Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

O nezinai kiek reikia vedejai duoti, kad priimtu vaika kuriam nera dvieju metuku ax.gif na jau siandien susirinkau visus reikaimus dokumentus ir pirmadieni jau eisiu uzrasyt bigsmile.gif tik nezinau kiek reikia pinigeliu pasiimt doh.gif
Atsakyti
labas rytas biggrin.gif , na zinok net neisivaizuoju, kiek reikia duot, nes pati tai nedaviau. Pirmiausia bandyk kalbetis, ziurek ka sakys, o tada jau...... O nuo kada zadi leisti i darzeli, nuo kokio men., as tai abu vaikus uzrasinjau, tik jiems gimus(na po menesio blush2.gif )
Atsakyti
na as zadu vesti nuo rugsejo 4u.gif As ansciau ten skambinau, tai man vedeja pasake, kad labai anksti nereikia registruotis, ji man net sake pavasari uztenka bigsmile.gif
Atsakyti
na siandien jau uzrsiau vaika i darzeli, tai direktore visai niek pasirode 4u.gif tokia nenusedinti vietoje biggrin.gif tai labai gerai, vadinasi nera, kad sedi savo kabinete ir nosi krapsto thumbup.gif
Atsakyti
Sio darzelio direktore tikai labai gera, nuosirdi supratinga. Eikite visos drasiai ir net neturekite jokiu abejoniu nenusivilsite.
Papildyta:
O beje kabinete tikrai nesedi , nes rupinasi visais i darzeli priimtais vaikuciais, ir labai nuosirdziai domisi kaip kuriam sekasi, pati tai maciau patyriau.
Atsakyti
Na va, mes lankome pačiu mažiausių lopšiuką Pasakoje jau 3 mėnesius ir jau galim išsakyti savo nuomonę. Esu labai patenkinta dėl kelių priežasčių:
1. labai mažas sergamumas yra (ypatingai lopšelių grupėse)
2. SU vaikais uzsiima tikrai šauniai, dažnai atvažiuoja lėlių teatrai. Kaip supratau, darželio pakraipa yra viską perteikti per vaidinimą ir lėles, tai auklytė jau pradėjo rodyti 2-čiams vaidinimus lėlių.
Kas nelabai patinka, tai kad labai anksti susirenka vaikus mamos. Bet čia jau tėvų reikalas. Matyt dauguma mamyčių nedirba iki 17 val. tai jau po pavakarių vaikų didžiąją dalį išsiveda. Bet,, kad ir lieka paskutiniai vaikai, auklytės niekad nebamba ir nezurzia, kad jau nori namo.
Gal aš nesu labai priekabi, bet aš ramiai savo vaikiuką palieko šiame darželyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ignasser: 10 vasario 2007 - 12:59
tai labai džiugu, kad šiame darželyje taip šaunu thumbup.gif
Atsakyti
Apie ''PASAKA" galiu kalbeti tik is geros puses.Sunus si darzeli lanke 3metus.Aukletojos buvo pacios geriausios,sunus su dziaugsmu eidavo kiekviena ryta.Ypac gera aukletoja-Ginute.Atsidavusi vaikams visa sirdimi...
Gaila.bet pakeitem gyvenama vieta.Dabar sunus eina i darzeli Silainiuose.Atsirado daug problemu.Nuolat kalba apie senaji darzeli,nori ten grizti.
Atsakyti
Labukas visom,
Paskaiciau ir nudziugau,tik geri atsiliepimai,kaip gera girdeti thumbup.gif clap.gif clap_1.gif
Na,o kaip siame darzelyje su maitinimu, g.gif kaip aukletojos g.gif
Atsakyti
gal merginos zinot,gal ten yra vieteliu dar? mums beda,reikai skubiai,rajonas mums tiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muter @ 2007 09 09, 22:53)
gal merginos zinot,gal ten yra vieteliu dar? mums beda,reikai skubiai,rajonas mums tiktu 4u.gif




Nebuk naivi unsure.gif Vietu visada atsiras.Mums irgi ne is pirmo karto atsirado...
Atsakyti
Na dėl maitinimo kaip pasakyt, mano mažius jau eina į lopšelinukų grupę, tai kaangi jie maži tai jiems dažnai duoda košės, o mano kliackas įsivaizduoja labai didelis ir jis jų nevalgo verysad.gif Pietų taip pat dar nemiega, tai prasivedu labai nuvargusi ir vos kojas be panešanti, na kol kas lyg viskas gerai, vaikų grupėje nedaug, skao, kad juos po vieną tarpais atveda, kad adaptuotusi gal ir gera politika g.gif auklyte sakė, kad net pietų kai vaikus sumigdo ir ji gulasi jai skirtoje vietoje, na žinot kaip vaikai dažnai būna ypratę matyti matyte šalia miegančią, o kai vaikai užmiega ji eina tada savo reikalus tvarkyt, na manau super tuo klausimu rolleyes.gif
Atsakyti