Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nėštumą linksmai

QUOTE (Keiti @ 2004 06 14, 15:12)
pati as dar nenescia, bet turiu drauge, kuri laukiasi 6men, tai buna visko man su ja smile.gif jos vyras dirba uzsienyje, tai toookiu isteriju prisiklausau smile.gif smile.gif smile.gif
is pradziu blogai, kad jis isvaziuoja, blogai, kai grizta, nes jos nesupranta ir tada pinigu neuzdirba, dar blogiau kai skambina dirbdamas ir jai nervus gadina, o kai neskambina, tada jai nerupi ir t.t. smile.gif
zodziu, gerai niekada nebuna smile.gif

daugiausiai guosti tenka, kai uzsimano savo senas kelnes, kurias devejo pries nestuma, uzsideti smile.gif va tada jau vel mano misija smile.gif

oi tai tau smagu su tokia drauge... laugh.gif
As turiu panasia 'kolezanka', kuri vis kazkuo skundziasi, baisisi ar pergyvena, vis jai kazkas ne taip. Tai pagalvojau, vaje, kai ji lauksis, visai sunku bus!!! laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramirami @ 2004 06 14, 15:37)

O mano vyras, kaip man atrodo, tik ir dziaugiasi, laukia, kol dar daugiau suapvalesiu - juk cia jo 'darbas' - dabar reikia rezultatu laugh.gif Kad visi matytu, o jis galetu vaiksciot aukstai uzkeles nosi - 'vat koks as vyras'

O kai gimė sūnus, tai Dieve Dieve, koks pasipūtęs buvo. biggrin.gif Jei kas berniuką mergaite pavadindavo, į akis šokdavo: čia berniukas. biggrin.gif
Atsakyti
Wisdelto moterys kokios mes panasios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Istorija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man labai patiko.
Prisimenu, kaip visos mano gimdziusios pazistamos sake: pamatysi, kaip bus sunku su tuo dideliu pilvu, ne taip lengva graziai atrodyti. Na, nezinau, kol kas as tiesiog megaujuosi savo nestumu... smile.gif
Atsakyti
Turiu du vaikiukus ir kaip dėl to džiaugiuosi-kad jau viskas praeitį.Mano sesuo mačiusi kaip sunkiai man sekėsi neštumo metu jau nebenori vaikų sad.gif Sakė jeigu tiek reikės kentėti kiek man tai geriau mano vaikius padės auginti.beje jau praėjo metai po antro vaikiuko gimimo o sesuo niekaip nesiryžta nėštumui
Atsakyti
ech tos reklamines gazeles rolleyes.gif vejyje plazdanti lengvute suknele, kedenami plaukuciai, sypsena iki ausu rolleyes.gif tik strykt strykt rolleyes.gif
brrrr...fui sapnas tik sad.gif
tikrovej jauciuos kaip prifarsiruota antis su obuoliu tarp klyno blink.gif is lovos isirepeckot reikia toooookiu pastangu, lyg begtum pasaulio ciempionate. veidrodis namuose tikrai is kreivu veidrodziu karalystes doh.gif o vyras vis meluoja " nu nestora tu mano meskute blink.gif " ir apvercia ant kito sono, nes pati jau nebepajegiu....
Atsakyti
ech tos reklamines gazeles rolleyes.gif vejyje plazdanti lengvute suknele, kedenami plaukuciai, sypsena iki ausu rolleyes.gif tik strykt strykt rolleyes.gif
brrrr...fui sapnas tik sad.gif
tikrovej jauciuos kaip prifarsiruota antis su obuoliu tarp klyno blink.gif is lovos isirepeckot reikia toooookiu pastangu, lyg begtum pasaulio ciempionate. veidrodis namuose tikrai is kreivu veidrodziu karalystes doh.gif o vyras vis meluoja " nu nestora tu mano meskute blink.gif " ir apvercia ant kito sono, nes pati jau nebepajegiu....
Atsakyti
smile.gif
Kaip linksmai cia jus... smile.gif
As tik noriu kuo greiciau pagimdyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif . Čia truputėlis patarimų vyriškiams, kad jiems būtų paprasčiau įsivaizduoti, kaip jaučiasi jų nestuke.gif žmonikės:)))

