Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-13

QUOTE(Bijuna @ 2011 05 04, 16:23)
Man pvz. Žozefina jau prie riebiu stovi  smile.gif

man jis prie gaivesniu biggrin.gif labiau sakyciau toks tarpinis variantas. zmones,noreje gaivaus torto,gave''zozefina'',liko patenkinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 05 04, 16:28)
man jis prie gaivesniu  biggrin.gif  labiau sakyciau toks tarpinis variantas. zmones,noreje gaivaus torto,gave''zozefina'',liko patenkinti  smile.gif


Man irgi jis neriebus.
Atsakyti
Man is viso nelabai suprantama "gaivus tortas" g.gif Tortas turi būti su kremu, riebesnis, toks TORTAS biggrin.gif O gaivūs gali būti žele ar ledu tortai smile.gif As taip pat turesiu daryti gaivu torta krikstynoms vaiku stalui (suku galva koks cia turetu buti smile.gif ) ir "stipresni" suaugusiems, tai jie pasirinko "Žozefina " ir kad daugiau butu sulaistyta amaretu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 05 04, 16:39)
Man is viso nelabai suprantama "gaivus tortas"  g.gif Tortas turi būti  su kremu, riebesnis, toks   TORTAS  biggrin.gif O gaivūs gali būti žele ar ledu tortai  smile.gif  As taip pat turesiu daryti gaivu torta krikstynoms vaiku stalui (suku galva koks cia turetu buti smile.gif ) ir "stipresni" suaugusiems, tai jie pasirinko "Žozefina " ir kad daugiau butu sulaistyta amaretu lotuliukas.gif

as kaiptik vaikams daryciau zozefina(nes dazniausiai vaikai nemegsta tai riesutu,tai kokiu uogu,vaisiu...),sulaistyta su vanduo+cukrus+rugstele+pora lasu migdolu es. o suaugusiems koki turtinga kavos torta,sulieta kavos likeriu-niam niam abu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 04 gegužės 2011 - 15:46
O pagal mano praktika, tai labaiusiai vaiku valgomas yra medaus tortas smile.gif tuos "gaivius" darau retai, o jei darau, tai tailandietiska bananu torta. Bet mano tortas irgi turi but toks tikras tortas biggrin.gif kurio suvalgyciau gabaleli ir jausciauisi soti, o ne suedus puse torto pasijust pasisaldinus sirdele biggrin.gif
Atsakyti
Kai pirma karta kepiau "griliazini" ir i krema sudejau visus nurodytus produktus, man tikrai buvo riebu, ypac, kai tortas pastovejo kambario teperaturoje. Dabar kepdama jau reguliuojuos pagal save - dedu tik puse sviesto kiekio ar net maziau, tada buna liuks mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau brangutes paklausti ax.gif
kaip su morenginiu tortu? kiek ilgai galima ji laikyti,nepatezta morengai? nes,kai kepiau vakare sutepiau,sekancia diena valgeme po piet,taj jis trecios dienos nesulauke,nes neliko hihihi.gif ir dabar,man jo reikia sestadieniui,kada ji tepti?nes dar ir kazkaip puost reikes g.gif
dabar cia parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2011 05 04, 13:13)
prašau pagalbos smile.gif manęs prašo riebaus torto smile.gif nu tikrai labai riebių ir nedarius, gal galit kas ką patarti??smile.gif būčiau labai dėkinga


Man Griliazinis riebus buvo, bet va jai kada ir kepsiu reiks nebent sviesto kieki mazinti.

QUOTE(Bijuna @ 2011 05 04, 13:39)
Man is viso nelabai suprantama "gaivus tortas"  g.gif Tortas turi būti  su kremu, riebesnis, toks  TORTAS  biggrin.gif O gaivūs gali būti žele ar ledu tortai  smile.gif  As taip pat turesiu daryti gaivu torta krikstynoms vaiku stalui (suku galva koks cia turetu buti smile.gif ) ir "stipresni" suaugusiems, tai jie pasirinko "Žozefina " ir kad daugiau butu sulaistyta amaretu lotuliukas.gif


O as vaikam darau varskini gaivumeli , ji labai megsta, na Meduti ir vaikai labai megsta, manau vaikam tinka ir patinka varskiniai kremai, zele tik jai gabaliukais, kokie vaisiai, bet tik ne riesutai, rasinos.
Atsakyti
As noriu padekoti Kirbei notworthy.gif 4u.gif uz vaisinio torto recepta thumbup.gif ,labai skanus gaivus,traukiu i megstamiausiu sarasa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2011 05 04, 11:22)
kartais nelabai pavyksta ir pagal receptą daryti doh.gif pvz,dariau mamos dienai napoleoną pagal asseni iš vaikystės thumbup.gif bet nedėjau razinų ir riešutų nes tarp valgytojų buvo kas jų visai nevalgi,ir būtų neragavę torto doh.gif spanguolių ir nedėjau,bet vistiek tortas buvo superinis thumbup.gif kas ragavo labai patiko thumbup.gif

Noriu ir aš išbandyti šį tortuką be tų pačių priedų biggrin.gif nes pati razinų nemėgstu, ir šiaip man Napoleonas turi būti be riešutų ir razinų, kepsiu kolektyvui kažkaip baisu kad nepavyks... gal dar kuri kepėt be riešutų ir razinų ir pasiteisino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2011 05 05, 09:51)
Noriu ir aš išbandyti šį tortuką be tų pačių priedų  biggrin.gif nes pati razinų nemėgstu, ir šiaip man Napoleonas turi būti be riešutų ir razinų, kepsiu kolektyvui kažkaip baisu kad nepavyks... gal dar kuri kepėt be riešutų ir razinų ir pasiteisino? 4u.gif

man tikrai buvo skanus ir be priedų thumbup.gif nes nežinau koks skonis būtų su priedais smile.gif jei kepsiu ir kitą sykį,priedų nedėsiu,nebent spanguolių bandyčiau,jei gausiu čia pas mus kur pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2011 05 05, 09:55)
man tikrai buvo skanus ir be priedų thumbup.gif nes nežinau koks skonis būtų su priedais smile.gif jei kepsiu ir kitą sykį,priedų nedėsiu,nebent spanguolių bandyčiau,jei gausiu čia pas mus kur pirkt doh.gif

aš ir iš provincijos bet net maximoj esu mačius, nors ji nedidelė pas mus g.gif šiaip man Napoleonas dar skanu su kaukazinių slyvučių uogienės pertepimu ax.gif
Atsakyti