Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural, ekologiški, naturalūs produktai

QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 06, 14:16)
Jeigu lyginsime AN su KN, tai AN kainos žymiai mažesnės, tačiau jeigu į palyginimą įtraukti ir AZ, net AN atrodys brangu, nes AZ dar pigiau. Kokybė visų trijų puiki. Manau, kad KN brangu, nes visgi ir patalpos didžiulės, ir darbuotojų nemažai, pajamos didelės, vadinasi su jais didesni ir mokesčiai, reikia mokėti juos už kiekvieną darbuotoją ir pan, asortimentas didelis - visa tai reikia išlaikyti ir tai kainuoja brangiau negu elektroninė parduotuvė, nes vien patalpų nuomą atmetus pigiau gaunasi, nes AN juk irgi manau žmones samdosi - reikia ir išpilstyti, ir sufasuoti ir pan.
Žodžiu, asmeniškai man visų 3 kokybė dar nei karto nenuvylė, tik KN turi daugiau tokių prabangesnių prekių kaip eliksyrai, kremukai, marulų aliejus, ko neturi AN, tačiau drąsiai galima apsipirkinėti visose 3.
Jeigu tą patį daiktą galima įsigyti pigiau - tai kam mokėti brangiau? (čia kaip reklaminis šūkis gavosi biggrin.gif )


Atsiprasau, nusigrybausiu, bet kas per AZ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 05 06, 15:24)
Atsiprasau, nusigrybausiu, bet kas per AZ? ax.gif

AromaZone
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 06, 15:16)
Jeigu lyginsime AN su KN, tai AN kainos žymiai mažesnės, tačiau jeigu į palyginimą įtraukti ir AZ, net AN atrodys brangu, nes AZ dar pigiau. Kokybė visų trijų puiki. Manau, kad KN brangu, nes visgi ir patalpos didžiulės, ir darbuotojų nemažai, pajamos didelės, vadinasi su jais didesni ir mokesčiai, reikia mokėti juos už kiekvieną darbuotoją ir pan, asortimentas didelis - visa tai reikia išlaikyti ir tai kainuoja brangiau negu elektroninė parduotuvė, nes vien patalpų nuomą atmetus pigiau gaunasi, nes AN juk irgi manau žmones samdosi - reikia ir išpilstyti, ir sufasuoti ir pan.
Žodžiu, asmeniškai man visų 3 kokybė dar nei karto nenuvylė, tik KN turi daugiau tokių prabangesnių prekių kaip eliksyrai, kremukai, marulų aliejus, ko neturi AN, tačiau drąsiai galima apsipirkinėti visose 3.
Jeigu tą patį daiktą galima įsigyti pigiau - tai kam mokėti brangiau? (čia kaip reklaminis šūkis gavosi biggrin.gif )

Bet kazkodel mes esam isitikine,jei brangiau,tai geriau smile.gif ,bent as iskarto pagalvojau kazkas cia netaip,jei toks kainu skirtumas tarp vienodu prekiu.
Reikia nusipirkt ir AN alieju,tai galima bus sulygint.
Atsakyti
Visai nenustebčiau, jeigu AN ir KN didžiają dalį produkcijos perka iš Aroma Zone, kadangi Aroma Zone bendradarbiauja su didmenininkais. Didmenininku gali tapti bet kuri įmonė. Tad, turbūt ne išimtis ir AN bei KN, perka iš Aroma Zone, o vėliau viska perpilsto i naujas taras + pakoreguoja kaina i lietuviškąją pusę. Dėl šios priežasties, asmeniškai sau perkuosi iš Aroma Zone, nes kainos geresnės nei perkant Lietuvoje, o ir siuntiniai atkeliauja per kelias dienas.
Atsakyti
[quote=Monica,2011 05 02, 19:20]
tų "tikrų tikrų" norėtum?
gal tada ir nelabai. Man bet koks skystis su tokiu buteliuku kitokiu pavirsta, nors tikrom putom aišku nepavadinsi...
Zydrėm, gamyba neužsiimu. jei tik pora ingredientų-tai nesunku pačiai susimaišyti mirksiukas.gif

Įkeliu savo receptą kremo nuo saulės. Jau tampa aktualu. Be abejo ingredientai gali būti keičiami (čia apie aliejus).
Apsauginis nuo saulės kremas apie 20 SPF
Levandos/pipirmėtės hidrolatas 40 ml,
alavijo gelis -10ml
aliejai:
kokosų 15ml
avokadų 5ml
sezamo 5 ml
taukmedis 5 g.
aviečių sėklų 10ml
cinko oksido 10g
titano dioksido. 10 g
emulsinis. vaškas 5 g.
vitam e 10 lašų
gse 10 lašų
arba ekokonservantas/naticidas 18 lašų.

