Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus 59

QUOTE(Olesta @ 2011 04 23, 11:45)
pirmiausiai išplaki baltymus su cukrumi iki putų, o tada stataisi ant garų ne per karščiausių, kad neprikibtų prie kraštų??? plaki ant garų, įsidedi citrinos rūgštelės ir plaki kol įgauna formą ir blizgesį, tada nusikeli ir baigi plakti??? 4u.gif

doh.gif neisplakiau iki putu doh.gif raso tik siek tiek paplakti g.gif

einu per nauja daryt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ziu Ziu @ 2011 04 23, 11:48)
MERGAITES KLAUSIMAS, ar puosian slapia beze reikia pries tai aptepti torta sviestiniu?

reikia
Atsakyti
O aš ant grietinėlės tepiau šlapią beze, ir laikosi puikiai. Specialiai beze ruošimui nusipirkau galingą mikserį 500W, tai man su juo gana greitai išsiplakė. labai daug skaitinėjau prieš darydama, domėtis pradėjau dar rudenį, o pabandžiau tik dabar.
Atsakyti
O as norejau paklausti pasidarius slapia beze tarkim si vakara ,bet torta puosciau tik ryte. Ar pasidarai ir is karto naudoji. Norisi namu tortuka papuost imantriau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 04 23, 12:04)
O as norejau paklausti pasidarius slapia beze tarkim si vakara ,bet torta puosciau tik ryte. Ar pasidarai ir is karto naudoji. Norisi namu tortuka papuost imantriau. smile.gif

iskart naudoji, pries pora puslapiu buvo rasyta mirksiukas.gif ji gi apdziuna 4u.gif
Atsakyti
ir apskritrai formas laiko, jei puoši iš karto, paskui jau niekur nepadėsi jos 4u.gif pasidfarai ir iš karto puoši 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 04 23, 12:14)
ir apskritrai formas laiko, jei puoši iš karto, paskui jau niekur nepadėsi jos  4u.gif pasidfarai ir iš karto puoši  4u.gif

o as kur ta sugadinau jau niekur negaliu panaudot? biggrin.gif dabar tai su saukstu kabinu ir valgau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 04 23, 12:14)
ir apskritrai formas laiko, jei puoši iš karto, paskui jau niekur nepadėsi jos  4u.gif pasidfarai ir iš karto puoši  4u.gif

aciu 4u.gif skaiciau, bet turbut praziurejau. blush2.gif
Atsakyti
As plaku su blenderiu,nes mikserio neturiu ir ziuriu jis tik 170W doh.gif tai kazi ar man issiplaks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sssagis @ 2011 04 23, 12:21)
o as kur ta sugadinau jau niekur negaliu panaudot? biggrin.gif  dabar tai su saukstu kabinu ir valgau doh.gif  lotuliukas.gif



dk ant skardos su saukstu ir dziovink orkaiteje bus skanus morengai, nebent neisiplake visai
Atsakyti
Sveikos kepejeles. Kiek zmoniu,tiek nuomoniu. As slapia beze kai darau,tai metalini bliudeli isistatau i karsta vandeni ir pradedu plakti ant leciausio.Truputi paplakusi idedu rugsteles ir paplaku ant greiciausio.pradeda tirsteti,tada statau i salta voniele ir susiplaka per kelias minutes.Paskui nedaug atsidedu i kita indeli,idedu per kelis kartus koki 150gr sviesto,aptepu plonu sluoksniu visa torta,o tada jau arba dengiu su dengimo mase arba puosiu su beze.
Atsakyti
Paprastas , valgomas , bus mano šeimynai .

Žozefina , šokolado drožlės , mano gėlių masės gėlės , plikyti karkliukai , kiaušinukai - masytės .

user posted image

Čia toks paprastutis - dovana , žmogui , kuris man daug padeda .

Snikersas , pastilažas , masytė .

user posted image

Gerų , saulėtų , spalvingų JUMS visoms Šv. Velykų . 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 23 balandžio 2011 - 13:29
cipciuk pasikeitet bigsmile.gif
Atsakyti