Įkraunama...
Įkraunama...

Spėkit, kuo būsiu užaugęs?

Sveiki. Vakar vakare issiunciau paraiska su foto, bet siandien dar tarp konkurso dalyviu foto nera. Kaip suzinoti ar ja dar ikels ar ji atmesta
Atsakyti
QUOTE(VILIMA @ 2006 03 01, 09:17)
Sveiki. Vakar vakare issiunciau paraiska su foto, bet siandien dar tarp konkurso dalyviu  foto nera. Kaip suzinoti ar ja dar ikels ar ji atmesta


žr. bendrasias konkursų taisykles:

"9. Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui, bet ne fotomontažas, nebent konkretaus konkurso taisyklėse bus nurodyta kitaip"
Atsakyti
verslas,kompas,pinigai thumbup.gif ir dar daaaaaaug thumbup.gif
Atsakyti
Valiooo , mes jau dalyvaujam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar tik nebūsim padiktavę idėjos apie manekenes g.gif Vakar įkėliau savo panelės foto, o šiandien jau kelios į tą pačią temą doh.gif

Beje, jaučiamas poreikis eilėraštukų konkursui laugh.gif , nes nuotraukų "pavadinimai" kiek išsiplėtę lotuliukas.gif

Sėkmės visiems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgyte: 01 kovo 2006 - 16:37
QUOTE(Jurgyte @ 2006 03 01, 16:28)
Beje, jaučiamas poreikis eilėraštukų konkursui  laugh.gif , nes nuotraukų "pavadinimai" kiek išsiplėtę  lotuliukas.gif


Turėsim minty! mirksiukas.gif
Atsakyti
nu man labai nuostabios sios:
Ne genys ir ne stalius
lakuno sapnas,
vienisas jureivis,
respublika,
dvynes Ugne ir Saulute,
skambina i 112,
operacija -katinas.
Tai ,kaip tu ,zmogau, gali isrinkti 3,kad man norisi daugiau,o jei dar atsiras???(o ju aisku atsiras), ....
Atsakyti
QUOTE(Jurgyte @ 2006 03 01, 16:28)
Ar tik nebūsim padiktavę idėjos apie manekenes g.gif  Vakar įkėliau savo panelės foto, o šiandien jau kelios į tą pačią temą doh.gif

Smagu, kai mergaitės nori būti gražios.......aš irgi vakar patekiau paraišką..
Atsakyti
Smagu matyti tiek puikių nuotraukų clap.gif clap.gif Gerai atrodo pediatrė ir lakūnas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
oi sunku bus issirinkti nugaletojus, tiek sauniu nuotrauku rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupulis+ @ 2006 03 01, 18:51)
Tai ,kaip tu ,zmogau, gali isrinkti 3,kad man norisi daugiau,o jei dar atsiras???(o ju aisku atsiras), ....



palauk, tu dar manosios nematei lotuliukas.gif lotuliukas.gif

katik issiunciau patvirtinimui. tikiuosi viskas bus gerai ir patvirtins blush2.gif
Atsakyti
Kokio nuotraukos thumbup.gif ,kokie vaizdai thumbup.gif .Labai gražu.O jau skambinantis į 112 wub.gif thumbup.gif .
Atsakyti