Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

QUOTE(Lutinaa @ 2011 12 15, 15:10)
As siandien prasiau siuntimo padaryt ekoskopija,jau noreciau operuotis,tai paciupinejo kakla,sako guzu nejauciu,ir nedave. :unsure:Kai dariaus Lietuvoj,guziukai buvo iki 5.6mm, tai man idomu pasidare,kokio dydzio turi jie buti,kad juos uzciuoptu unsure.gif ir isvis kokio dydzio turi buti ,kad operuotu?Gal kuriai mergaitei buvo panasi situacija?Aciukas 4u.gif



Sveika,nežinau ar situacija panaši, bet man operuos 10,8 mm mazgą. Mano mazgas irgi neapčiuopiamas. Tik operuos gal ne dėl dydžio, o dėl punkcijos rezultatų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutinaa @ 2011 12 16, 21:16)
Labuka,tai tau siuntima dave ekoskopijai pasidaryti,ar punkcijai?Jeigu einant privaciai ,ekoskopija apie 80lt.,bet jie dar konsultacija prideda,tai plius 90lt.Tiek as mokejau 170lt.O,del punkcijos nezinau ,nesidariau,nors man irgi yra mazgine striuma+autoimuninis tiroiditas. 4u.gif


davė konsultacijai, o ten turbūt jau ką reikės toliau pasakys. ar mokant ilgai reikia laukti užrašymo? ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(idn @ 2011 12 16, 22:04)
davė konsultacijai, o ten turbūt jau ką reikės toliau pasakys. ar mokant ilgai reikia laukti užrašymo? ačiū už atsakymą  4u.gif

As prisimenu,kad ir i mokama konsultacija,mane uzrase tik po 2sav.O,kai atejau,ta diena iskart ir padare ekoskopija. smile.gif
Atsakyti
labas visoms,
siuo metu labai nerimauju ir nebezinau ko ir griebtis. skydliaukeje rado kieta mazga (dare echoskopija), jis yra apciuopiamas. dabar siuncia pasidaryti skydliaukes scintigrafija (kaip paaiskino nuotrauka). Padare kraujo tyrimus atsakymas tik po 2 menesiu. kai pasidarysiu ta scintigrafija velgi apie jos rezultatus suzinosiu tik atejusi po 2menesiu del kraujo tyrimu. TAIGI APIE TO MAZGO PYKTIBISHKUMA AR NEPIKTYBISHKUMA NESUZINOSIU DAR KELIS MENESIUS. Kazkodel apie biopsija niekas ligonineje neuzsimine! Idomu kodel? juk tai patikimiausias budas diagnozuoti. Ka patartumet? Cia viskas normaliai vyksta? Toks delsimas... kuo tai gali baigtis... AR GERIAU KREIPTIS PRIVACIAI?
patarkit prasau
Atsakyti
QUOTE(polita @ 2011 12 19, 02:43)
labas visoms,
siuo metu labai nerimauju ir nebezinau ko ir griebtis. skydliaukeje rado kieta mazga (dare echoskopija), jis yra apciuopiamas. dabar siuncia pasidaryti skydliaukes scintigrafija (kaip paaiskino nuotrauka). Padare kraujo tyrimus atsakymas tik po 2 menesiu. kai pasidarysiu ta scintigrafija velgi apie jos rezultatus suzinosiu tik atejusi po 2menesiu del kraujo tyrimu. TAIGI APIE TO MAZGO PYKTIBISHKUMA AR NEPIKTYBISHKUMA NESUZINOSIU DAR KELIS MENESIUS. Kazkodel apie biopsija niekas ligonineje neuzsimine! Idomu kodel? juk tai patikimiausias budas diagnozuoti. Ka patartumet? Cia viskas normaliai vyksta? Toks delsimas... kuo tai gali baigtis... AR GERIAU KREIPTIS PRIVACIAI?
patarkit prasau

