Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigų duoda vokelyje piršlys

Sveikutes visos! Noriu paklausti kiek duoda pinigu vokelyje pirslys? Labai lauksiu atsakymu!!!
Atsakyti
Ziurint kam jis cia turetu duoti? :/ Tarkim mes sia vasara antra kart einam pirsliais. Niekaip nesuprantu tu kvailu senovisku paprociu, kad pirsliai vos ne vestuves pakelti turi. Nesamone. Viskas priklauso kokie santykiai su pirsliais ir kaip susitarta. Tarkim mes ir taip siom vestuvem turesim daug islaidu, visa vakara busim kaip ant adatu, kad tik viskas gerai eitusi ir dar leisti pinigus... (jauniesiems, masinu puosimui, muzikantu, dar velniai zino kam...) Na jau ne... As manu, kad dar pirsliams turi buti mokama, o ne jie kazkam duoti vokelius smile.gif
Atsakyti
Na mes praėjusią vasarą ėjom į piršlius, tai į vokelį įdėjom 1000 Lt, bet tai tik todėl, kad jaunoji - maniškio sesuo mirksiukas.gif Na o jei eitume dabar į piršlius, tai manau ir 200 užtektų, juk pasiruošt vestuvėms irgi kainuoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 24, 20:59)
Na mes praėjusią vasarą ėjom į piršlius, tai į vokelį įdėjom 1000 Lt, bet tai tik todėl, kad jaunoji - maniškio sesuo mirksiukas.gif  Na o jei eitume dabar į piršlius, tai manau ir 200 užtektų, juk pasiruošt vestuvėms irgi kainuoja bigsmile.gif


mega_shok.gif nu akys mano taip ir isssprogo kai pamaciau nuliukus, nu nebent sau galit leist, ir tikrai manau 200 užtektinai, jei ir bažnyčioj aukoja, jei muzikantams ir visam kitam dasideda, bet ir 300 irv 400 buna ideti, čia jau, nuo galimybiu ir santykiu priklauso cool.gif
Atsakyti
Jei piršliai už viską (bažnyčia, vaišės gamtoj ir kt. reikaliukai) moka iš savo kišenės, tai, manau, vokelio išvis neturėtų dovanoti. Nebent simbolinę dovanėlę prisiminimui.
Atsakyti
pritariu kulkai, kodel tokios sumosturetu buti? juk pirlsys seis laikais paprsatas svecias, kuriam ir taip daug kainuoja visokie prizeliai ir seip visokios smulkmenos. todel manau, kad ir 100 litu pakaktu. Aisku per musu vestuves pirlsiai dovanojo mums virtuvini kombaina, tai jis kainavo daugiau nei 200 litu blush2.gif asiku cia dar priklauso ir nuo kisenes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2006 02 25, 00:56)
mega_shok.gif nu akys mano taip ir isssprogo kai pamaciau nuliukus, nu nebent sau galit leist, ir tikrai manau 200 užtektinai, jei ir bažnyčioj aukoja, jei muzikantams ir visam kitam dasideda, bet ir 300 irv 400 buna ideti, čia jau, nuo galimybiu ir santykiu priklauso cool.gif

Iš tikrųjų tai pirmą kartą girdžiu, kad piršliai prisidėtų mokant muzikantams ar šiaip. Na taip, aukojom bažnyčioj bet ir viskas. Daugiau išlaidų buvo tik ruošiantis: prizams, diplomams, laikraštukui ir pan. o visi kiti reikalai - pačių jaunųjų reikalas juk. unsure.gif Na mano vestuvėms net nekilo mintis, kad piršliai turi prisidėt prie mano vestuvių. Aš jų prašysiu tik papiršliauti ir net pasiūlysiu apmokėt išlaidas kiek jų bus besiruošiant scenariju.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 25, 13:11)
Iš tikrųjų tai pirmą kartą girdžiu, kad piršliai prisidėtų mokant muzikantams ar šiaip. Na taip, aukojom bažnyčioj bet ir viskas. Daugiau išlaidų buvo tik ruošiantis: prizams, diplomams, laikraštukui ir pan. o visi kiti reikalai - pačių jaunųjų reikalas juk. unsure.gif  Na mano vestuvėms net nekilo mintis, kad piršliai turi prisidėt prie mano vestuvių. Aš jų prašysiu tik papiršliauti ir net pasiūlysiu apmokėt išlaidas kiek jų bus besiruošiant scenariju.... ax.gif

