Įkraunama...
Įkraunama...

Čia lieknėja GRUODINUKĖS 2008

aha, ramuma čia ax.gif na iš mano dietos nieko neišėjo lotuliukas.gif 2 dienas gėriau sultis su mažom išlygom ir svoris nei trupučio nepasikeitė, tad mečiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nusprendžiau kad ir taip esu graži biggrin.gif sveriu tiek kiek norėjau sverti prisiregistravus šioje temoje, telieka tokį ir išlaikyti, o atėjus vasarai dar nukris keli, net neabejoju.Svarbu kad grįžo prieš nestuke.gif svoris ir tiek thumbup.gif be jokių kankinimosi, tad esu tokia kokia ir turiu būti bigsmile.gif vakar dar nusipirkau gražia suknutę pabrėžiančia figūra ir jos privalumus, dabar tik įdegio trūksta, nes per 4 metus nemačiau saulės ir esu aristokratiško baltumo biggrin.gif

Angele, o kas tai yra ta kalanetika? g.gif
Atsakyti
Labas rytas,tikrai kad ramuma,kaip gera kad musu gruodinukes visos grazios thumbup.gif ir joms nereikia visai kudintis,o as jau beveik pasiekiau savo tiksla,kuop taip pat labai dziaugiuosi:) tik reikes islaikyt ta svori wink.gif
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2012 04 16, 07:06)
Labas rytas,tikrai kad ramuma,kaip gera kad musu gruodinukes visos grazios  thumbup.gif  ir joms nereikia visai kudintis,o as jau beveik pasiekiau savo tiksla,kuop taip pat labai dziaugiuosi:) tik reikes islaikyt ta svori wink.gif


malačius, aš tai neturiu valios ir tik pasvajoju, gal kada nors, kaip praeitą pavasarį vasarą nukračiau 6 kg., taip ir užstrigo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luaraa @ 2012 04 16, 07:06)
Labas rytas,tikrai kad ramuma,kaip gera kad musu gruodinukes visos grazios  thumbup.gif  ir joms nereikia visai kudintis,o as jau beveik pasiekiau savo tiksla,kuop taip pat labai dziaugiuosi:) tik reikes islaikyt ta svori wink.gif

aha tyčiokis tongue.gif , gal ne visoms yra valios.......................
kur mano valia, kuri buvo prieš du metus??????? VALIA, VALYTE - KUKU lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
vajezau, kaip ir man tą valią prisišaukt??? verysad.gif verysad.gif verysad.gif vis nuo ryt ir nuo ryt beviltiška kažkokia esu visai.... tourist5.gif
Atsakyti
Labas aš jau vėl noriu kūdintis ... ataugau viską ką buvau numetus doh.gif doh.gif doh.gif gal kas norit drauge - 60 laikyytis? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2012 08 27, 13:26)
Labas aš jau vėl noriu kūdintis ... ataugau viską ką buvau numetus  doh.gif  doh.gif  doh.gif  gal kas norit drauge  - 60 laikyytis?  wub.gif

aš noriu.............sveriu vėl kokius 88 kg..................................... verysad.gif bet nežinau ar valios turėsiu, nes taip pamėgau paalkoholiaut su vyru kartais blush2.gif nu nors galėčiau raudoną vyną kalt.. g.gif
Atsakyti
Galiu ir aš jungtis smile.gif Du kg prisišaukiau, reiktų, kad jie pabėgtų smile.gif
Atsakyti
o jėzau kaip džiaugiuosi, kad ne aš viena čia lašinin dėjau biggrin.gif doh.gif
Arvenut tu kažkada turėjai laba gerai susikonspektavus apie visą sistemą ten kelis lapus gal turi dar?

HA o tu kaip valgei visą tą laiką normaliai? Ar laikeisi tos sistemos po numetimo ten kažkaip yra ane? kad tik du kg ataugai? smile.gif
Atsakyti
Ne, nesilaikiau. Ėdžiau kaip kiaulė, kitaip ir nepasakysi doh.gif Na, stengiuosi prisilaikyti ir po 18 val. neprisikimšti be saiko, bet šiaip neriboju savęs.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 08 27, 14:15)
Ne, nesilaikiau. Ėdžiau kaip kiaulė, kitaip ir nepasakysi doh.gif Na, stengiuosi prisilaikyti ir po 18 val. neprisikimšti be saiko, bet šiaip neriboju savęs.

blyn gerai tau tik tiek ataugai pavydu net biggrin.gif aš jei ėsčiau kiek norėčiau tai nyznaju kaip būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2012 08 27, 14:18)
blyn gerai tau tik tiek ataugai pavydu net biggrin.gif aš jei ėsčiau kiek norėčiau tai nyznaju kaip būtų biggrin.gif

Eik tu, bet tie kg nusėdo laaaabai nesėkmingai ant pilvo doh.gif Atrodau tai... wacko.gif Atrodo žymiai daugiau, nei du kg.
Atsakyti