Mano nuomone,jeigu turi pinigeliu,tai tikrai patarciau eiti privaciai,ir galesi palyginti rezultatus,jei kas rimta,visgi dvi nuomones. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(polita @ 2011 12 19, 03:43)
labas visoms,
siuo metu labai nerimauju ir nebezinau ko ir griebtis. skydliaukeje rado kieta mazga (dare echoskopija), jis yra apciuopiamas. dabar siuncia pasidaryti skydliaukes scintigrafija (kaip paaiskino nuotrauka). Padare kraujo tyrimus atsakymas tik po 2 menesiu. kai pasidarysiu ta scintigrafija velgi apie jos rezultatus suzinosiu tik atejusi po 2menesiu del kraujo tyrimu. TAIGI APIE TO MAZGO PYKTIBISHKUMA AR NEPIKTYBISHKUMA NESUZINOSIU DAR KELIS MENESIUS. Kazkodel apie biopsija niekas ligonineje neuzsimine! Idomu kodel? juk tai patikimiausias budas diagnozuoti. Ka patartumet? Cia viskas normaliai vyksta? Toks delsimas... kuo tai gali baigtis... AR GERIAU KREIPTIS PRIVACIAI?
patarkit prasau


Scintigrafija pateiks tikslesnius duomenis už biopsiją, matyt todėl biopsijai ir nesiunčia, tik keista, kad taip ilgai teks Jums laukti, man kai įtarė supiktybėjimą, tai daktarė gal per 2-3 savaitės visus įmanomus tyrimus atliko (tame tarpe ir tą pačią scintigrafiją) ir pas chirurgą nusiuntė. Iš tiesų patarčiau kreiptis privačiai ir ramiau bus, ir antra nuomonė visada pravers.
Atsakyti
dėkoju už partarimus! smile.gif Visgi nueisiu privačiai. Dėl tų pinigų tai... turi ar ne jau tokiais atvejais man atrodo taupyt negalima. Girdėjau, daktaras Šidlauskas geras, privačiai konsultuoja. Dar esu girdėjusi apie gyd. Grigonį, jis Grybo gatvėje, diagnostiniame centre dirba (tikriausiai vis dar). O galbūt jūs ką patartumėte? Nesvarbu kaunas ar vilnius.
Atsakyti
QUOTE(polita @ 2011 12 19, 18:09)
dėkoju už partarimus! smile.gif  Visgi nueisiu privačiai. Dėl tų pinigų tai... turi ar ne jau tokiais atvejais man atrodo taupyt negalima. Girdėjau, daktaras Šidlauskas geras, privačiai konsultuoja. Dar esu girdėjusi apie gyd. Grigonį, jis Grybo gatvėje, diagnostiniame centre dirba (tikriausiai vis dar). O galbūt jūs ką patartumėte? Nesvarbu kaunas ar vilnius.


sveika, santariskese konsultuoja prof Beisa del skydliaukiu, su siuntimu, jis jei reikia ir operuoja, megink per google susirasti,
viena musu mergina taip pas ji pateko,
patariu, tikrai nesigailesi..
sekmes
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 12 23, 01:50)
sveika, santariskese konsultuoja prof Beisa del skydliaukiu, su siuntimu, jis jei reikia ir operuoja, megink per google susirasti,
viena musu mergina taip pas ji pateko,
patariu, tikrai nesigailesi..
sekmes


Gal ir klystu, bet man atrodo, kad Beiša tik nusprendžia ar operuoti, ar ne. Ir operuoja arba ne pagal endokrinologo siuntime pateiktą diagnozę. Bent jau man operaciją paskyrė taip. ax.gif
Atsakyti
Su Sventem mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliute* @ 2011 12 23, 21:40)
Gal ir klystu, bet man atrodo, kad Beiša tik nusprendžia ar operuoti, ar ne. Ir operuoja arba ne pagal endokrinologo siuntime pateiktą diagnozę. Bent jau man operaciją paskyrė taip. ax.gif

na manau, jo nuomone tikrai nepamaisytu....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 12 27, 16:53)
na manau, jo nuomone tikrai nepamaisytu....



tikrai nepamaišytų 4u.gif
Atsakyti