Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Mergaites kaip manote FSH geriau darytis antra ar ketvirta ciklo diena ar skirtumas didelis ... kvaila bet sutampa su savaitgaliu ka daryti ??? ( pirmadienis bus jau ketvirta .c.d)??????
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2011 12 16, 20:49)
Mergaites kaip manote FSH geriau darytis  antra ar ketvirta ciklo diena ar skirtumas didelis ... kvaila bet sutampa su savaitgaliu ka daryti ??? ( pirmadienis bus jau ketvirta .c.d)??????

as daryciausi geriau 4 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogeliuke @ 2011 12 16, 18:18)
Sveikos ,atkeliauju ir as su savo tyrimais pas jus ...
4c.d.

FSH                        6,89mIU/ml    (4-13)

LH                          12,19mIU/ml  (2-12)
Prolaktinas              639,1mIU/ml  (100-496)

Planuojam 8 menesiai ir vis be rezultatu ,nuejau i poliklinika ,tai isvare, sake po metu ateit ...nuejau privaciai pasidaryt tyrimu ,nes mano ciklai nereguliarus ir ilgoki ,galvoju gal cia suo pakastas ...pirmad.einu pas privatu gydytoja..

uz akiu uzkliuvo didelis LH ir FSH skirtumas ,bei prolaktinas virs normu  g.gif

gal jus kokiu komentatu turit  g.gif


Na man ir uzkliuvo didokas santykis LH/FSH santykis tai rodytu pks , g.gif , na taip pat teks gerti bromokriptina, numusti prolaktinui, nes jo daugoka, bet manau labai greitai tai pasitvarkys po vaistuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2011 12 16, 22:10)
Na man ir uzkliuvo didokas santykis LH/FSH santykis tai rodytu pks ,  g.gif , na taip pat teks gerti bromokriptina, numusti prolaktinui, nes jo daugoka, bet manau labai greitai tai pasitvarkys po vaistuku blush2.gif

aciu 4u.gif

na tikiuosi ,kad problemeles bus issprestos greitai .. blush2.gif
dar progesterona reiks pasidaryti 7dpo ,nes ciklai ilgoki ir nelabai reguliarus ,tai dabar dar klaustukas ,kaip ten su ta mano O reikalai vyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogeliuke @ 2011 12 16, 22:16)
aciu 4u.gif

na tikiuosi ,kad problemeles bus issprestos greitai .. blush2.gif
dar progesterona reiks pasidaryti 7dpo ,nes ciklai ilgoki ir nelabai reguliarus ,tai dabar dar klaustukas ,kaip ten su ta mano O reikalai vyksta smile.gif


o tu nenori , pasidaryti ir prolaktina dar 7DPO nes jis pas tave nemazas ciklo pradzioje , tad idomu butu suzinoti koks jis ciklo pradzioje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2011 12 16, 22:24)
o tu nenori , pasidaryti ir prolaktina dar  7DPO nes jis pas tave nemazas ciklo pradzioje , tad idomu butu suzinoti koks jis ciklo pradzioje blush2.gif

man irgi tokia mintis buvo kilus ,nu bet ziuresiu ,ka daktaras dar pasakys pirmadieni ,gal pats lieps pasidaryt ir prolaktina pakartotinai 7dpo ,nes kiek skaiciau jis velesnem c.d. buna dar didesnis g.gif

bet gal dar jis man jokiu vaistu nerasys ,kol neissitirsiu PRG .. ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogeliuke @ 2011 12 16, 22:46)
man irgi tokia mintis buvo kilus ,nu bet ziuresiu ,ka daktaras dar pasakys pirmadieni ,gal pats lieps pasidaryt ir prolaktina pakartotinai 7dpo ,nes kiek skaiciau jis velesnem c.d. buna dar didesnis  g.gif

bet gal dar jis man jokiu vaistu nerasys ,kol neissitirsiu PRG ..  ?  g.gif


nesupyk bet jei neskirs bromokriptino ar kitu vaistu prolaktinui numusti, tada siulyciau keisti gine, na as tik norejau paskyti, kad dazniausiai vaisingumo spec siulo prolaktina darytis 7DPO. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila102 @ 2011 12 16, 23:07)
nesupyk bet jei neskirs bromokriptino ar kitu vaistu prolaktinui numusti, tada siulyciau keisti gine, na as tik norejau paskyti, kad dazniausiai vaisingumo spec siulo prolaktina darytis 7DPO. mirksiukas.gif

nu eisiu pas nevaisingumo daktara ,tyrimu jis man nerase jokiu,nes eisiu pirma karta ,pati nusinesiu plius minus reikalingus ,kad netempt laiko su dar vienu ciklu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogeliuke @ 2011 12 16, 23:10)
nu eisiu pas nevaisingumo daktara ,tyrimu jis man nerase jokiu,nes eisiu pirma karta ,pati nusinesiu plius minus reikalingus ,kad netempt laiko su dar vienu ciklu  smile.gif


as ir taipdaryciau mirksiukas.gif taip greiciau bus o jei ir reiks pakartoti manau tikrai ne visus mirksiukas.gif
Atsakyti
na grizau is daktaro ,niekas neuzkliuvo ,apart pakilusio prolaktino ,patikrino dar krutine ,del pieno ,kuris daznai issiskiria esant padidejusiam prolaktinui ,bet vaistu kolkas dar jokiu nerase ,padare tepineli del LPL ir sake ateit ,kai tyrimai jau bus atlikti ,gal tada ziures pagal rezultatus ir vaistus skirs . g.gif
Atsakyti
Sveikos,reikia komentaru 4u.gif
3 c d.
LH 4,25 mIU/ml
FSH 5,71 mIU/ml
feritinas 34,3ng/ml (kas cia per velnias,taip ir nepaklausiau gydytojos biggrin.gif )

Cia normaliai ar nelabai?koks ten tas LH/FSH santykis turi buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2011 12 21, 14:50)
koks ten tas LH/FSH santykis turi buti? g.gif


~1 ir svarbu ne didesnis už jį smile.gif
Atsakyti