Įkraunama...
Įkraunama...

**Graikiją ir jos vyrus mylinčios lietuvės**

QUOTE(Sikalaki @ 2012 06 19, 21:46)

As kazkaip ilindau ir uzsiziurejau-uzsisvajojau..... kaip noreciau relaxuojanciu atostogu prie Como ezero arba Gardos ezero Italijoje....kaip man ten grazu atrodo... blush2.gif  bigsmile.gif  wub.gif

Tu svenciu cia pilna-vos visas zinai,o dar is lt atsiminti visas tai ner sansu-tai buna biski atmintis pastreikuoja ax.gif
Pas George Clooney uzsimanei nulekti rolleyes.gif tas ezeras tai jo grazu,maciau fotkes ir as,bet kad mumi visos vasaros suplanuotos kaip sakant- arba Lt arba Gr buna.tik kai i tarpa buna atostogos yra galimybe islekti bet ne visada laisva vyras gauna verysad.gif
Sopfi lysk lauk-rimtai kur palikus besi g.gif
Atsakyti
FUUUULEEEEEEEEEEEEEEEEE thumbup.gif clap.gif friends.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2012 06 22, 19:40)
FUUUULEEEEEEEEEEEEEEEEE  thumbup.gif  clap.gif  friends.gif  ploja.gif

Viskas fulei verysad.gif isvaziuoja namo-kalo taxsidi 4u.gif Sikalaki uz ka dabar sirgsi? Mes tai vokiecius turim kaip sakant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auriukaseva @ 2012 06 23, 23:15)
Viskas fulei  verysad.gif  isvaziuoja namo-kalo taxsidi  4u.gif  Sikalaki uz ka dabar sirgsi? Mes tai vokiecius turim kaip sakant  mirksiukas.gif


uz italus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikalaki @ 2012 06 23, 22:09)
uz italus  ax.gif

Mes siandien ir uz italus esam-tai jei ka sekanti zaidima vokieciai pries italus turesim biggrin.gif
Vakar tai as tiek tos fules temaciau-buvom i uosto svente isleke su svogerka thumbup.gif vaikai su laivais paplaukiojo,su kranu kelesi i virsu,paskui dar pas graika kavos buvom isgerti tai gryzom tokie nuvarge nuo gryno oro kad akys beziurint merkesi.tai siaip ne tai daziurejau ir i lova rolleyes.gif o siandien buvom i pili isvare-ten siandien Melynos avys padarytos tokios buvo.Cia kaip paroda -preitais metais jos po europa keliavo,siemet per vokiecius.Tema yra tokia "Visi yra vienodi,kiekvienas yra svarbus" - cia sagau gal tai krizei sukure g.gif
Atsakyti
QUOTE(auriukaseva @ 2012 06 19, 16:54)

Alfa o kaip tavo podei-kaip sveikata?

Sveikutes,kaip cia pasakius,buna blogu dienu-buna geru,tai dziaugiames kad geru dienu daugiau negu blogu,Kauno ligonine mane labai psichologiskai nualina,vaiku onkologinis skyrius tai ziauriau buti negali ..... verysad.gif bet iskenciam tas kelias dienas ligoninej ,parvarom i namus tai atsigaunam iskart ,vasara lt salta labai,visi balti kaip suriai ,iskart gali pasakyti kuris atostogavo uzsienyje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa omega @ 2012 06 25, 06:55)
Sveikutes,dziaugiames kad geru dienu daugiau negu blogu.
vasara lt salta labai,visi balti kaip suriai ,iskart gali pasakyti kuris atostogavo uzsienyje  lotuliukas.gif

tai gerai kad geru daugiau-sveikatos ir kantrybes ir toliau.
Pas mus ir vasara ne kokia-uzkaitina iki 30 silumos be vejelio ir paskui kai duoda perkunijos ir lietaus porai dienu doh.gif viena diena su bliuskom,kita jau megztukus istraukiam uzsimesti.6dieni va ir buvo silta,o vakar tokia apsiniauke ir vejuota tai vakare kad dave garsu ir vandens-visa nakti pralijo.O as visad balta kad ir po atostogu tai man jokio skirtumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auriukaseva: 25 birželio 2012 - 11:03
Labukas merginos mirksiukas.gif
Sikalaki tavo iltaliukai laimejo clap.gif as siaip tikejausi vokieciu,bet zinojau kad nebus nieko-o vokieciai tai blogi pralosejai.Kol laimejo tai viskas ok buvo su komanda o kai pralose tai iskart treneris blogas,zaidejai blogi schmoll.gif nemalonu net klausytis.Beje mano pomidorai ir jau veisiasi po biski-vis laukiau,bijojau kad nebus ne vieno,o va jau auga auga smile.gif
Sopfi a lagaminai jau sudeti ? nu bus jum karsta vaziuoti tokiu oru.
O mano pana tai anadien parejo apgamele po nosim nusidraskiusi is mokyklos doh.gif visa valanda kraujas bego,kompresus saltus dejom.Tik nustoja begti,pucia nosi arba pakosija ir vel prasideda-daktare dave siuntima i ligonine kad uzdegintu jei nenustos bet uzsaldem kaip reikiant ir nustojo.Bet zinokit tokia maza skylute vos matoma o kraujavo kaip reikiant.
Merginos gero savaitgalio vacation1.gif Sopfi geros keliones bye1.gif ir kai busi gr uz mumis frape isgerk thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, simtas metu 4u.gif