Pašildyti atskiruose induose 1) aliejinę fazę su joje įdėtu emulsikliu ir 2) vandens fazę (hidroaltą ir gelį) iki maždaug 60 laipsnių, įdėti titano dioksidą.
Tada plakant sumaišyti fazes, susijungus pridėti cinką ir vėl labai gerai išmaišyti.
Atvėsus maždaug iki 30-40 l. įdėti konservantus.Kartkartėm pamaišant atvėsinti iki kambario temperatūros,
Papildyta:

Kad gautųsi didesnis apsaugos faktorius reikėtų daugiau cinko oksido ir titano dioksido pridėti?
Atsakyti
Įkeliu savo receptą kremo nuo saulės. Jau tampa aktualu. Be abejo ingredientai gali būti keičiami (čia apie aliejus).
Apsauginis nuo saulės kremas apie 20 SPF
Levandos/pipirmėtės hidrolatas 40 ml,
alavijo gelis -10ml
aliejai:
kokosų 15ml
avokadų 5ml
sezamo 5 ml
taukmedis 5 g.
aviečių sėklų 10ml
cinko oksido 10g
titano dioksido. 10 g
emulsinis. vaškas 5 g.
vitam e 10 lašų
gse 10 lašų
arba ekokonservantas/naticidas 18 lašų.

O koks galėtų daugmaž SPF gautis naudojant vien tik aliejus, be cinko ir titano oksidų? smile.gif Štai man dabar pasidarė įdomu, ar atsikrų apiejų SPF sumuojasi ar tik "dengia" vienas kitą? smile.gif
Dėkui už atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kruopike77 @ 2011 05 08, 13:08)
Štai man dabar pasidarė įdomu, ar atsikrų apiejų SPF sumuojasi ar tik "dengia" vienas kitą? smile.gif
Dėkui už atsakymą smile.gif


Nesisumuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apčy: 08 gegužės 2011 - 14:07
o gal galima koki kremuko receptuka vaikuciui (1,5 metu) apsauga nuo saules. Nes alavijas gal nelabai tinka, ir cinko oksidas, titano dioksidas vaiko odytei nepakenks? Gal per anksti tokios medziagos?
Atsakyti
Ar yra kas nors jau su nat produktais išsibaline dėmes. Gal galite receptą. smile.gif
Atsakyti
Pasigaminau Monikos rekomenduotą kremą su apsauga nuo saulės. Turėjau Kvapų Namų emulsinį vašką, tai jį ir naudojau. Gavosi tirštas, sunkokai tepasi. Aš norėčiau pienelio konsistencijos kremo. Oda kaip nutepta šviesia pudra, išryškina visas raukšleles. Gaminau pirmą kartą su emulsiniu vašku, anksčiau visi buvo su bičių vašku. Galvoju, kad kitą kartą bandysiu tokį patį tik su bičių vašku gaminti. Aš tik pakeičiau kokosų aliejų į šaltalankių ir simondsijų atitinkamą kiekį.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 05 10, 11:40)
Pasigaminau Monikos rekomenduotą kremą su apsauga nuo saulės. Turėjau Kvapų Namų emulsinį vašką, tai jį ir naudojau. Gavosi tirštas, sunkokai tepasi. Aš norėčiau pienelio konsistencijos kremo.

As irgi pasidariau panasu, bet man irgi nepatinka.. Idomu ar imanoma padaryt pienelio konsistencijos, kad spf pakaktu, nes kaip suprantu tie milteliai cia labiausiai ir sutirstina krema g.gif

Monica, kokiu tikslu i kremus nuo saules dedamas DHA? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 05 11, 15:11)
laukiu nesulaukiu..kada gi vel bus papaino milteliu?  unsure.gif


o kam jie reikalingi?
Atsakyti