Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigų duoda vokelyje piršlys

Mes iškart muzikantams pasakysime, kad jokių rinkliavų nedarytų schmoll.gif Dabar ne tie laikai, kad piršliai turėtų kažką mokėti. Ir taip nenori niekas tos atsakomybės, vestuves vesti, o dar jei tiek tų išlaidų... Mes irgi kviesdami netgi pasiūlėm prie visokių išlaidų prisidėti ax.gif
O atsakant į temą, kiek pinigų įdėti į vokelį, tai manau kiek galės tiek ir įdės, kaip ir bet kurie kiti svečiai mirksiukas.gif
Atsakyti
mes irgi ispejom muzikanta, kad nebutu jokiu rinkliavu, aisku jis buvo nelabai patenkitnas, bet ir sveciai butu ispeti, kad neduotu, nes kaip jau saket, juk ir taip tie baliai kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tunisija @ 2006 02 25, 23:09)
mes irgi ispejom muzikanta, kad nebutu jokiu rinkliavu, aisku jis buvo nelabai patenkitnas, bet ir sveciai butu ispeti, kad neduotu, nes kaip jau saket, juk ir taip tie baliai kainuoja  doh.gif

kaip suprasti nepatenkintas? taigi atlygi uz savo darba gauna... ko dar jam truksta?
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2006 02 25, 20:05)
Mes iškart muzikantams pasakysime, kad jokių rinkliavų nedarytų  schmoll.gif  Dabar ne tie laikai, kad piršliai turėtų kažką mokėti. Ir taip nenori niekas tos atsakomybės, vestuves vesti, o dar jei tiek tų išlaidų... Mes irgi kviesdami netgi pasiūlėm prie visokių išlaidų prisidėti  ax.gif
O atsakant į temą, kiek pinigų įdėti į vokelį, tai manau kiek galės tiek ir įdės, kaip ir bet kurie kiti svečiai  mirksiukas.gif


Pilnai pritariu. Nesamone, kad siais laikais darydamas paslauga jauniesiems dar is savo kisenes turi primoketi. Priklauso tik nuo galimybiu ir tarpusavio santykiu
Atsakyti
Mes iš piršlių vokelyje gavome 100lt. Pirmą kartą išgirdau tokias nesąmones, kad piršliai moka ir muzikantams ir bažnyčioje ir mašinas puošia... Mes patys aukojome bažnyčiai, patys puošėm mašinas, patys už gėles visiems sumokėjome (patys jas ir užsakėm), patys mokėjom muzikantui. Ir nebvuo jokių nesąmonių kaip rinkliavų- muziaknati dėl to iškart buvo perspėti. Piršliai tik atsinešė tortą (kaip ir dauguma svečių) ir turėjo visokių smulkmenų pripirkę įvairiausioms užduotims. Mūsų pagalbos jie atsisakė, tik paprašė, kad mano tėvesli padarytų kočėlą ir simbolinį raktą. Štai ir viskas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 02 26, 01:46)
kaip suprasti nepatenkintas? taigi atlygi uz savo darba gauna... ko dar jam truksta?

bet iš tikrūjų jie labai nustemba blink.gif , kai pasakai kad nedarytų rinklevų, beto, kartais taip ir tariamasi, kad jūs mums sumokat tiek ir tiek o kita susirinksim, aš gi neišsigalvoju, ir aišku, tai nuo muzikantų ir atlygio jiems priklauso blink.gif protest.gif aš ir nenoriu, kad darytų tas rinkliavas, bet pas mus kažkaip įprasta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2006 02 26, 14:55)
bet iš tikrūjų jie labai nustemba blink.gif , kai pasakai kad nedarytų rinklevų, beto, kartais taip ir tariamasi, kad jūs mums sumokat tiek ir tiek o kita susirinksim, aš gi neišsigalvoju, ir aišku, tai nuo muzikantų ir atlygio jiems priklauso blink.gif  protest.gif aš ir nenoriu, kad darytų tas rinkliavas, bet pas mus kažkaip įprasta doh.gif


