Įkraunama...
Įkraunama...

Bristolietės ir joms prijaučiantys

QUOTE(astuirvisi @ 2012 01 24, 15:09)
Esu vardu Rita. Gyvenu eastone,auginu sunu kuriam 9 menesiukai.

malonu susipazinti 4u.gif o sunelis dar koks mazytis.... senai jau cia esate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vlymae: 28 sausio 2012 - 23:47
Na,tylu cia vel pasidare..vis uzsuku paziureti..nieks nevyksta..kaip savaitgalis? Man siandien taip grazu..visur balta:)nors vasara labiau prie sirdies:D
Atsakyti
labukas mergytes 4u.gif tikrai abai jau cia tylu paskutiniu metu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Siuo metu gyvenu netoli Bristolio, bet planuoju persikelti i Bristoly. Gal kuri zino, kur galima butu isinuomuot nebrangu kambari..? Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(iewa321 @ 2012 02 12, 13:28)
Sveikutes,
Siuo metu gyvenu netoli Bristolio, bet planuoju persikelti i Bristoly. Gal kuri zino, kur galima butu isinuomuot nebrangu kambari..? Buciau labai dekinga.


Nežinau, bet prisijunkit prie facebook grupės "Bristolio lietuviai", gal ten kas pasiūlys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzne @ 2012 02 08, 18:07)
labukas mergytes 4u.gif  tikrai abai jau cia tylu paskutiniu metu  ax.gif

va tik pries savaite isnuomavom ax.gif tikios greit rasi kambariuka smile.gif paziurek yra nemazai skelbimu FB Bristolio lietuviai grupeje. 4u.gif
Atsakyti


Uzne, didziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2012 02 13, 22:02)
Uzne, didziausi sveikinimai  4u.gif


Paviešinkit biggrin.gif
Atsakyti


Liniuote ziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2012 02 13, 22:02)
Uzne, didziausi sveikinimai  4u.gif

Aciu aciu mergaites, labai jau laukiu ir as tik kazko laikas atrodo sustojes 4u.gif
Atsakyti


Kaip sekasi pas gydytojus vaiksciot? Ar normaliai nestuma priziuri kaip ir Lt?
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2012 02 14, 13:59)
Kaip sekasi pas gydytojus vaiksciot? Ar normaliai nestuma priziuri kaip ir Lt?

Na tipo vaikstau kelis kart tik buvau. 2 kart health centre su midwife susitikus, pakalbejom spaudima pamatavo, na ir krauja viena karta padare. Ir viena echo jau buvo. Man tai palyginus su LT tai cia nieko nedaro jokiu tyrimu. paskutini kart buvau 01 12 o dabar tik balandi pasirodyti sake., Nu zodziu....... vaziuosiu atostogu i lt tai dar eisiu pas savo dakjtare pasitikrinti, gal per daug cia as nerimauju. ax.gif
Papildyta:
beje gal kas zinot kas isnuomoja kambari weston super mare? 4u.gif
Atsakyti