Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(Olesta @ 2011 04 29, 17:26)
stiklinė cukraus ir 2 stiklinės miltų  4u.gif

Aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2011 04 29, 17:57)
Mergaitės kokį sviestą dažniausiai naudojate sviestiniam kremui? g.gif
anąsyk dariau su saulute,tai kremas gavosi puikiai,šį kart pirkau žvaigždutę,bet beplakant su kondensuotu pienu kažkas  pasidarė ne to, g.gif toks vaizdas,kad ''sutraukė'' doh.gif bet paskum prisiminiau,kad ten gi maišytas sviestas su augaliniais riebalais doh.gif gal sakau toks netinka ir turi būti grynas sviestas ?g.gif bet saulutė tada ir buvo maišalas,bet gavosi puikiai g.gif

saulute irgi yra riebalu misinys biggrin.gif as visad su juo darau,ir dazniausiai man pavyksta thumbup.gif o,kad sutraukia,reiskias buvo nevienodos temperaturos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu jūsų patarimo. kepiau rafaelo biskvita. Tik as kepu ne visus atskirai, o viena ir iškepta perpjaunu. Tik kodėl jis sukrenta. kepant taip graziai iškilo, o kai ištraukiu sukrenta. kepiau jau 2 kartus ir vis tas pats. g.gif
Atsakyti
vat nežinau kas su juo pasidarė, visą laiką gaudavosi puikiai, paskutiniu metu ir man tas pats, tai pastebėjau, kad įdėjus papildomus du šaukštus miltų gaunasi gerai g.gif bet visą laiką tai darydavau vienodai, nieko nesuprantu g.gif miltai gal nebe tokio glitumo, net firmos nekeičiau g.gif
sviestas tinka bet koks, svarbu vienoda temperatūra 4u.gif tas pats maišant kremus kur į sudėtį sviestas įeina...
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 04 29, 18:21)
saulute irgi yra riebalu misinys biggrin.gif as visad su juo darau,ir dazniausiai man pavyksta thumbup.gif o,kad sutraukia,reiskias buvo nevienodos temperaturos mirksiukas.gif

tikriausiai kalta temperatūra doh.gif mat išėmiau gal 3val iki plakimo iš šaldytuvo,ir gali būti kad viduj dar buvo netokios temp,kaip kondensuotas pienas doh.gif ale jau kaip 2*2 žinau apie vienodas temperatūras,bet va gi noris neklausyt kartais blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
as db visad is vakaro pasidedu ant spintutes mirksiukas.gif neduok Die vyras pasiciumpa,taj gauna pylos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 04 29, 19:33)
as db visad is vakaro pasidedu ant spintutes mirksiukas.gif neduok Die vyras pasiciumpa,taj gauna pylos lotuliukas.gif

Bet sutepiau tortą kremu,sau valgyt namie pabandymui. doh.gif mat napoleoną pagal asseni dariau,tai du kremai maišėsi smile.gif kas bus tą valgysim doh.gif iš klaidų mokomės doh.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Gal galit patart su kuo geriausia (ir lengviausia blush2.gif ) padaryt krepselio pynimo imitacija ant maskarpones tortuko? ax.gif Pirma karta zadu daryt tad neisivaizduoju ar su beze,ar su grietinele ar dar su kuom g.gif
Atsakyti
Prie maskarponinio labiau tiktų grietinėlė, tik į maišelį dėti po nedidelį kiekį, nes pradės tirpti nuo rankų šilumos. Galima ir beze, tačiau tada tortą reikės plonai aptepti sviestiniu kremu. O kuriuo lengviau tai tikriausia tas pats, viskam reikalingi įgūdžiai
Atsakyti
kazkaip pastebejau jog daznai lieku praignoruota verysad.gif , jau net ir i papuosimu tema buvau parasius, bet ten irgi niekas nieko neatsake, gaila, kad daznai pokalbiai vyksta tik tarp senbuviu, o tos, kurios ne taip daznai lankos ir nedaznai ideda torciukus nieka be atsako. na bet vistiek dar pasikartosiu, gal kas kazka pakomentuos i tai, labai buciau dekinga ir padovanociau balioneli 4u.gif tongue.gif


noreciau suzinoti ar sio biskvito recepte visi ingridientai kaip ir geri ir ar nereikia kokiu kepimo milteliu ar sodos, nes man nesigavo kai dariau schmoll.gif. gal kuri kepejele kai jau daug kepusi tai gali pasakyti kas gal netaip.

Biskvitui:
100 g sviesto
8 kiaušiniai
200 g miltinio cukraus
žiupsnelis druskos
150 g miltų
Ištirpinti sviestą ir palikti vėsti. Kiaušinius, cukrų ir druską plakti karšto vandens vonelėje, kol sutirštės. Dubenį su plakiniu perdėti į šalto vandens vonelę ir plakti, kol masė atvės. Vėliau suberti persijotus miltus ir nuolat maišant supilti ištirpintą sviestą.
Tešlą supilti į formą ir iškepti plokštainį. Kepti iki 175C įkaitintoje orkaitėje 50 min
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2011 04 30, 20:05)
Biskvitui:
100 g sviesto
8 kiaušiniai
200 g miltinio cukraus
žiupsnelis druskos
150 g miltų
Ištirpinti sviestą ir palikti vėsti. Kiaušinius, cukrų ir druską plakti karšto vandens vonelėje, kol sutirštės. Dubenį su plakiniu perdėti į šalto vandens vonelę ir plakti, kol masė atvės. Vėliau suberti persijotus miltus ir nuolat maišant supilti ištirpintą sviestą.
Tešlą supilti į formą ir iškepti plokštainį. Kepti iki 175C įkaitintoje orkaitėje 50 min

neesu kepusi,bet jei neraso greiciausiai,kad nereikia smile.gif
viena kart kepiau panasu biskvita,tiesa,vandeni karsta reikejo pilti i kiausus,bet man sukrito-db nebandau jo kepti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 04 30, 18:10)
neesu kepusi,bet jei neraso greiciausiai,kad nereikia smile.gif
viena kart kepiau panasu biskvita,tiesa,vandeni karsta reikejo pilti i kiausus,bet man sukrito-db nebandau jo kepti doh.gif


as kepiau ji ir jis man nesigavo, bet kazkaip pagalvojau jog ten kazkas negerai su tuo receptu.
Atsakyti