Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios dieta

QUOTE(FEBI @ 2013 04 17, 11:24)
Būna būna..dar būna kam ir krenta  mirksiukas.gif  biggrin.gif

man su pirmu iki 25 savaitės krito svoris  ax.gif
plius nevėmiau nei karto, net nepykino,
plius valgiau kaip dramblys,
ir vaikas gimė norm. 3440 g  rolleyes.gif


Va čia tai egzempliorius thumbup.gif

QUOTE(Smagute @ 2013 04 23, 10:36)

Man atrodo nestukes dieta: valgyk ko orgaznizmas praso, nekimsk ko nenori, ir mylek save smile.gif  Visada laikiausi nuomones, kas su apetitu suvalgyta bandele duos zymiai daugiau naudos, nei be apetito ikimstos "sveikuoliu" salotos...


Kaip šauniai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
Ši nestuma ziuriu labiau ka valgau ir kiek valgau, nes nebenoriu priaugt 16 kg, dar kol kas tik +1, stengiuos valgyt dauiau darzoviu, mesos ir maziau miltiniu, bandeliu, makaronu, kol kas padeda smile.gif
Atsakyti
Skaitau ir liudna darosi , na faktas kad nei viena nepabegsime nuo tu kg g.gif daug mamai kainuoja ta leliuka isleisti i gyvenima smile.gif as su pirma priaugau 15 -16 kg, na pasakysiu nuosirdiai labai sunku buvo juos nekiek numesti kiek grysti i ta pacia kuno forma , po gimdymo kokius 8 pameciau per pirma men o like ilgai kankino . dabar po 5 metu vel nestuke.gif 28 sav ir jau 8kg labai viliuosi to 15 neperlipti, labai ziuriu ka valgau , bet turiu bedu su skydliauke vasara ant nosies, o gydytoja jau nuteike susitaikyti su tinimais sad.gif nieko labai riebaus nesinori bet labai nori arbuzo biggrin.gif tai va pati jau kaip arbuzas darausi smile.gif
Atsakyti
Gydytoja sake valgyti viska ko noriu mazais kiekiais ir daznai ax.gif
Su pirmaja priaugau 10kg, is ligonines grizau be nieko, o bemaitindama dar pameciau 6kg thumbup.gif
Na o dabar dar tik pirmosios savaites, bet man atrodo kad tiesiog dienom puciuosi doh.gif nezinau ar man tik vaidenasi, ar is tiesu taip yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sampara @ 2013 04 26, 13:53)
Gydytoja sake valgyti viska ko noriu mazais kiekiais ir daznai  ax.gif
Su pirmaja priaugau 10kg, is ligonines grizau be nieko, o bemaitindama dar pameciau 6kg  thumbup.gif
Na o dabar dar tik pirmosios savaites, bet man atrodo kad tiesiog dienom puciuosi  doh.gif nezinau ar man tik vaidenasi, ar is tiesu taip yra  g.gif

drinks_cheers.gif Ir man taip vaidenasi smile.gif Bet vistiek pastoviai uzkandziauju... kad tik nepykintu... Oh, kad tik ta toksikoze kuo greiciau praeitu... !!!!
Atsakyti
Buvau priaugus 40kg biggrin.gif patarčiau nevalgyt naktim ir atsisakyt obuolių. Dabar vėl valgiau obuolius su antru ir pradėjo žiauriai svoris augt. Nustojau,tai ir auga "padoriai" mano atveju smile.gif matyt medžiagų apykaita nulinė mano,nes valgau tiek pat kaip ne nėščia valgiau,bet jau vistiek senokai perkopiau dviženklį skaičių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembiz @ 2013 06 30, 06:56)
Buvau priaugus 40kg biggrin.gif patarčiau nevalgyt naktim ir atsisakyt obuolių. Dabar vėl valgiau obuolius su antru ir pradėjo žiauriai svoris augt. Nustojau,tai ir auga "padoriai" mano atveju smile.gif matyt medžiagų apykaita nulinė mano,nes valgau tiek pat kaip ne nėščia valgiau,bet jau vistiek senokai perkopiau dviženklį skaičių doh.gif

