Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie nėštumo testus

Sveiki, kadangi ne maža laiko planavau leliu ir skaitinėjau visus panašius forumus tai prisižadėjau sau, kad kai pastosiu parašysiu ir aš savo pastebėjimus.
Pregna Test (kurie Eurovaistinėse ir Maximose) man patys lieviausi buvo, nes kai jau kiti rodė ryškų gerą riebų vaiduoklį jis vos vos įžiūrimą vaiduokliuką, tad aš linkus manyti kad jo miu 25-30.
Pats pirmas man parodė gamintojo Ameriket USA lyg ir (na tas kur dBest gamina), bet kadangi žinojau apie jų vaiduokliavimą tai iš kart nusipirkau Easy NT (toks pagaliukas ružavas) ir jis man parodė irgi vaiduoklį. Teisybės dėlei galiu pasakyti kad dBest buvo ryškesnis vaiduoklis, bet kaip bebūtų rodė abu 4u.gif Visas sekančias dienas dariausi tik Easy testukus, kad matyčiau ryškėjimą.

Suvaiduokliavo 21CD matomas man vienai brūkšniukas, 22CD jau suvaiduokliavo taip kad ir MB pamatė, o tai manau jau daug. Niekada nemanaiu kad busiu viena iš tu kuriai parodys taip anksti NT, bet parodė anksti, ciklas 28d, ir žinoma jau visa likusią savaitę iki mmm gadinau testus, HCG dariausi ir negalėjau patikėti, mmm taip ir neatėjo 4u.gif

Metu nuoroda kurie testukai nors ir 20 miu bet pakankamai anksti rpadėjo rodyti
http://www.sante-for...e_grossesse.jpg

Visoms sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri susidūrė su OUCH testu? ar patikimas? ir kokios nuomonės apie RapiPreg? abiejų jautrumas 25.
Savaitė nėra mm, bet testai kaip švarūs taip švarūs. 10 jautrumas gal parodytų tiksliau ar laukiuosi ar ne, bet tokio jautrumo testų kažkoks deficitas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2015 07 30, 15:58)
Gal kuri susidūrė su OUCH testu? ar patikimas? ir kokios nuomonės apie RapiPreg? abiejų jautrumas 25.
Savaitė nėra mm, bet testai kaip švarūs taip švarūs. 10 jautrumas gal parodytų tiksliau ar laukiuosi ar ne, bet tokio jautrumo testų kažkoks deficitas.. doh.gif

OUCH testo nebandžiu snegaliu komentuoti, RapiPreg MELAGIŲ MELAGIAI, neikam nepatariu schmoll.gif
Veluojant tiek mmm jau turėtu rodyti 25 miu testukas tikrai bent vaiduokliuką 4u.gif
Viola yra 10 miu jautrumo bet kaina 5 eur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blakstute @ 2015 07 30, 13:58)
Gal kuri susidūrė su OUCH testu? ar patikimas? ir kokios nuomonės apie RapiPreg? abiejų jautrumas 25.
Savaitė nėra mm, bet testai kaip švarūs taip švarūs. 10 jautrumas gal parodytų tiksliau ar laukiuosi ar ne, bet tokio jautrumo testų kažkoks deficitas.. doh.gif

blakstute, Rapipreg NEPIRK. jie viduokliauja be priežasties. būna, kad tie pigučiai kiniški pavaiduokliauja irgi (man praeita mėn taip buvo), tad jei yra kokių abejonių, geriau pasidaryti skirtingus.
Atsakyti
Sveikos, Kokia jusu nuomone apie benu nestumo testus? dariausi ne viena ir ne du - rodo vaiduokliukus. buvau pas gine, bet ji dar nieko nemato.. liepe ateiti ateinanti pirmadieni.. Labai bijau nusivilti...
Atsakyti
QUOTE(*Marleta* @ 2015 08 19, 19:04)
Sveikos, Kokia jusu nuomone apie benu nestumo testus? dariausi ne viena ir ne du - rodo vaiduokliukus. buvau pas gine, bet ji dar nieko nemato.. liepe ateiti ateinanti pirmadieni.. Labai bijau nusivilti...

bent mano situacijoje 4 benu testai parode teigiama rezultata ryskiausias juosteles be jokiu vaiduokliu ir nuejus pasitikrinti nestumas tikrai buvo, tikrai neapgavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveKitty @ 2015 08 20, 08:32)
bent mano situacijoje 4 benu testai parode teigiama rezultata ryskiausias juosteles be jokiu vaiduokliu ir nuejus pasitikrinti nestumas tikrai buvo, tikrai neapgavo  thumbup.gif

Na tikiuos, kad taip ir bus smile.gif nes siandien pasidariau dar viena testuka viola (jie labai jautrus) ir isryskejo dvi juosteles ryskios:)
Atsakyti
QUOTE(*Marleta* @ 2015 08 19, 19:04)
Sveikos, Kokia jusu nuomone apie benu nestumo testus? dariausi ne viena ir ne du - rodo vaiduokliukus. buvau pas gine, bet ji dar nieko nemato.. liepe ateiti ateinanti pirmadieni.. Labai bijau nusivilti...

benu ne melagiai, o ginė gali nematyti, nes tikrai anksti, pas mane irgi padžioj nematė nieko dar schmoll.gif Nepergyvenk nuo praeutu mėnesinių praėjus 7 sava ujua ir širdelę pamatys, viskas gerai, jei Benu vaiduokliauja, tai ne be priežasties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2015 08 20, 09:16)
benu ne melagiai, o ginė gali nematyti, nes tikrai anksti, pas mane irgi padžioj nematė nieko dar  schmoll.gif  Nepergyvenk nuo praeutu mėnesinių praėjus 7 sava ujua ir širdelę pamatys, viskas gerai, jei Benu vaiduokliauja, tai ne be priežasties  4u.gif


Aciu uz palaikyma. Labai to tikiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nionia @ 2015 08 20, 08:16)
benu ne melagiai, o ginė gali nematyti, nes tikrai anksti, pas mane irgi padžioj nematė nieko dar  schmoll.gif  Nepergyvenk nuo praeutu mėnesinių praėjus 7 sava ujua ir širdelę pamatys, viskas gerai, jei Benu vaiduokliauja, tai ne be priežasties  4u.gif


Man irgi benu suvaiduokliavo, tai tikiuosi, kad nemelavo, nes dar neteko skaityti, kad kažką benu buvo apgavęs. Šiandien dar pabandysiu Easy test smile.gif
Atsakyti
Labai norėčiau išgirsti jūsų atsiliepimus apie šiuos testukus: BENU, BIOCARD, OUCH, PREGNA. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Noreciu ir as paklausti jusu nuomones, gal turite patirties - dariausi BENU early pregnancy test: kontroline juostele normaliai isryskejo baltame fone, o kitas langelis tapo visas ryskiai ruzavas, tada tas ruzavumas vis traukesi traukesi ir po keliu valandu patapo juostele, kaip toki interpretuoti?

Kadangi pavasari nutraukiau KT, menesines visiskai nereguliarios, todel nezinau, kada jos turetu buti ir jau n testu isgadinau...

Aciu uz pasidalintas nuomones 4u.gif
Atsakyti