Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

QUOTE(Adade @ 2011 10 10, 13:42)
sveika, o kaip svoris pasikeite, i kuria puse ?? as geriau kelis kart ir skystus koloidu mineralus, sako juos geriausia paisisavina, taciau jokio pagerejimo nepastebejau... o stai po streso kokio, plaukai ima tiesiog kristi... sad.gif


Svoris kolkas vietoj, apie 2 kg nukrite, bet tai tik pasisalino susikaupe skysciai, nes kaip sakiau kojos buvo kaip kalades sutine doh.gif dabar jau lengvesnes ax.gif Nezinau kaip bus su svoriu, nes pakilo apetitas !!!! Teks ismokti su juo kovoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 10 spalio 2011 - 13:02
As ir tiroxina geriu du menesiai jau, plaukai ir labai slenka, net sapnavau nakti, kad kuokstas ilgu plauku taip ima ir issitraukia... O svoris padidejo 5 kg., nieko nesuprantu. Butu labai gaila ilgu savo plauku.Ir kodel tas svoris nekrinta nezinau. Laukiu jodo lapkricio 18.
Atsakyti
As geriu jau 3metai tiroksina,man apetitas nezmoniskas,galeciau valgyt be pabaigos,tai pradejau sportuot,stengiuosi suderinti maista,tai svori sureguliavau,bet su plaukais tragedija,buvo tokie stor,o dabar jau pradedu galvoti apie peruka,kiek prisiverkiau.Mane kaip ir depresija apeme,nebenoriu niekur eiti,tik verkiu.Streso aisku buvo daug,bet,kad taip slinktu dar niekada nebuvo,ir svarbiausia nauji nebeatauga.Nuo brangiu sampunu,dar daugiau pradejo kristi,tai ismeciau lauk.Dabar viena viltis,gristu atostogu po 2sav,i Lietuva,prisiregistravau pas trichologa.
Papildyta:
QUOTE(Adade @ 2011 10 10, 12:34)
sveika, neturiu skydliaukes  jau 6 metai, plaukai labai slenka virs 2 metu... isbandziau viska, is amerikos siunciauis rogaine, dabar naudoju nioxin (taip pat is amerikos). Matau, kaip pradeda augt plaukuciai, bet slink vis tiek slenka... kadangi as garbanota, kiti nelabai mato, taciau man paciai baisu... nieko neliko is ju sad.gif as galvociau, kad tiroksino didesnis kiekis man ta duoda, taciau ji sumazinus jauciuos zymiai blogiau sad.gif

As skaiciau apie Regaine plaukams,bet jeigu ji pradedi naudoti,tai turi tepti kiekviena diena ir visa gyvenima schmoll.gif
Atsakyti
Dar pamenu,kai buvo vel sukile hormonai,tai toks nuovargis,kad is lovos vos galejau atsikelti,o i darba visvien reikia eiti unsure.gif,tuomet padidino tiroksino doze nuo 50 iki 75,dabar pakol kas normaliai hormonai,bet jau toks mano jautrumas,zodis ne taip ir susinervuoju ,sakau gal dar nuo streso taip slenka,gal kuriai taip buvo,kokius raminancius reiketu gerti?Arbatos ir tabletes is zoleliu man deja nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,na va ryt jau man vizitas pas endokrinologa.. ziuresim ka sakys pagal mano tyrimus.. nes kaip ir i telpu i norma su hormonais,bet antikuniu per daug.. plaukai ir slenka .. kai geriau tiroxina plaukai iskart nustojo slinkti,svoris norejo kilti,nes apetitas didesnis.. reikes valdytis... nes nenoriu but storuliuke sad.gif man viena endokrinologe sake kad jai svoris dideja vadinas blogai nustatyta tiroxino doze,arba per mazai geriama arba per daug.. tai db nesuprasi kur cia tiesa kur ne..