....KAIP JAUČIASI MOTERIS, KAI LAUKIASI nestuke.gif
praktinis vadovas vyrams
Kai moteris laukiasi, ji tampa labai nervinga. Ji pradeda elgtis kaip vaikas: zyzia ir skundžiasi tuo, kad jos vyras nedėmesingas. Atsiranda keistų norų, kuriuos kažkodėl reikia labai greitai išpildyti. Ji tampa egocentriška ir visą laiką skundžiasi keistais negalavimais. Paaiškinti jai, kad jos padėtis – natūrali, ir kad milijonai moterų gimdė milijonus kartų – neįmanoma. Suprasti, kaip jaučiasi moteris galima tik vieninteliu būdu – pasistengti pabuvoti jos kailyje. Atlikite stropiai mūsų siūlomus pratimus visą tą laiką, kai jūsų sutuoktinė laukiasi, ir jūsų mylimoji jums nebebus daugiau mįslė. Sėkmės! thumbup.gif
****
1-3 mėnesiai
1) kiekvieną vakarą susiorganizuokite sau apsinuodijimą – pvz.,išvakarėse gerkite degtinę su alumi be užkandos drinks_cheers.gif ;
2) Kitą ryte atsikelkite, išgerkite migdomųjų ir eikite į darbą. Jeigu smarkiai vimdo, likite namie, bet malonėkite apsitvarkyti ir paruošti pietus;
3) Prie kojų prisiriškite maišelius su smėliu- -po pusantro kilogramo;
4) Valgykite varškę . Jei nesinori- po truputį;
5) To nevalgykite, jums negalima. Šito – taip pat. Ir ano. Geriau- obuolį;
6) Meskite cigaretę, jūs ką?
7) Prigulkite ir dar suvalgykite jogurto.
8) Šluostikite, jei apsivėmėte. Ir nekvieskite žmonos- ji užsiėmusi.
9) Nueikite į polikliniką ir duokite kraujo iš venos analizams (ŽIV ir sifilio);
10) triskart per mėnesį apsilankykite pas gydytoją urologą.
***
3-6 mėnesiai
1) Prie pilvo prisiriškite čiužinį su vandeniu;
2) Jei rengiatės- nenusiriškite jo, taip ir aukitės batus;
3) Miegoti - taip pat su čiužiniu.Kaip kaip? Ant šono;
4) Nepamirškite išgerti migdomųjų ryte;
5) Prieš išeinant į darbą – litrą vandens;
6) Nakčiai išgerkite litrą vandens ir šlapimą varančių;
7) Į nosį įsikiškite vatos gumulėlį taip, kad galėtumėte kvėpuoti, bet šiek tiek truktų oro;
8) Vatą nešiokite visą laiką. Sunku Kvėpuoti? Dažniau vėdinkite- kai kuriems tai padeda;
9) Nueikite į polikliniką ir duokite kraujo iš venos. Kaip kam? Analizams (ŽIV ir sifilio). Nesvarbu, kad jau davėte.
10) triskart per mėnesį apsilankykite pas gydytoją urologą. Čiužinio nenurišinėkite.
***
6-9 mėnesiai
1) Kiekvieną rytą sėskite ant sukamos kėdės ir sukitės 10 minučių. Kai vestibiuliarinis aparatas atsisakys su jumis bendradarbiauti – stokitės ir eikite į darbą. Ach, jums viskas sukasi? Užjaučiu, greitai praeis.
2) Į Čiužinį pripilkite daugiau vandens;
3) Išgerkite šlapimą varančių, o darbe gerkite po stiklinę vandens kas valandą;
4) Pasistenkite labai dažnai nepalikti darbo vietos. Būkite budrus ir darbingas visą darbo dieną. Jei jums tai pakankamai lengvai pavyksta, padidinkite dienos migdomųjų dozę;
5) Taip pat padidinkite maišelių, kuriuos jūs nešiojate prisirišęs prie kojų, su smėliu svorį: tebūna jie po 2 kg kiekvienas;
6) Vakare nenusirišęs čiužinio gulkite į lovą ir būkite nuostabus meilužis!;
7) Jei jums atrodo, kad žmona turi kitą, būkite nuolaidus wub.gif . Skirkite žmonai daugiau laiko ir dėmesio – juk jai taip pat sunku!
8) Nueikite į polikliniką ir duokite kraujo iš venos. Kaip tai kam? Vis tam pačiam- analizams;
9) triskart per mėnesį apsilankykite pas gydytoją urologą. Žinoma, su čiužiniu.
***

Pabaiga
Gimdymo nežaisime, nes tai vis tiek neįmanoma. Tiesiog 20 kartą apsilankykite pas savo gydytoją- urologą, ir tegul jis jums įstato.....kur nors apelsiną. Dabar kvėpuokite giliau. Pavyko išsivaduoti? Šaunuolis.
Galite atrišti čiužinį.
Atsakyti
thumbup.gif va cia tai geras biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif nusiunciau vyrui paskaityt biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš tikriausiai labai keista pasirodysiu... bet man patiko būti nėščiai 4u.gif .... ėjau kaip tankas , atrodžiau, beje, irgi kaip tankas, bet jaučiausiu kaip gulbė. Ir aš tikrai buvau sau graži. ant kitų man nusišvilpti - ką jie galvojo. AŠ SAU BUVAU LABAI GRAŽIAI NĖŠČIA ! ax.gif Dar pliusai : nesukau galvos dėl figūros- aš juk nestuke.gif ( vadinasi turiu būti pilvota), nesukau galvos dėl drabužių- dėjausi tai į ką tilpau (spec. džinsai, liemenė )... Ir vaikai visada pavalgydinti buvo biggrin.gif .. ir nerėkė.. ir eiti visur galėjau, kur tik panorėjau ir kada panorėjau..... et.. ilgiuosi savo nėštumo... wub.gif
Atsakyti
razza thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
siunčiu vyrui biggrin.gif
Atsakyti