ohoooooo.... nezinojau, kad tiek is viso imanoma priaugti doh.gif
o po to nukrito tiek kilogramai ar liko?
Atsakyti
Man svoris auga sparčiai (trečias nėštumas plius amžius), taigi, kad neaugtų dar sparčiau, kontroliuoju mitybą - jokių miltinių patiekalų, jokios duonos ar batono, vakarais - minimumas (tiesa, iš alkio sunku būna užmigti, šįryt paryčiais teko bėgt virtuvėn ir nuramint skrandį keliais šaukštais nat.jogurto), daug vaisių, uogų, pieno produktai (sūriai, varškė, jogurtai), daržovių sriubos. Valgau kiek mažiau nei prieš nėštumą, bet vis tiek pilnėju. Nesenai grįžom iš gan ilgos kelionės, kurioje nemažai vaikščiojau, kopinėjau po kalnus etc - ir vis tiek po kelionės plius 2 kg. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 11 liepos 2013 - 15:03
na svoris turi augt, natūralu, tik svarbu kiek kg per kiek laiko. Jei tie 2 kg per mėnesį, tai nu nėr baisu, aš vieną mėnesį 3 kg ant savęs užsidėjau smile.gif
o paskutinį kartą, kai ėjau tik +1 kg.
Bet ir valgymą labai labai apribojau.
Ryte kava ir sumuštinis.
Pietūs obuolys+kartais sūrelis.
Vakarienę sau leidžiu pavalgyt, bet po jos labai retai iki ėjimo miegot ką valgau.

Sausainių, bandelių nevalgau išvis. Duona Urtės juodą 7 grūdų. Tik savaitgaliais išsiderinu labai doh.gif bet per savaitę nukrenta savaitgalio malonumai biggrin.gif
Paskutinį kartą ginė svėrė birželio 20 d., tai dbr naminės svarstyklės šiai dienai po 3 savaičių, +900 g. Įdomu, ką parodys šiandien ginės svarstyklės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 07 11, 16:16)
Ryte kava ir sumuštinis.
Pietūs obuolys+kartais sūrelis.
Vakarienę sau leidžiu pavalgyt, bet po jos labai retai iki ėjimo miegot ką valgau.



Oj, aš su tokia dieta vos ant kojų pastovėčiau, kojos rankos drebėtų smile.gif O nebaisu, kad vaikelis pasiims visas sau reikalingas meždiagas iš mamos (iš mamos kaulų, dantų, plaukų ir kt)? unsure.gif Nes jei nėštukės pusryčiai - sumuštinis, o pietūs - obuolys, tai..iš kur visi vitaminai, mineralai, geležis, kalcis etc? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 11 liepos 2013 - 15:40
QUOTE(flight @ 2013 07 11, 16:38)
Oj, aš su tokia dieta vos ant kojų pastovėčiau, kojos rankos drebėtų smile.gif  O nebaisu, kad vaikelis pasiims visas sau reikalingas meždiagas iš mamos (iš mamos kaulų, dantų, plaukų ir kt)?  unsure.gif Nes jei nėštukės pusryčiai - sumuštinis, o pietūs - obuolys, tai..iš kur visi vitaminai, mineralai, geležis, kalcis etc?  g.gif

iš vakarienės biggrin.gif nenoriu per pietus valgyt. Tik nuo pietų iki vakarienės sunkiau ištvert smile.gif
pusryčių kitokių neįsivaizduoju g.gif man to visai pakanka.

Ir džiaugiuos, kad einu į darbą, o ne sėdžiu namie, kur žinau darynėčiau šaldytuvą. Nors dabar 32 savaitės ir turėčiau trint sofą ax.gif
Atsakyti
Supratau 4u.gif

Mano meniu pvz, toks (nebūtinai vienodas kasdien):

Pursyčiai: natūralaus jogurto mažas indelis su įbertom šviežiom uogom (dažniausiai - juodi ar raudoni serbentai), kava su pienu/ arba sausas pusrytis su pienu
Priešpiečiai: obuolys arba bananas, kartais - ir tas ir anas
Pietūs: daržovių sriuba (pvz., švieži burokėliai, šaraginės pupelės, šv.morkytės, bulvės), salotos (pomidorai, agurkai, įvairūs salotų lapai, krapai, užpilti alyvuogių aliejumi).
Pavakariai: grūdėtos varškės indelis, uogos
Vakarienė - virti grikiai su riekele olandinio sūrio, arba labai mėgstu mocarelos sūrį su kuo nors.

Tiesa, periodiškai sugriešiju ir meniu" paįvairina" šokoladas ar gabaliukas sūrio pyrago, bet - pirmoje dienos pusėje.

Vakarienės kiekį bandžiau labai riboti, bet tada sunku užmigti, prabudinėju iš alkio doh.gif , tai nusprendžiau, kad tiek to.
Atsakyti