Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų cerebrinis paralyžius

QUOTE(joolita @ 2007 10 19, 13:21)
labai norint,iseiti galima rasti. ir cia ne isimtis drinks_cheers.gif

kas be ko, kai prispaudzia kokia bedele, tai ir sukies, kaip vovere cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 10 22, 19:42)
kas be ko, kai prispaudzia kokia bedele, tai ir sukies, kaip vovere cool.gif

idomu kaip KIS sekasi? kaip jai su skirybom? mes su vyru nesugebejom graziuoju issiskirt,tai dabar jis man draskys nervus teismuose. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 10 23, 07:35)
idomu kaip KIS sekasi? kaip jai su skirybom?  mes su vyru nesugebejom graziuoju issiskirt,tai dabar jis man draskys nervus teismuose. doh.gif


Geriau atsikankint viena karta,negu kentet visa gyvenima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2007 10 23, 13:10)
Geriau atsikankint viena karta,negu kentet visa gyvenima  mirksiukas.gif

Sutinku su tavimi thumbup.gif as nemaniau jog man tiek sveikatos kainuos sios skirybos unsure.gif Tikiuosi iki nauju metu issiskirsiu ax.gif naujuosius sutiksiu,laisva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 10 23, 14:22)
Sutinku su tavimi thumbup.gif  as nemaniau jog man tiek sveikatos kainuos sios skirybos unsure.gif  Tikiuosi iki nauju metu issiskirsiu ax.gif  naujuosius sutiksiu,laisva  smile.gif


Ir as nemaniau kai skyriausi,bet kaip isskyre toooks palengvejimas atejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 10 23, 07:35)
idomu kaip KIS sekasi? kaip jai su skirybom?  mes su vyru nesugebejom graziuoju issiskirt,tai dabar jis man draskys nervus teismuose. doh.gif

na kolkas neblogai, jos asilas dabar vokietyne, tai nebedauzo tevams duru, o ir advokata lyg nebloga gavo, o ir as pas ja sveciavaus per iseigines, tai mes is alkocholizmo liuno niekaip neislipom blush2.gif nu reikia kazkaip ir atsipalaiduot bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 10 24, 00:21)
na kolkas neblogai, jos asilas dabar vokietyne, tai nebedauzo tevams duru, o ir advokata lyg nebloga gavo, o ir as pas ja sveciavaus per iseigines, tai mes is alkocholizmo liuno niekaip neislipom blush2.gif nu reikia kazkaip ir atsipalaiduot bigsmile.gif  ax.gif

pavydziu jog jus galit taip atsipalaiduoti. as tai va puse tabletes ir miegot ax.gif
o kaip vyks skirybos jai jo nera lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 10 24, 15:04)
pavydziu jog jus galit taip atsipalaiduoti. as tai va puse tabletes ir miegot ax.gif 
o kaip vyks skirybos jai jo nera lietuvoje?

tai jis masinkas varineja, tai savaitele ten, tai cia, jau sake, kad gryzo ir vel nervina doh.gif nu koks jis man slykstus negaliu, tikras zaraza bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 10 24, 15:21)
tai jis masinkas varineja, tai savaitele ten, tai cia, jau sake, kad gryzo ir vel nervina doh.gif nu koks jis man slykstus negaliu, tikras zaraza bash.gif  bash.gif  bash.gif

bet ko jam maza blink.gif as nekenteciau,jei man kas mozgus pudrintu. oi daug daug jai stiprybes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 10 25, 20:15)
bet ko jam maza blink.gif  as nekenteciau,jei man kas mozgus pudrintu.  oi daug daug jai stiprybes thumbup.gif

siaip ji maladiec, laikosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 10 25, 20:56)
siaip ji maladiec, laikosi thumbup.gif

tokiom moterim painklus reikia statyti. as vis neprisiruosiu i taurage atlekti,uzsukciau i svecius thumbup.gif babule ramybes neduoda,kada kada kada atvaziuosi? pronuke nori pamatyti. vis klausia ar jau sedi,ar vaiksto. taip sakau begioja lotuliukas.gif gavau issrasa ir RC ,net negera pasidare. nekokios jos prognozes,negaliu tokiu dalyku skaityti,net susigraudinau.
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 10 26, 10:51)
tokiom moterim painklus reikia statyti.  as vis neprisiruosiu i taurage atlekti,uzsukciau i svecius thumbup.gif  babule ramybes neduoda,kada kada kada atvaziuosi? pronuke nori pamatyti. vis klausia ar jau sedi,ar vaiksto. taip sakau begioja lotuliukas.gif  gavau issrasa ir RC ,net negera pasidare. nekokios jos prognozes,negaliu tokiu dalyku skaityti,net susigraudinau.

mes irgi tokias gaudavom, mamyte nieko nesitikekit schmoll.gif
Atsakyti