stiprybes ir kantrybes visoms 4u.gif



Atsakyti
sakykit, o pirmą kart lankantis pas endokrinologą (dėl echoskopijos metu pastebėto mazgo) yra kokios nors taisyklės? pvz - eit nevalgius, negėrus? spėju kraujo tyrimą darys - kažin ar iškart daro, ar siuntimą duoda kraujui tirtis?
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 10 12, 13:56)
sakykit, o pirmą kart lankantis pas endokrinologą (dėl echoskopijos metu pastebėto mazgo) yra kokios nors taisyklės? pvz - eit nevalgius, negėrus? spėju kraujo tyrimą darys - kažin ar iškart daro, ar siuntimą duoda kraujui tirtis?


sveika, man santaruose viska padare per 1 diena su seimos gyd siuntimu
paeme krauja, padare echoskopija ir punkcija,
atsakymai kraujo buvo po 3 dienu, punkcijos-po savaites
galima ir valgyti ir atsigerti,
sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
matyt ir aš turiu jungtis prie jūsų:)Mano situacija, manau, kolkas yra gera,bet klausimų vistiek iškyla:)TTH yra normoje 2,79 ,tačiau per metus laiko paaugo mazgai,todėl siunčia darytis biopsiją,berods taip vadinasi tyrimas nuo vėžio.
Tai ta procedūra vienos dienos?kaip ji atliekama?Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2011 10 13, 08:08)
Sveikos,
matyt ir aš turiu jungtis prie jūsų:)Mano situacija, manau, kolkas yra gera,bet klausimų vistiek iškyla:)TTH yra normoje 2,79 ,tačiau per metus laiko paaugo mazgai,todėl siunčia darytis biopsiją,berods taip vadinasi tyrimas nuo vėžio.
Tai ta procedūra vienos dienos?kaip ji atliekama?Ačiū 4u.gif


sveika, o kur siuncia darytis i onkologini ar kitur?
siaip, nieko ypatingo-ima adata ir is mazgo ima audinio, viskas, man eme, maniau bus baisiau ir skaudziau, bet tikrai per daug bijojau smile.gif
atsakymas po savaites,
o biopsija daroma ne tik veziui nustatyti, neaiski daignoze ir ima audini, juk ligu yra ivairiu
sekmes ir sveikatytes
ir nebijok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 10 13, 10:52)
sveika, o kur siuncia darytis i onkologini ar kitur?
siaip, nieko ypatingo-ima adata ir is mazgo ima audinio, viskas, man eme, maniau bus baisiau ir skaudziau, bet tikrai per daug bijojau smile.gif
atsakymas po savaites,
o biopsija daroma ne tik veziui nustatyti, neaiski daignoze ir ima audini, juk ligu yra ivairiu
sekmes ir sveikatytes
ir nebijok 4u.gif

Ačiū 4u.gif i santariškes siunčia:) o šaldo ar kitaip nuskausmina,ar gyvai ta egzekucija daro?smile.gif)adatų labai bijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2011 10 13, 12:22)
Ačiū 4u.gif i santariškes siunčia:) o šaldo ar kitaip nuskausmina,ar gyvai ta egzekucija daro?smile.gif)adatų labai  bijau biggrin.gif


patikek, pati procedura uzima maziau laiko, nei reiketu ussaldyti smile.gif
as uzsimerkiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. Rasau cia pirma karta, todel noreciau patarimu is senbuviu. Savo miesteli nuejau pas endikrinologe, jei kazkas nepatiko ir nusiunte i Kauno Klinikas. Kaune tikrai maloniai prieme, padare dvejus kraujo tyrimus, echoskopija, rengena ir dar i vena leido kazka radioaktyvaus kur vel dare skydliaukes rentgena. Dabar laukiu kraujo tyrimo, jei bus blogas - tai iskart guldys i klinikas, o jei geras tai registruos pas chirurga operacijai. Tai kas man yra kolkas nieko nepasake. Ydomu kam tu tiek tyrimu reikejo ? Kad operacija darys tai jau tikrai. Idomu, kiek laiko laiko ligoninej kai operuoja ir ar labai baisi ta operacija ?
Atsakyti