Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Viktuteee @ 2006 12 01, 14:21)
Nusipirkau "Schwarzkopf GLISS KUR REPAIR" tiesioginio poveikio atstatamojaja plauku kauke sausiems ir pazeistiems plaukams. "NAUDOJIMAS : Intrinkite galva Gliss Kur Repair sampunu, i dregnus, tik ranksluosciu nusausintus plaukus imasazuokite sios kaukes. Plaukus issukuokite". Tiesa sakant, tai nelabai pasitikiu tais lietuviskais vertimais... Ne karta yra teke verstis angliskus ir istikinti, kad lietuviskas vertimas labai prastas. Gal kas zino, ar tikrai sitos kaukes nereikia isskalauti?.. Ant pakuotes viskas vokiskai  doh.gif

sios priemones neturiu, bet surask zodi ausspulen (perskalauti), ir jei salia bus nicht (tai reiskia nereikia perskalauti) 4u.gif
Atsakyti
Tai išverskite. Vertimo programa
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 12 01, 16:35)
sios priemones neturiu, bet surask zodi ausspulen (perskalauti), ir jei salia bus nicht (tai reiskia nereikia perskalauti)  4u.gif

Aciu 4u.gif Parasyta : "Ohne ausspulen" , tai taip supratau, kad reikia perskaluati, ane? bigsmile.gif Net atsipuciau smile.gif Bet ant lietuvisko vertimo tai nieko apie skalavima neparasyta, galima taip ir plaukus susigadint!

Teresa, aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 01 gruodžio 2006 - 14:50
QUOTE(Viktuteee @ 2006 12 01, 14:46)
Aciu  4u.gif Parasyta : "Ohne ausspulen" , tai taip supratau, kad reikia perskaluati, ane?  bigsmile.gif  Net atsipuciau  smile.gif Bet ant lietuvisko vertimo tai nieko apie skalavima neparasyta, galima taip ir plaukus susigadint!

Tai nereikia perskalauti, nes ohne (reiskia be) 4u.gif
Bet, turejau as viena priemone is Kerastase, kur istikruju ir neatitiko vertimas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 01 gruodžio 2006 - 14:59
QUOTE(vita82 @ 2006 12 01, 16:54)
Tai nereikia perskalauti, nes ohne (reiskia be)  4u.gif

doh.gif doh.gif Dekui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 12 01, 14:58)
doh.gif  doh.gif Dekui  blush2.gif

Viskas gerai, tai as nemasciau, kad gali but ir taip parasyta doh.gif biggrin.gif
Lauksim atsiliepimu, cia gal tokia nauja mazyte priemone (kaip,kad buna karsti aliejukai)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 12 01, 17:06)
Viskas gerai, tai as nemasciau, kad gali but ir taip parasyta  doh.gif  biggrin.gif
Lauksim atsiliepimu, cia gal tokia nauja mazyte priemone (kaip,kad buna karsti aliejukai)?  ax.gif

Na, bus man cia vokieciu kalbos pradziamokslis biggrin.gif
Ne, cia kitokia priemone, bet pirkau ir tu mazyciu, momentinio poveikio kaukiu (jas reikia laikyti 1 min ir isskalauti mirksiukas.gif ), tai parasysiu atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 12 01, 15:13)
Na, bus man cia vokieciu kalbos pradziamokslis  biggrin.gif
Ne, cia kitokia priemone, bet pirkau ir tu mazyciu, momentinio poveikio kaukiu (jas reikia laikyti 1 min ir isskalauti  mirksiukas.gif ), tai parasysiu atsiliepimus  smile.gif

aisku tada 4u.gif
Atsakyti
sprendziau as praeita savaite dilema, ar pirki taip isgrita kauke gaia ar pikrti mil mil,nu nusprendziau mil mil.kazkaip ipakavimas susgunde. tai db galvoju ar gerai padariau , cia kazkas sake kad gera ,bet neatsiminiau kuri, tai nusipirkau su kokosu aliejum.isbandziau ,nu lug nieko , plaukai blizga , kokosas labai kvepia , bet kad kaip parasyta gerai issisukuotu tai nepasakyciau ,nu gal maziau pesa.bet kadangi parasyta kad jinai atkuria gydo ,tai galvoju gal sulauksiu kakzokiu rezultatu. tik klausimas cia kuer gyret ar gera, tai kuri is tu 3ju jums patiko ?zalia? ar raudona?ar aplamai geriau Gaia bandyt?
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 12 01, 17:13)
Na, bus man cia vokieciu kalbos pradziamokslis  biggrin.gif
Ne, cia kitokia priemone, bet pirkau ir tu mazyciu, momentinio poveikio kaukiu (jas reikia laikyti 1 min ir isskalauti  mirksiukas.gif ), tai parasysiu atsiliepimus  smile.gif

Tai va, isbandziau ta momentinio poveikio kauke ir man labai patiko - plaukai, minkstuciai, svelnuciai, lengvai sukuojasi... Jau tepant plaukus ta priemone, jautesi, kad gera kauke, plaukai siugzdejo... Jau seniai ieskojau kazko panasaus plaukuciams..
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 12 03, 00:56)
Tai va, isbandziau ta momentinio poveikio kauke ir man labai patiko - plaukai, minkstuciai, svelnuciai, lengvai sukuojasi... Jau tepant plaukus ta priemone, jautesi, kad gera kauke, plaukai siugzdejo... Jau seniai ieskojau kazko panasaus plaukuciams..

Nu va, kaip saunu, kad tiko ir patiko thumbup.gif bigsmile.gif reikes ir man nusipirkti pabandyt 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(vita82 @ 2006 12 03, 13:52)
Nu va, kaip saunu, kad tiko ir patiko  thumbup.gif  bigsmile.gif reikes ir man nusipirkti pabandyt  4u.gif

Tikrai man patiko bigsmile.gif Jauciasi, kad momentinio veikimo, iskart plaukai grazesni pasidaro.. bigsmile.gif Siaip Pastebejau, kad visad buna super poveikis tik isbandzius kokia nauja priemone, po to gal plaukuciai pripranta... Jei isbandysi, butinai parasyk, kaip Tau poveikis 4u.gif
Atsakyti