif - ilgokai abu su vyru dėžes nešiojom. O po to buvo dukroms užduotis - surasti dėžėse -niolika dovanų biggrin.gif Aišku, dovanėlių radom gerokai daugiau - iš tų nesupakuotų žaisliukų padarysim dovanėles vaikučiams, kurių sąraše dar nebuvo (nes gi vos ne kiekvieną savaitę skyriuje atsiranda naujų vaikų).
Radau aGucci šiltą laiškelį wub.gif Ačiū wub.gif O Advento kalendorius jau pirmadienį nunešiu į skyrių - tegul džiaugiasi vaikai skaičiuodami dienas iki Kalėdų.
Ir žaislai, ir drabužėliai artimiausu metu pasieks vaikučius 4u.gif

Ačiū visoms visoms už didelę gerumo dozę pasitinkant Kalėdas wub.gif
O murzinytei speciali padėka už labai kruopščiai ir atsakingai suruoštą siuntą ir už didelę paramą ligoniukams 4u.gif 4u.gif (apie dovanėlių dalybas pažadu informuoti smile.gif )
Smagaus švenčių laukimo Jums ir Jūsų šeimoms 4u.gif


QUOTE(romuciukas @ 2011 12 03, 14:40)
la,tai kas Kaune gali pasiimti siunta? Kazkaip galvojau murzinyte,dabar paziurejau profilyje,jus Airijoj.DahLia++ jusu nika man rasyt ant siuntinuko? nedaug ten,pora zaisliuku ir apatiniu kruvele,bet vistiek reiks pasiimt is silainiu rajono 4u.gif

Sveiki,
taip, galėčiau Kaune paimti siuntinuką. Parašysiu jums AŽ ir sutarsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 12 04, 01:28)
Labas vakaras,
ateinu pas jus užlieta geriausių emocijų ir su didele padėka  4u.gif  Šiandien  mano namus pasiekė siunta iš Airijos.


Tau aciu, smagus ir geras jausmas kai gali padeti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 12 04, 01:28)

taip, galėčiau Kaune paimti siuntinuką. Parašysiu jums AŽ ir sutarsim  4u.gif


tai as jums mestelsiu zinute,kai siunta bus LT mirksiukas.gif
Atsakyti