Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyksta gamtos kataklizmai ir ko dar laukti?

Paskaitom ir dalinamės mintimis:

http://matricosvaika...a-manyje-1.html

Ko laukiat 2012-aisiais? g.gif
Atsakyti
Nieko nelaukiu. Bus nebent masinė psichozė. O kvantiniam šuoliui dar nepasiruošta...
Atsakyti
Ar žinojimas kas bus ką nors pakeistų? Medituojam, praktikuojam ir gyvenam siekdami vidinės gyvenimo kokybės smile.gif .

Atsakyti
na,kad pasaulis jau persisunkęs nuo neigiamų dalykų -tai akivaizdu. O pastarieji įvykiai kaip drebėjimai Japonijoje su branduoline katastrofa,praeitų metų naftos išsiliejimas, aliuminio atliekų išsiliejimai,ir visi tokie dideli įvykiai-manau tai ženklas žmonėms,kad turim susimąstyti,kad laikas atsisukti į žmogų,į gamtą su meile,gana tos vartojimo kultūros,to susvetimėjimo ir sumaterialėjimo, visko matavimo pinigais, turtais ir daiktais... kad laikas sugrįžti į ten,kur mums vieta,ir suprasti,kad esame gamtos ir mūsų visatos DALIS, O NE ŠEIMININKAI.
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2011 04 12, 11:16)
na,kad pasaulis jau persisunkęs nuo neigiamų dalykų -tai akivaizdu. O pastarieji įvykiai kaip drebėjimai Japonijoje su branduoline katastrofa,praeitų metų naftos išsiliejimas, aliuminio atliekų išsiliejimai,ir visi tokie dideli įvykiai-manau tai ženklas žmonėms,kad turim susimąstyti,kad laikas atsisukti į žmogų,į gamtą su meile,gana tos vartojimo kultūros,to susvetimėjimo ir sumaterialėjimo, visko matavimo pinigais, turtais ir daiktais... kad laikas sugrįžti į ten,kur mums vieta,ir suprasti,kad esame gamtos ir mūsų visatos DALIS, O NE ŠEIMININKAI.


Taip, bet 12-ais metais nieko nebus. Bus vėliau ir niekas iš anksto datos nepraneš...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 12, 13:57)
Taip, bet 12-ais metais nieko nebus. Bus vėliau ir niekas iš anksto datos nepraneš...

Sutinku,kad 2012m tai ne pabaigos metai,gal kaip tik, pabaigos pradžia- pabaigos to,kaip šiandie pasaulis gyvena ax.gif čia mano tokie filosofiniai pamąstymai mirksiukas.gif
o pokyčiams reiks nemažai laiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugzzy: 12 balandžio 2011 - 14:13
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 12, 15:57)
Taip, bet 12-ais metais nieko nebus. Bus vėliau ir niekas iš anksto datos nepraneš...



na, bet manau jau vistiek nebera laiko "uzsimirsineti" ir atidelioti tikra gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 04 12, 20:41)
na, bet manau jau vistiek nebera laiko "uzsimirsineti" ir atidelioti tikra gyvenima.


Taip, laiko liko mažai...Moterims laikas atsibusti, atsimerkti, prisiminti, kas jos yra, susigrąžinti save...
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 04 12, 21:41)
na, bet manau jau vistiek nebera laiko "uzsimirsineti" ir atidelioti tikra gyvenima.


Laiko užsimiršinėti ir atidėlioti tikrą gyvenimą neturėtų būti apskritai. Nepriklausomai nuo datos. Dėl tos paprastos priežasties, kad esame mirtingi, ir netgi ganėtinai staiga mirtingi. Tik tam įsisąmoninti kiekvienam prireikia skirtingo laiko.
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2011 04 12, 15:02)
Sutinku,kad 2012m tai ne pabaigos metai,gal kaip tik, pabaigos pradžia- pabaigos to,kaip šiandie pasaulis gyvena ax.gif čia mano tokie filosofiniai pamąstymai mirksiukas.gif


As ir panasiai galvoju, manau zmonija per daug priklausoma nuo siuolaikiniu technoligu, perkrauta viskuom kas net yra nereikalinnga, daug kas ''issigyme''...manau, kad ateis laikas kai reikes mums nuo visko pailseti ir pamirsti , prisiminti ir grizti prie senoliu dienu smile.gif
Aisku, zmonijai butu tragiskai sunku...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 12, 21:30)
Taip, laiko liko mažai...Moterims laikas atsibusti, atsimerkti, prisiminti, kas jos yra, susigrąžinti save...


o kaip suvokti ta susigrazint save?ka moterys turetu daryti,apskritai ka mes turetume daryti?man visa laika tas galvoje sukasi...suprantu,kad kaip siandien gyvename nebegyvensime ir viskas keisis radikaliai,bet mes kazka turime daryti turbut... blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vile1897 @ 2011 04 13, 21:39)

Aisku, zmonijai butu tragiskai sunku...

man ne,aš lengvai prsitaikyčiau smile.gif man kartais kyla visokių pamąstymų apie žmones, kurie gyveno prieš tūkstančius metų, ir kažkodėl mane apima toks jausmas,kad jie buvo LABAI laimingi.
Atsakyti