Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyksta gamtos kataklizmai ir ko dar laukti?

QUOTE(Pievugele999 @ 2011 04 14, 10:45)
Mmm, o gal kada surenksi seminarą būtent moterims, apie moteriškumą ir kt. Nežinau, ar aiškiai paklausiau. Man ir vis knibžda klausimas galvelėje, dėl moteriškos raiškos, dėl moteriškos energijos išpildymo smile.gif


Tam dar ruošiuosi, todėl seminarų nevedu, tik su moterimis kalbuosi apie tai individualiai...Pastaruoju metu manyje pačioje vyksta toookie pokyčiai, vyksta toookie atsivėrimai ir apskritai aplink mane vyksta toookie dalykai, kad viską stebiu, geriu į save...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 14, 16:23)
Tam dar ruošiuosi, todėl seminarų nevedu, tik su moterimis kalbuosi apie tai individualiai...Pastaruoju metu manyje pačioje vyksta toookie pokyčiai, vyksta toookie atsivėrimai ir apskritai aplink mane vyksta toookie dalykai, kad viską stebiu, geriu į save...



Super! Sėkmės smile.gif 4u.gif

Klausiau, nes beveik prieš metus gauti tavo patarimai nuostabūs (gauti ne SM), supratau jų esmę. rolleyes.gif

Pas mane ir gi pokyčiai, viskas tik į gerą. smile.gif Ieškosiu savyje tų atsakymų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pievugele999: 14 balandžio 2011 - 15:45
QUOTE(ugzzy @ 2011 04 14, 14:33)
Taip,aš sutinku,kad žmonės dirbo,kitaip ir neišgyventum,tik gal viskas buvo ramiau,žmonės daug ko nežinojo,gyveno sau ir tiek. O dabar tai kažkoks chaotiškas skubėjimas kažkur ax.gif

Kaip ten pasakius ramiau unsure.gif Ziurint nuo 1900, tai pradzioj zmones bijojo I pasaulini karo, eme sunus, tevus, vyrus i kara prievarta. Paskui zmones bijojo revoliucijos, kai buvo zudymai kitaip mastanciu. Paskui prasidejo II pasaulinis karas, vel eme sunus, tevus, vyrus, net paauglius vaikus doh.gif Po karo prasidejo represijos, tremimai i Sibira, zmones drebejo kiekviena nakti del savo gyvybes...
Tikrai negyveno ramiau. Kiekviena naktis buvo pastovi baime del savo bei artimuju gyvybes. Ir giliai visiems dzin buvo, kad kazkokioj Meksikoj zemes drebejimai tuo metu buvo, jei pastovi mirties nuojauta salia smelkesi.

Esu tos nuomones, kad gamtos kataklizmai visais laikais buvo vienodi, tai vienoj, tai kitoj zemes dalyje Zeme issivalo, o zmones kaip tarakonai isgyvena ir dar arsiau kabinasi i gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 04 14, 17:47)
Kaip ten pasakius ramiau unsure.gif Ziurint nuo 1900,

asmeniškai aš, kalbėjau apie žmones,gyvenusius prieš kelis tūkstančius metų ax.gif
Atsakyti