Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural, ekologiški, naturalūs produktai

sveikos! cia daugiausia kalbate, kad aliejus maisote, o ar galima pzv veidui naudoti grynus bazinius aliejus?
skaitau apie tuos aliejus gal jau antra savate ir niekaip neissirenku blush2.gif koks aliejus labiausiai tiktu masazui nuo celiulito? plauku buklei pagerinti (paskatinti augima, jei toks dalykas isvis imanomas, nuo galiuku sakojimosi
) bei noreciau veidukui kazkokio. Mano oda lyg ir normali, kazkokiu problemu ypatingu neturiu, apart to, kad kraujagysles arti odos ir yra keletas darinuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 04 balandžio 2012 - 11:18
QUOTE(*magnifique* @ 2012 04 04, 12:17)
sveikos! cia daugiausia kalbate, kad aliejus maisote, o ar galima pzv veidui naudoti grynus bazinius aliejus?
skaitau apie tuos aliejus gal jau antra savate ir niekaip neissirenku blush2.gif koks aliejus labiausiai tiktu masazui nuo celiulito? plauku buklei pagerinti (paskatinti augima, jei toks dalykas isvis imanomas, nuo galiuku sakojimosi
) bei noreciau veidukui kazkokio. Mano oda lyg  ir normali, kazkokiu problemu ypatingu neturiu, apart to, kad kraujagysles arti odos ir yra keletas darinuku.

http://www.supermama...?...5386&st=204 wink.gif
Atsakyti
Kur jus maisote fitokeratinus? AS lasinu i pirktines plauku kaukes,balzamus,kazin galima juos grynus naudoti pries plovima pvz? tiesa dar bandziau i aliejines kaukes,bet nelabai jis tirpsta,bet pamaisiau ir lyg normaliai. Kur geriausia juos butu lasinti noreciau suzinoti
Atsakyti

Gal yra bandžiusių aromanatural Juodųjų serbentų hidrolatą? Gal gali su kokiu kitu palyginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 06 01, 10:53)
Gal yra bandžiusių aromanatural Juodųjų serbentų hidrolatą? Gal gali su kokiu kitu palyginti 4u.gif

Bandžiau. Patiko. mirksiukas.gif Kvapas nuostabus!
O su kuo palygint?

Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 04 05, 07:14)
Kur jus maisote fitokeratinus? AS lasinu i pirktines plauku kaukes,balzamus,kazin galima juos grynus naudoti pries plovima pvz? tiesa dar bandziau i aliejines kaukes,bet nelabai jis tirpsta,bet pamaisiau ir lyg normaliai. Kur geriausia juos butu lasinti noreciau suzinoti



Sky-blue eyes, nežinau ar teisingai darau, bet aš dedu jį į šampūną (pati darau iš šampūno bazės). Į kaukes aliejines ir kartais įlašinu, bet retkarčiais labai.
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2012 06 15, 14:56)
Bandžiau. Patiko.  mirksiukas.gif Kvapas nuostabus!
O su kuo palygint?


Jau įsigijau smile.gif Turėjau omenyje palyginti poveikiu su kuriuo nors, bet dabar turiu galimybę ir pati tai padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar bandėt AHA rūgštį, kaip naudojat?
Atsakyti
Nusipirkau vakuuminį plastikinį induką ir nežinau kaip atidaryt biggrin.gif Gal kas galėtų paaiškint? 4u.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu del prekes is Aromanatural.lt pristatymo. Siuntimas registruotu pastu kainuoja lygiai taip pat kaip per kurjerius? 8,80? Tai yra daugiau nei aliejukas kuri noreciau imti smile.gif Tai nelabai sakyciau apsimoka. Registruotas laiskas tiek tikrai nekainuoja. Jei cia del ipakavimo kokio grazaus, tai man jo nereik. Tai kazkaip keistai pasirode. g.gif Del atsiemimo Panoramos pc vel gi, parasyta, kad sis budas galimas TIK tada, jei prekes suma virsija 25 lt. O jei nevirsija, kur atsiimti tada. g.gif Puslapyje to nerasoma. g.gif Nes reikalingas man tik aliejukas vaiko nosytei patepti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 24 sausio 2013 - 22:45
QUOTE(mėnulis @ 2013 01 24, 22:41)
Nelabai suprantu del prekes is Aromanatural.lt pristatymo. Siuntimas registruotu pastu kainuoja lygiai taip pat kaip per kurjerius? 8,80? Tai yra daugiau nei aliejukas kuri noreciau imti  smile.gif Tai nelabai sakyciau apsimoka. Registruotas laiskas tiek tikrai nekainuoja. Jei cia del ipakavimo kokio grazaus, tai man jo nereik. Tai kazkaip keistai pasirode. g.gif  Del atsiemimo Panoramos pc vel gi, parasyta, kad sis budas galimas TIK tada, jei prekes suma virsija 25 lt. O jei nevirsija, kur atsiimti tada.  g.gif  Puslapyje to nerasoma.  g.gif  Nes reikalingas man tik aliejukas vaiko nosytei patepti smile.gif


Tuomet pirk ten, kur yra normalios sąlygos pirkti, be visokiausių apribojimų mirksiukas.gif o pasirinkimas yra tikrai platus, ir kainos atžvilgiu, ir kokybės smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinot , kur lietuviskose parduotuvese nusipirkti siuo metu eukalipto eterinio aliejaus ? Nes sioj parduotuvej nera unsure.gif Anksciau siunciausi is JAV , bet reikia greiciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naktisster @ 2013 01 25, 20:40)
Merginos, gal zinot , kur lietuviskose parduotuvese nusipirkti siuo metu eukalipto eterinio aliejaus ? Nes sioj parduotuvej nera  unsure.gif Anksciau siunciausi is JAV , bet reikia greiciau ax.gif

visose vaistinese yra
Atsakyti