Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Pasaka"

QUOTE(PUPA13 @ 2013 07 28, 09:39)
Laba.Mamytes,gal kas buvote bendram susirinkime aktu saleje?.Pamaciau per velai ju tinklapyje,kad toks vyko.Gal ka idomaus ar svarbaus pasake.
  KameHame,o ka pasake pristatyti.Mes I darzelio grupe eisime,bet mums nieko nesake,tik kad papuoleme ax.gif Manau sveikatos pazyma ir viskas,ko dar reiketu g.gif



Aš ir pražioplinau susirinkimą doh.gif Pristatyti reikėjo gyv.vietos deklaraciją ir gim.liudijimo kopija, dėl sveikatos pažymos tvarkomės dar tik dabar.
Atsakyti
Sveikos. Norėjau pasiteirauti mamų apie Nykštuko grupę. Kaip nuotaikos, nuomonės apie auklėtojas, visą tvarką ir pan?
Atsakyti
Laba,o as noreciau pasidziaugti naujaja darzelio direktore.Nu jau antri metai,tai gal nelabai ir nauja.Bet kai vienas vaikas lanke prie senosios,o dabar kitas prie naujosios tai labia daug pasikeitimu.Ir visi tik I geraja puse;padaugejo darzelyje bureliu,renginiai vyksta su teveliais ir pavakare.(anksciau sventes vykdavo 11val)Pati direktore bendraujanti su teveliais.Zodziu viskas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kada bus aišku, kas pateks į darzelį - lopšelį "Pasaka"?
Atsakyti
QUOTE(Spagetti @ 2014 06 07, 15:34)
Sveikos, gal žinote kada bus aišku, kas pateks į darzelį - lopšelį "Pasaka"?

Sveiki, jau aisku, gavome laiska is savivaldybes. Bet pati buvau nuejusi pries 2 savaites ir direktore jau turejo savo sarasus ir pasake, kad patekome. Dar turetu paskambinti ir pranesti, kad birzelio 26d. 17val bus nauju darzelinuku tevu susirinkimas smile.gif tai dar neskambino.
Atsakyti
Meridita, aciu uz atsakyma. Pasiskambinau i darzeli pati. Mes taip pat patekome smile.gif
Atsakyti
Meredita i kuria grupe patekote?
Atsakyti
Nykstukas smile.gif
Atsakyti
O, malonu susipazinti - mes Nykstuke likom antriem metam biggrin.gif
Atsakyti
Mes i pagrandukų grupę.

Balsuokit už darželį http://tv.lrytas.lt/...127051409384873
Atsakyti
Kokia situacija su lopšelio auklėtojomis?
Atsakyti
QUOTE(Nika77 @ 2016 12 01, 22:02)
Kokia situacija su lopšelio auklėtojomis?


mes lankeme pas Rutele-man ji superine aukletoja. norejau kad ir antras vaikutis lankytu si darzeli-deja nepatekome tad vargstame su kitais darzeliais kuriuose mums negerai verysad.gif
Atsakyti