Na čia ne į temą, bet pirmą kartą girdžiu apie kažkokias muzikantų rinkliavas... kiek vestuvių teko atšokti, niekur su tokiu dalyku nesusidūriau. O savuosius muziakntus perspėjom dėl sutiktuvių maršo, kad nebandytų iš ateinančių žmonių pinigėlių rinktis. Tai jie to ir nedarė.
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2006 02 26, 13:55)
bet iš tikrūjų jie labai nustemba blink.gif , kai pasakai kad nedarytų rinklevų, beto, kartais taip ir tariamasi, kad jūs mums sumokat tiek ir tiek o kita susirinksim, aš gi neišsigalvoju, ir aišku, tai nuo muzikantų ir atlygio jiems priklauso blink.gif  protest.gif aš ir nenoriu, kad darytų tas rinkliavas, bet pas mus kažkaip įprasta doh.gif

zinau as kaip ten buna... senovej taip budavo... kartais netgi pilna kaina susirinkdavo, taciau, jei moki pilna kaina muzikantui, o jis piktinas, kad rinkliavos neleidi daryti, tai absurdas...
Papildyta:
siaip nukrypom nuo temos...

pirsliai kaip ir normalus sveciai manau turetu deti... arba net maziau, nes tikrai islaidu daug turi...
Atsakyti
Mes savo piršliam lygiai taip pat viską supirkom: ir puokštes, ir dovanėlėm davėm pinigiukų, ir kartu apmąstėm kokių žaidimų reikėtų, ir kita. Manau ir taip labai daug vargo jiems viską organizuoti. Piršliai mums kaip ir eiliniai svečiai padovanojo dovaną. Iš kitos pusės galima manu atsisakyti dovanos, bet paprašyti, kad jie patys supirktų visas dovanėles, puokštes, reikiamus daiktus.
Atsakyti
jooooooooooo...pirslys su vokeliu...niu as tai buvau ir nustebus,ir isizeidus kai viska kas reikalinga pirsliam turejom su vyru nupirkti,nors tai buvo vyro brolis ir galima sakyti pakankamai gerai gyvenantis...ir dar buvo papriekaistauta tas ar anas neitinka...tikrai buvao skaudu ir izeidziancia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2006 04 14, 20:46)
jooooooooooo...pirslys su vokeliu...niu as tai buvau ir nustebus,ir isizeidus kai viska kas reikalinga pirsliam turejom su vyru nupirkti,nors tai buvo vyro brolis ir galima sakyti pakankamai gerai gyvenantis...ir dar buvo papriekaistauta tas ar anas neitinka...tikrai buvao skaudu ir izeidziancia...  verysad.gif



Taip as irgi buciau isizeidus g.gif Jei viska superki ir padedi pasidaryti, o jie dar priekaistus kelia doh.gif

O as tai kiek zinau kai kurie net pirsliam sumoka uz darba. Mano tevai buvo labai daug kartu pirsliais tai jie niekam dovanos nedave. Bet uztai viska patys pirko- medaliu ir t.t.

Savo pirsliam as irgi pasakiau kad mums dovanos nereikia tegul tik viska susiperka. Ir taip kokios islaidos doh.gif

O siaip as manau kad pirsliai kaip ir paprasti sveciai. Kiek kas gali tiek tas ir duoda mirksiukas.gif
Atsakyti
niu mes is pradziu taremes taip,tiksliau jie taip pasake:pasirinkit,arba sumokam baznyciai,bet nennesam dovanos arba duoadm dovana,bet patys aukojat baznyciai,o gavos taip kad nei ti,nei to nebuvo sad.gif tik labai iskaudino,kad kai reikejo tu gelyciu i atlapus,reikejo jas rasti mums,o kai pasakiau ka radau,pasake: ne tos netinka sad.gif ir viska turejom supirkti,visas pirsliu juostas,gelytes i atlapus,pujokste,netgi saldainius...ir laikrastuka patys darem,o svarbiausia,kad planavm viska kartu,tik deja,per vestuves beveik nieko taip nepadare...kreipe demesi tik i savaja puse,tarsi ignoruodami kitus,ir toks vaizdas kad jiems buvo eilinis baliukas,tik labiau pasipuost reikejo...sad.gif tikrai pabai skaudu buvo...o vis del to vyro brolis ....ir mes su jais turim svest velykas ....brrrr kaip nenoriu... verysad.gif
Atsakyti