Įkraunama...
Įkraunama...

Pramoginiai šokiai

Sveikos,
mes 2 metus lankom sportinių šokių klubą Kaune, nenoriu minėti pavadinimo, bet nepriklauso LSŠF. Bet taip atsitiko kad nebeturim berniuko, o vadovė neturi ką kitą pasiūlyti...kartais nesutampa mūsų ir vadovės nuomonės. Todėl svarstom galimybę keisti klubą. Mergaitė be proto nori šokti ir gerai jai sekasi. Gal galit parekomenduoti kitą klubą? Turbūt berniukų visur trūkumas.
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2015 03 04, 16:29)
Sveikos,
mes 2 metus lankom sportinių šokių klubą Kaune, nenoriu minėti pavadinimo, bet nepriklauso LSŠF. Bet taip atsitiko kad nebeturim berniuko, o vadovė neturi ką kitą pasiūlyti...kartais nesutampa mūsų ir vadovės nuomonės. Todėl svarstom galimybę keisti klubą. Mergaitė be proto nori šokti ir gerai jai sekasi. Gal galit parekomenduoti kitą klubą? Turbūt berniukų visur trūkumas.Drasiai galite eiti i kluba ,,Liepsnojantis flamenko", priklauso federacijai, vadovaujama Ingridos Urbutienes. Profesionali trenere, reikli ir atsakinga. Aisku, berniuka geriau irgi atsivesti, bet kai bus gera partnere, tai berniukas irgi atsiras. Mano sunus cia soka, tai esam be galo patenkinti ir rezultatais, ir treneres darbu.
Treniruotes vyksta arba Jablonskio gimnazijoje arba Puskino gimnazijoje (prie Ramybes parko). Pasiskambinkite trenerei ir viska issiaiskinsite smulkiau.
Ingrida 8651 54156 (musu trenere)
Atsakyti
Laba diena mamos,

Radau si tema, nes rupi Vilniaus sokiu studijos. Turi berniuka, jis jau paauglys, atlankes 4 metus metus isejo i gatves sokius. Dabar po 1.5 metu suprato, kad vis del to sportiniai jam tinka labiau. Nori grizti. Issiuntinejau i vilniaus klubus laiskus apie musu nora sokti. Aisku skambino, rase dauguma. Nes kaip suprantu berniuku paklausa siame sporte nemaza.
Buvome pasirodyti pas Juoza Aleksandraviciu "Dileksa" klubas. Vadovai is kart renka partnere. Paziurejo ka sunus atsimena, sake koordinuotas, minkstas . smile.gif Siame amziuje jau vyksta individualios treniruotes. Paskaiciavus kaina, gavosi tikrai nemaza, lyginant su ankstesniai pradiniais 4 metais.

Aisku as noriu dar nueiti i kelis klubus pasiklausyti ka jie siulo. (nors sunui Dileksoj tiko ir patiko), Neesu sios virtuves zinove, nezinau i ka kreipti demesi. Kur gauti informacijos apie trenerius ar klubus?

Jei kas susidures su sokiai.lt Dileksa, Lifeway klubais, gal galite ka nors patarti, papasakoti?
Gal kas turi tokio amziaus lankanciu vaiku? Noretusi suzinati kainas, darbo kieki, kaip greit pasiekia rezultatu ir t.t.

Is anksto dekoju
Atsakyti

 ! 
Skelbimams skirta skelbimų lenta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 20 kovo 2015 - 17:30
Sveikios mamos kur siunate savo mergaitem sukneles vaiku jaunuciu lygio? Parekomenduokit patarkit. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot kas kur ir kada organizuoja sportinių šokių stovyklas vasarą. Vyresniems - nuo jaunių grupės.
Atsakyti
Gal kas nors pakomentuotu http://www.dancelita.lt/index.htm?
Labai jau skurdus ju puslapis unsure.gif
Atsakyti
Gal kas rekomenduotų Sportinių šokių klubą aplink Karoliniškes, Pilaite ? mergaitei beveik 5 metai, lankom darželyje šokius kolkas, bet galvojam apie rimtesnį lankymą. Kokie yra klubai Vilniuje šiaip ? ačiū
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2015 05 14, 11:48)
Gal kas rekomenduotų Sportinių šokių klubą aplink Karoliniškes, Pilaite ? mergaitei beveik 5 metai, lankom darželyje šokius kolkas, bet galvojam apie rimtesnį lankymą. Kokie yra klubai Vilniuje šiaip ? ačiū

Pilaitėj M. Mažvydo mokykloje yra sportinių šokių klubas.
Atsakyti
Sveiki

Gal kas lankote sportinių šokių klubą "Vijūną"? Vilniuje. Noriu Jūsų nuomonės?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti