Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigų duoda vokelyje piršlys

QUOTE(Nersim @ 2009 03 17, 20:40)
O  iš  kur  garantuota, kad  neatsiras  iš  svečių, kas  užsės  stalą?Kaip  tada? smile.gif


Visu pirma pas mane sveciu bus tik 32, antra jie ne is tokiu kurie kazka darytu nepasitare ir nemazai ne lietuviu, taip, kad del to esu rami... 4u.gif
O jei ir sumastys kas nors nemanau, kad prapulsim, sumastysim ka nors! ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios,

Reikalinga jusu pagalba, kur kiekvienas indelis yra labai svarbus.
Atliekama viesa apklausa apie asmeninio finansininko paslaugas internetu. Tad labai kvieciame ir prasome sudalyvauti

Nuoroda: http://apklausa.lt/a....php?form=18206 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 03 13, 19:02)
O jūs pati rūpinates, svečių knyga, taurėm, žiedlapiais, stalo išpirkimais įvairiom staigmenom ir siurprizais?


As pati planuoju pasirūpinti viskuo (namu zidiniu, sales puosimu, jaunuju kambario puosimu, sampanu, taurėmis, svečių knyga, žiedlapiais, gelemis, transportu, pirslio juosta, dangaus zibintais, vestuviniu tortu, statulele ant torto ir viskuo, ko normaliai reikia vestuvems, o uz CMB jau sumokėta). Pirsliams beliks pasirūpinti tuo, kas bus numatyta jų scenarijuje, kuri kurs jie patys.
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 03 17, 21:46)
Visu pirma pas mane sveciu bus tik 32, antra jie ne is tokiu kurie kazka darytu nepasitare ir nemazai ne lietuviu, taip, kad del to esu rami... 4u.gif
O jei ir sumastys kas nors nemanau, kad prapulsim, sumastysim ka nors! ax.gif

Tikiu, kad išsisuksite biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saulute85 @ 2009 03 19, 08:49)
As pati planuoju pasirūpinti viskuo (namu zidiniu, sales puosimu, jaunuju kambario puosimu, sampanu, taurėmis, svečių knyga, žiedlapiais, gelemis, transportu, pirslio juosta, dangaus zibintais, vestuviniu tortu, statulele ant torto ir viskuo, ko normaliai reikia vestuvems, o uz CMB jau sumokėta). Pirsliams beliks pasirūpinti tuo, kas bus numatyta jų scenarijuje, kuri kurs jie patys.

Namų židiniu turėtų pasirūpinti piršliai.Juk jie planuoja kaip ir ką daryti įteikinat namų židinį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2009 03 22, 10:58)
Tikiu, kad  išsisuksite biggrin.gif

Namų  židiniu  turėtų  pasirūpinti  piršliai.Juk  jie  planuoja  kaip  ir  ką  daryti  įteikinat  namų  židinį biggrin.gif


Kaip nors! biggrin.gif

Beje, pas mus zidinio teikima planuoja muzikantai, mes issirinkom patys kokio norim, tevai iteiks, o viska suorganizuos muzikantai! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 03 14, 21:53)
Pas mane analogiska situacija kaip pas Eglieska! ax.gif
O sveciu sveciu knyga, taurem, ziedlapiais ir t.t. rupinuosi pati! 4u.gif Tik jokiu stalu ispirkimu pas mus nebus! schmoll.gif



Kas čia skaitosi svečių knyga? blush2.gif Čia gal kur svečiai rašo linkėjimus ir pan. 4u.gif Gegužės pabaigoj eisim piršliaut, tai renkuosi visą naudingą informaciją. Va, dar apie svečių knygą nesu girdėjusi lotuliukas.gif Jau, žinokit, trūkį gausiu, aš nuo to ruošimosi, lakstymo lotuliukas.gif Ir koks velnias mus nešė į tą galerą... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PMS @ 2009 03 26, 16:52)
Kas čia skaitosi svečių knyga?  blush2.gif  Čia gal kur svečiai rašo linkėjimus ir pan.  4u.gif  Gegužės pabaigoj eisim piršliaut, tai renkuosi visą naudingą informaciją. Va, dar apie svečių knygą nesu girdėjusi  lotuliukas.gif  Jau, žinokit, trūkį gausiu, aš nuo to ruošimosi, lakstymo  lotuliukas.gif  Ir koks velnias mus nešė į tą galerą...  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Taip, svecių knyga yra tokia knyga, kurioje svečiai rašo palinkėjimus. ten taip pat galima suklijuoti atvirutes gautas sveikinant, nuotraukas ir panasiai - tai bus gražus vestuviu sventes prisiminimas.
Ju pirkti yra foto prekiu parduotuvėse (as uz savo mokejau apie 30 ar 40 litu), taip pat įvairiose smulkmenu parduotuvese (pvz Įspudziu studijoj Vilniuje), bet čia jų kainos labai dideles (pvz Įspudziu studijoj nuo 120 litu kiek mačiau) doh.gif nezinau, kuom jos ten skiriasi, gal viduj lapai kaip nors padailinti, ar kaip, nes is foto prekiu knyga yra visiskai elementari - viduj yra gelsvi tusti lapai ir tiek.
Aš siaip manau, kad ir paprastas foto albumas, kuriame nuotraukos yra klijuojamos (su perskyrimo lapais jie paprastai buna) nei kiek ne maziau tinka sveciu knygai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute85: 30 kovo 2009 - 07:54
Įdomu skaityti įvairius samprotavimus apie pirslius biggrin.gif mes su vyru jau pirsliavome šešiose vestuvėse. o dabar vėl ruošiamės. Nesuprantu, kokie vokeliai? nesam niekam davę. Mūsų darbas - dovana. Aišku, šventės vedimas labai sunkus darbas, ir tai reikia sugebėti, o juo labiau neatiduoti vadžių muzikantams. Vestuvės turi būti etiškos, be banalių ir vulgarių žaidimų. Pasiruošimui mes išleidžiam apie 500 lt. o dirbam nuoširdžiai.

Audronė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrodite_: 05 birželio 2009 - 20:49
musu pirsliai i vokeli idejo 500 lt ir paaukojo baznyciai dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite_ @ 2009 06 05, 20:46)
Pasiruošimui mes išleidžiam apie 500 lt. o dirbam nuoširdžiai.

Audronė

Tai nedaug mums išeina daugiau. Auka bažnyčiai, mokestis Kaune už muziką,helio balionai, šokėjos arba balandžių pasirodymas...Na mums 500 litų nepakako nei vienose vestuvėse. Nesimėtome pinigais, bet stengiamės, kad būtų gražu, įdomu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nersim: 28 liepos 2009 - 21:19
QUOTE(Nersim @ 2009 07 28, 22:18)
Tai  nedaug mums  išeina  daugiau. Auka  bažnyčiai, mokestis  Kaune už muziką,helio  balionai, šokėjos  arba  balandžių  pasirodymas...Na  mums  500  litų  nepakako  nei  vienose  vestuvėse. Nesimėtome  pinigais, bet  stengiamės, kad būtų  gražu, įdomu biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Afrodite_ @ 2009 08 20, 22:03)

Aišku, viskas kainuoja kur kas daugiau, bet ar už viską moka piršliai? 500 - tik smulkmenoms biggrin.gif jauniesiems pamaloninti.
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2009 03 22, 11:58)
Namų  židiniu  turėtų  pasirūpinti  piršliai.Juk  jie  planuoja  kaip  ir  ką  daryti  įteikinat  namų  židinį biggrin.gif


Pas mus šeimos židiniu rūpinasi tėvai g.gif
Atsakyti