QUOTE(auriukaseva @ 2012 06 18, 23:33)

Beje merginos turiu klausimeli gal kas naudojates epiliatoriumi kojoms? kazkaip galvoju isigyti bet nezinau-su peiliukais jau nervina ir kadangi mano oda biski i sausuma tai buna problemu,o zinot vasara ne kaip atrodo  ax.gif  gal kas ka patarti galit  mirksiukas.gif

As naudoju jau virs 10 metu ax.gif Kojom ir pazastim depiliatorius, bikiniui vaskas. Nors dabar pradejau cukrum depiliuotis, man labiau patinka ax.gif Peiliukams ni ni, niekam ir niekur. Tegu MB naudoja juos biggrin.gif


QUOTE(Sikalaki @ 2012 06 19, 23:46)

As kazkaip ilindau ir uzsiziurejau-uzsisvajojau..... kaip noreciau relaxuojanciu atostogu prie Como ezero arba Gardos ezero Italijoje....kaip man ten grazu atrodo... blush2.gif  bigsmile.gif  wub.gif

Aha, grazu ten.. Jeetus, simtas metu ezero nemaciau biggrin.gif

Mes gyvenam po truputi. Kepam kepam, per tiek metu negaliu iprasti prie situ karsciu. Svajoju vasaras leisti Lietuvoj doh.gif Atostogom ir be mazu vaiku gal ir nieko, bet kasdienai tai... wacko.gif

Sopfi jau Graikijoj? Evijoj? Praleidau matyt.. Buvom ten praejusia vasara keliom dienom istruke. Pravaziavom beveik pro tavo namus, sakau uzsuktume kavos, bet matyt tuscia bus biggrin.gif
Noreciau kur atostogu, bet nezinau. Sunku su maziais, jauciu pavargsim daugiau nei pailsesim doh.gif

Cia siaip biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Sveikute Shalimar smile.gif tikrai senai matyta.Matau 2vaikeli turi-sveikinimai 4u.gif
preita syki kai su sopfi snekejau tai sake 6dieni (30.06) isvaro i gr-jau turetu ten buti,gal prasines koki syki SM.
O kaip del skausmo su epiliatorium-va Alfa sake neipranta niekaip ir rezultatas bent jau jai nekoks.Kaip vokieciai kad sako-yra budu daug,tai bus ir kankynes isirinkti koki nors doh.gif reiks toliau ziureti dar kaip cia ka daryt.
Atsakyti
QUOTE(auriukaseva @ 2012 07 02, 22:14)
Sveikute Shalimar  smile.gif  tikrai senai matyta.Matau 2vaikeli turi-sveikinimai  4u.gif


Aciu 4u.gif

Na del to skausmo.. Zinok kuo toliau, tuo maziau skauda. Ipranti turbut smile.gif Jei turi laiko gali pabandyti su cukrum
http://www.youtube.c...h?v=XRLFm5g4SIc
cia nauja mada Lietuvoj, o tuo tarpu arabu salyse moterys depiliuojasi tik sitaip ir niekaip kitaip nuo senoves. As pirma karta ejau i salona, paskui namie bandziau. Terliojasi daug pirmus kartus, paskui ismoksti ir greitai buna.. Siaip sakyciau nudepiliuoja geriau nei depiliatorius, grazesne oda buna, bet man su juo greiciau.. Dar sita labai reklamuoja dabar http://www.krinona.l...p...445&lang=lt, 249 euru pas mus, tik nesidomejau daugiau, gal neblogas daiktas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 07 02, 21:12)
Na del to skausmo.. Zinok kuo toliau, tuo maziau skauda. Ipranti turbut smile.gif Jei turi laiko gali pabandyti su cukrum
http://www.youtube.c...h?v=XRLFm5g4SIc
cia nauja mada Lietuvoj.

Nu jo su laiku priprantama biggrin.gif o su cukrum tai zinau ta buda(cia vokiciuose ir daro) tik nesu bandziusi.Man biski dar beda dabar nes mano kosmetologe po poros savaiciu i dekretines iseina ir dar nezinia kada bus pamaina jai ir kas per nauja ta bus.Kaip sakant reiks pirmiau pasnipineti o paskui bandyti eiti.O beto iki siolei uzteko skutimo bet su laiku oda vis labiau nervinasi tai ziuriu kitu galimybiu.O tas Foto lazeris ir pas mus maciau jau pora sykiu reklama bet kazkaip demesio neatkreipiau.
Atsakyti