as irgi galvoju, kad pasiulysiu visokiariopa pagalba...
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 25, 14:11)
Iš tikrųjų tai pirmą kartą girdžiu, kad piršliai prisidėtų mokant muzikantams ar šiaip. Na taip, aukojom bažnyčioj bet ir viskas. Daugiau išlaidų buvo tik ruošiantis: prizams, diplomams, laikraštukui ir pan. o visi kiti reikalai - pačių jaunųjų reikalas juk. unsure.gif  Na mano vestuvėms net nekilo mintis, kad piršliai turi prisidėt prie mano vestuvių. Aš jų prašysiu tik papiršliauti ir net pasiūlysiu apmokėt išlaidas kiek jų bus besiruošiant scenariju.... ax.gif

na taip iš tikro būna unsure.gif , aš kalbu apie tai, kad kai muzikantai groja, būna tokia kaip ir rinkliava, tai visada bent jau 50 - soka į tą skraidantį vertaliotiką (stiklainį - supraskit) įmeta, beto, gi būna užsakinėjamos dainos per vestuves, tai ką jei kiti užsako, tai ir piršliai dažniausiai neatsilieka rolleyes.gif
aš ne apie tai, kad piršliai iš vis moka - užsako pačius muzikantus tongue.gif

na mes irgi žadam pasisiūlyti apmokėti visus tuos prizelius, tik manau nesutiks, bet pasiūlysim tikrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 25 vasario 2006 - 16:44
QUOTE(kulka @ 2006 02 25, 16:40)
na taip iš tikro būna unsure.gif , aš  kalbu apie tai, kad kai muzikantai groja, būna tokia kaip ir rinkliava, tai visada bent jau 50 - soka į tą skraidantį vertaliotiką (stiklainį - supraskit) įmeta, beto, gi būna užsakinėjamos dainos per vestuves, tai ką jei kiti užsako, tai ir piršliai dažniausiai neatsilieka rolleyes.gif
aš ne apie tai, kad piršliai iš vis moka - užsako pačius muzikantus tongue.gif

na mes irgi žadam pasisiūlyti apmokėti visus tuos prizelius, tik manau nesutiks, bet pasiūlysim tikrai smile.gif


manaujau retai kur dabar tos rinkliavos buna... pas mane nebus...
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2006 02 25, 17:40)
na taip iš tikro būna unsure.gif , aš  kalbu apie tai, kad kai muzikantai groja, būna tokia kaip ir rinkliava, tai visada bent jau 50 - soka į tą skraidantį vertaliotiką (stiklainį - supraskit) įmeta, beto, gi būna užsakinėjamos dainos per vestuves, tai ką jei kiti užsako, tai ir piršliai dažniausiai neatsilieka rolleyes.gif
aš ne apie tai, kad piršliai iš vis moka - užsako pačius muzikantus tongue.gif

na mes irgi žadam pasisiūlyti apmokėti visus tuos prizelius, tik manau nesutiks, bet pasiūlysim tikrai smile.gif

Na tikrai, kiek paskutinių vestuvių teko dalyvaut, tai niekas nebeužsakinėja jokių dainų ir nebedaro rinkliavų, juk pakanka ir taip išlaidų vestuvėms: ir apsirengt, susišukuot, pasidažyt reikia, atvažiuot, dovaną įteiki....... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 25, 17:09)
Na tikrai, kiek paskutinių vestuvių teko dalyvaut, tai niekas nebeužsakinėja jokių dainų ir nebedaro rinkliavų, juk pakanka ir taip išlaidų vestuvėms: ir apsirengt, susišukuot, pasidažyt reikia, atvažiuot, dovaną įteiki....... doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif zmoniu apiplesimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti